s
Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε; - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Astra & Όραμα

    25 40.98%
  • Astrella

    6 9.84%
  • Astrolei

    0 0%
  • Αστρολογία Δυναμικά στο Μέλλον

    0 0%
  • Αστρολόγος

    27 44.26%
  • Astromagazine

    0 0%
  • Δίαστρον

    0 0%
  • Ζωή & Ζώδια

    31 50.82%
  • Jupiter

    21 34.43%
  • Starlife

    0 0%
  • Ωροσκόπιο

    10 16.39%
  • ¶λλο

    5 8.20%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 27
  1. #11

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Quote Originally Posted by konstantina318 View Post
    Να σας πώ την αλήθεια ,απο τη στιγμή που έγινα μέλος στο site,δεν έχω ξαναπάρει ποτέ.Πρίν αρκετά χρόνια διάβαζα το ¶στρα και όραμα γιατί μόνο εκείνο υπήρχε:bigsmile:
    Να ρωτήσω πόσο χρονών είσαι; :toung:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  2. #12
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Να ρωτήσω πόσο χρονών είσαι; :toung:
    δεν κάνουμε τέτοιες ερωτήσεις

    ανάλογα ποιο έχει θέμα που με ενδιαφέρει

  3. #13

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Μου δημιουργήθηκε μια απορία:
    Το Jupiter κυκλοφορεί δωρεάν μέσω του Ελεύθερου Τύπου της Κυριακής και κατόπιν διανέμεται στα περίπτερα προς πώληση. Όσοι λένε ότι το αγοράζουν, το παίρνουν με τον Ε.Τ. ή το αγοράζουν όταν το βγάζουν στο περίπτερο λίγες ημέρες μετά;
    Το λέω αυτό γιατί αν το παίρνουν με τον Ε.Τ. είναι άλλο και άλλο να το αγοράζουν απ το περίπτερο. Με αυτή τη λογική θα έπρεπε να συμπεριληφθεί και το άλλο φρι πρες που κυκλοφορεί, το Αστρόπολις...
    Αν πάλι το παίρνουν με τον Ε.Τ. δεν θα έπρεπε να το αναφέρουν, εκτός και αν αγοράζουν τον Ε.Τ. μόνο για το ένθετο.
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  4. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Αθήνα - Ελλάδα
    Posts
    1,897

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Μήπως είναι λίγο ευνόητο ότι στα μέλη του myhoroscope το Ζωή και Ζώδια θα είναι ψηλά στις προτιμήσεις; Θέλω να πω το δείγμα εδώ δεν είναι το πιο αντιπροσωπευτιό. Εκτός αν έρευνα ψάχνει στην ουσία για το δεύτερο.
    Για βιβλία αστρολογίας και μεταφυσικής επισκεφτείτε το IL_PICCOLO εναλλακτικό βΙβλιοπωλείο. Βενιζέλου 29, στη Νέα Χαλκηδόνα. Εκμεταλλευτείτε τις προσφορές και την γνώση μας πάνω στο εναλλακτικό βιβλίο. Παραγγελίες και με Αντικαταβολές στο 210-2527690.

  5. #15

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Quote Originally Posted by Βασίλης Παπαδολιάς View Post
    Μήπως είναι λίγο ευνόητο ότι στα μέλη του myhoroscope το Ζωή και Ζώδια θα είναι ψηλά στις προτιμήσεις; Θέλω να πω το δείγμα εδώ δεν είναι το πιο αντιπροσωπευτιό. Εκτός αν έρευνα ψάχνει στην ουσία για το δεύτερο.
    Χωρίς να είμαι σίγουρος, μάλλον δεν είναι αυτός ο λόγος της όποιας έρευνας. Είναι ευνόητο ότι δεν ψάχνεται ποιος είναι πρώτος και ποιος είναι δεύτερος :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  6. #16
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    κοντα στη θαλασσα
    Posts
    26

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    το αστρα και οραμα, οταν εχει γενεθλιο ωροσκοπιο, οσο για τα αλλα να πω την αληθεια μου δεν εδινα σημασια, ομως πραγματικα απο τοτε που μπηκα στο site αρχισα να προσεχω και το ζωη και ζωδια :embarrest
    μεγαλωσα και μαθαινω ακομα..... ελπιζω και ονειρευομαι να μαθω ακομα περισσοτερα.....

  7. #17

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Τον Αστρολόγο 2 φορές το χρόνο. Στην αρχή του έτους για ετήσιες προβλέψεις και στον μήνα του ζωδίου μου. Αλλά θα τον κόψω γιατί δεν μου αρέσει αυτό που ήδη έχει σχολιαστεί. Το μισό περιοδικό είναι διαφημίσεις.

  8. #18
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    dnaki
    Location
    οριακά
    Posts
    228

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Να ρωτήσω πόσο χρονών είσαι; :toung:
    Όταν λέω παλιά εννοώ πρίν 15 χρονάκια:bigsmile:Και απ ότι θυμάμαι,κυκλοφορούσε μόνο το Αστρα και Όραμα και λίγο αργότερα ο Αστρολόγος..
    Μητσάκο..δεν ρωτάνε ποτέ μια κυρία την ηλικία της
    What goes around comes around

  9. #19
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Το αστρα και οραμα για τις προβλεψεις για τις φασεις σεληνης περισσοτερο ,το μηνιαιο ωροσκοπιο ,και τον Αστρολογο γιατι -εγραφε -για το καθε ζωδιο του μηνα το ετησιο του μια καταπληκτικη αστρολογος ,μηνα- μηνα ,οι προβλεψεις της με αφηναν αφωνη ....,ομως τον Δεκεμβριο ηταν και η τελευταια φορα που εγραψε και δεν το ξανα αγορασα απο τοτε .
    Οταν ανακαλυψα αυτο το φορουμ αρχισα να μην παιρνω και τα αλλα γιατι οτι θελω το βρισκω εδω και προς μεγαλη μου εκπληξη ειδα μερικα αρθρα της αγαπημενη μου αστρολογου εδω, ειδα και το περιοδικο- Ζωη και ζωδια -το οποιο λεω ας το αγορασω και αρθογραφουσε εκει :bigsmile: -καρμικη αστρολογια- αλλα δυστηχως σταματησε να αρθογραφει παλι και δεν το ξαναπηρα απο τοτε[τσαμπα η χαρα που πηρα]

  10. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Αν δεν κανω λάθος, το Αστρα και Οραμα κυκλοφόρησε τον Απρίλιο του 1997!
    Εχω ακόμη αυτό το πρωτο τευχος.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads