s
[Επί προσωπικού] Γενεθλια μεσοδιαστηματα. - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 35
  1. #11

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    Εμενα ο Κρονος κανει οψη με πολλα μεσοδιαστηματα στο χαρτη μου Κρονος=Ηλιος Αφροδιτη=Αφροδιτη/Πλουτωνας=Αρης/ωροσκοπος=Διας/Β.δεσμος=Ουρανος/Β.Δεσμος κακο αυτο?
    Το σήμερα είναι το αύριο για το οποίο ανησυχούσες χθες!!!!!

  2. #12
    Join Date
    Aug 2011
    Όνομα:
    Έρρικα
    Location
    στη θάλασσα!
    Posts
    223

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    sagivi αν ο transit κρόνος κάνει σύνοδο με το μεσοδιάστημα MC - ωροσκοπου μπορεί οι αλλαγές που θα φέρει να φανούν μακροπρόθεσμα?

    Επίσης θα ήθελα να καταθέσω και εγώ τις λιγοστές μου γνώσεις για τα μεσοδιαστήματα..

    άρη - ουρανού: μεσοδιάστημα ξαφνικών γεγονότων
    ήλιου - σελήνης: υγείας
    άρη - ποσειδώνα: εξασθένηση(εδώ θα ήθελα να πω ότι ο ωροσκόπος μου είναι πάνω σε αυτό το μεσοδιάστημα και είναι γεγονός ότι ο οργανισμός μου εξασθενεί πολύ εύκολα)

    άρη - πλούτωνα: μεσοδιάστημα βίας
    σελήνη - ποσειδώνα: αυτοθυσία
    δία - πλούτωνα: επιτυχία, δύναμη
    σελήνη - κρόνου: μοναξιά, συναισθηματικό μπλοκάρισμα, χωρισμός
    καταλαβαίνεις ότι μεγάλωσες όταν κοιμάσαι στον καναπέ και ξυπνάς στον καναπέ...

  3. #13
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    Quote Originally Posted by errikaki View Post
    sagivi αν ο transit κρόνος κάνει σύνοδο με το μεσοδιάστημα MC - ωροσκοπου μπορεί οι αλλαγές που θα φέρει να φανούν μακροπρόθεσμα?

    Επίσης θα ήθελα να καταθέσω και εγώ τις λιγοστές μου γνώσεις για τα μεσοδιαστήματα..

    άρη - ουρανού: μεσοδιάστημα ξαφνικών γεγονότων
    ήλιου - σελήνης: υγείας
    άρη - ποσειδώνα: εξασθένηση(εδώ θα ήθελα να πω ότι ο ωροσκόπος μου είναι πάνω σε αυτό το μεσοδιάστημα και είναι γεγονός ότι ο οργανισμός μου εξασθενεί πολύ εύκολα)

    άρη - πλούτωνα: μεσοδιάστημα βίας
    σελήνη - ποσειδώνα: αυτοθυσία
    δία - πλούτωνα: επιτυχία, δύναμη
    σελήνη - κρόνου: μοναξιά, συναισθηματικό μπλοκάρισμα, χωρισμός


    Ερρικα μου μια αποφαση πανω σε μια τετοια διελευση, μπορει να επιφερει μια αλλαγη με μακροχρονη διαρκεια. Αυτο εννοω.

  4. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    Να προσθεσουμε και κατι πολυ ευχαριστο.

    Το μεσοδιαστημα Δια-Ουρανου αναφερεται ως <μεσοδιαστημα της ξαφνικης μεγαλης τυχης>.

    Τα προοδευμενα σημεια ωροσκοπος και μεσουρανημα, μπορει να φερουν πραγματικα μια μεγαλη επιτυχια ειτε προσωπικη ειτε επαγγελματικη- οικονομικη, οταν κανουν συνοδο με το σημειο αυτο.

  5. #15
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθηνα
    Posts
    75

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    Οταν το μεσοδιαστημα αφροδιτης/δια (μεσοδιαστημα γαμου αν δεν κανω λαθος) ειναι σε τετραγωνο με γενεθλιο αρη πως να το ερμηνευσω;Μου εκανε την εντυπωση που το μεσοδιαστημα αρη/κρονου(μεσοδιαστημα θανατου ,(μεταφορικα μιλαμε παντα) κανει συνοδο με γενεθλια αφροδιτη,και οταν ο κρονος απο διελευση ηρθε σε συνοδο με γενεθλια αφροδιτη με αποτελειωσε ψυχολογικα σε αισθηματικο τομεα και με μπλοκαρε απιστευτα..

  6. #16

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    το Ωροσκοπος=Σεληνη /Κρονος πως σας φαινεται και μαλιστα το μεσοδιαστημα ειναι στον 6ο οικο αλλα σε συνοδο με την ακμη του 7ου οικου ειναι κακο αυτο για τον γαμο κλπ?Μετα τι σημαινει το μεσοδιαστημα Ωροσκοπος=Αφροδιτη/Β.δεσμος
    Το σήμερα είναι το αύριο για το οποίο ανησυχούσες χθες!!!!!

  7. #17
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    Quote Originally Posted by mersini1 View Post
    Οταν το μεσοδιαστημα αφροδιτης/δια (μεσοδιαστημα γαμου αν δεν κανω λαθος) ειναι σε τετραγωνο με γενεθλιο αρη πως να το ερμηνευσω;Μου εκανε την εντυπωση που το μεσοδιαστημα αρη/κρονου(μεσοδιαστημα θανατου ,(μεταφορικα μιλαμε παντα) κανει συνοδο με γενεθλια αφροδιτη,και οταν ο κρονος απο διελευση ηρθε σε συνοδο με γενεθλια αφροδιτη με αποτελειωσε ψυχολογικα σε αισθηματικο τομεα και με μπλοκαρε απιστευτα..

    Για το μεσοδιαστημα αφροδιτη/δια τετραγωνο αρη (ολα γενεθλια) ερμηνευουμε κατα λεξη<μια αρμονικη ερωτικη ζωη, ισχυρες δυναμεις και επιθυμιες>.

  8. #18
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    Το μεσοδιαστημα Ωροσκοπος=Σεληνη/Κρονος δειχνει πιθανα οικογενειακα προβληματα και κυριως με την μητερα. Χρειαζεται προσπαθεια για να υπερπηδηθουν τα προβληματα αυτα και το ατομο να πραγματοποιησει την προσωπικη του αναπτυξη.

    Το μεσοδιαστημα Ωροσκοπος=Αφροδιτη/Β.Δεσμος δινει μια προσωπικοτητα γεματη καλωσυνη
    και προθυμη να προσφερει στους συνανθρωπους της.

  9. #19
    Join Date
    Aug 2011
    Όνομα:
    Έρρικα
    Location
    στη θάλασσα!
    Posts
    223

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    όταν ο γενέθλιος ερμής είναι πάνω στο δίας/MC
    είναι σωστή ερμηνεία να πω πως όταν ενεργοποιηθεί από διέλευση θα φέρει κάποια θετική ή αρνητική εξέλιξη στα επαγγελματικά- οικονομικά? ή εξαρτάται και από άλλους παράγονες?
    καταλαβαίνεις ότι μεγάλωσες όταν κοιμάσαι στον καναπέ και ξυπνάς στον καναπέ...

  10. #20
    Join Date
    Aug 2011
    Όνομα:
    Έρρικα
    Location
    στη θάλασσα!
    Posts
    223

    Re: Γενεθλια μεσοδιαστηματα.

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Να προσθεσουμε και κατι πολυ ευχαριστο.

    Το μεσοδιαστημα Δια-Ουρανου αναφερεται ως <μεσοδιαστημα της ξαφνικης μεγαλης τυχης>.

    Τα προοδευμενα σημεια ωροσκοπος και μεσουρανημα, μπορει να φερουν πραγματικα μια μεγαλη επιτυχια ειτε προσωπικη ειτε επαγγελματικη- οικονομικη, οταν κανουν συνοδο με το σημειο αυτο.
    Ακόμη και όταν περνάει από το μεσοδιαστημα αυτό ο διελαύνων πλούτωνας θα έχει θετική χροιά ?
    καταλαβαίνεις ότι μεγάλωσες όταν κοιμάσαι στον καναπέ και ξυπνάς στον καναπέ...

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads