s
Ποιο χρώμα σας ταιριάζει; - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 11 to 20 of 67
  1. #11

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Πολύ καλό άρθρο. Κι εγώ αναρωτιόμουν γιατί διαλέγω τόσο συχνά το πορτοκαλί σε όλους τους τόνους και το σπίτι μου έχω βάψει έτσι!! Και το μπλε σε όλες τις αποχρώσεις μ' αρέσει αλλά φυσικά από εσάς έμαθα το γιατί και για τα δύο: είμαι το 2 και Δίδυμοι να γιατί!!!

  2. #12
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    1

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Πολύ καλό το άρθρο σου!!Εγώ ειμαι το 6 και πραγματικά πιστεύω οτι ταιριάζουν αυτά που λες...

  3. #13
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    44

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι η μάνα μου εκτός από την ώρα δεν θυμάται και την ημερομηνία γέννησής μου καλά. Θεωρώ ότι με αντιπροσωπεύει το 9 απόλυτα, αλλά σύμφωνα με τα δεδομένα γεννησής μου ο αριθμός μου είναι το 7.

  4. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    14

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Πολύ καλό το άρθρο σου. Ο αριθμός μου ειναι το 6 και μου ταιριαζει απόλυτα η περιγραφή.

  5. #15

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Ενδιαφέρον το άρθρο σου valia! Σε εμένα αντιστοιχεί ο αριθμός 4, το πράσινο. Η αλήθεια δεν ήταν από τα πρώτα χρώματα που θα προτιμούσα. Παρόλα αυτά είμαι δίκαια, ανθεκτική, εργατική, και έντιμη. Στον αυτοέλεγχο και την εγκράτεια θέλουμε λίγη δουλίτσα αλλά όλα είναι μια χαρά.
    Φιλικά, Κία!

  6. #16
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Τονια
    Location
    Ηρακλειο -Κρητης
    Posts
    21

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    ...Αγαπητη valia,
    πολυ ωραιο το αρθρο σου!
    Εγω ειμαι στο μπλε...το προτιμω παντα σα χρωμα...και τα χαρακτηριστικα του ειναι πολυ ταιριαστα με τον χαρακτηρα μου!

    :blink1:

  7. #17
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    11

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Συγχαρητήρια για το άρθρο πολύ καλό και κατατοπιστικό.
    Βάσει των στοιχείων το χρώμα μου είναι το μπλέ (5) , αν και νομίζω ότι μου ταιριάζει καλύτερα το (2)

  8. #18

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Πολυ ενδιαφέρον αρθρο. Βασει αυτού ειμαι στο νούμερο 5 (αν δεν εχω κανει λαθος- αφου ειμαι γεννημενη 25-11-1976) ομως μου ταιριαζει περισσοτερο το νουμερο 7.:embarrest

  9. #19
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    για τα στοιχεια του χαρακτηρα μιας και μου ταιριαζει το 9 δεν θα μιλησω.αλλα η υπομονη μου ειναι αληθεια οτι ξεπερνα και αυτη του ευγενους θηλαστικου(γαϊδουριού).Παρ λα αυτα το εντονο κοκκινο με αντιπροσωπευει απολυτα.Συγχαρητηρια και απο μενα:amazed:

  10. #20

    Re: Ποιο χρώμα σας ταιριάζει;

    Ενδιαφέρον άρθρο πραγματικά! (όπως και όλα εδώ μέσα )Ο αριθμός μου είναι το 5 και το μπλε είναι το αγαπημένο μου Τα χαρακτηριστικά όντως με αντιπροσωπεύουν αν και δεν είμαι απόλυτα "συνεπής" έχω συναίσθηση του τι σημαίνει "συνέπεια" και όλο προσπαθώ !! Το μαύρο για πολλούς δεν θεωρείται χρώμα αλλά είναι επίσης το αγαπημένο μου (δεν το βλέπω να αναφέρεται κάπου) !

 

 
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads