s
ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 11 to 20 of 49
  1. #11
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Δεν ειναι τιποτα....λιγη παραπανω εξασκηση στην τοξοβολία χρειαζεται!!!!!!!!!:toung::toung:
    καλή ιδέα
    ευχαριστώ

  2. #12
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    ΧΡΥΣΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    77

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by black moon View Post

    ΥΓ. Δεν παίρνουν ποτε οτι τους κατσει, αλλα οτι αυτοί επιλέγουν!!!

    Zυγος talking....
    Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα! Σε κάποια θέματα είμαστε ιδιαιτέρως αποφασιστικοί και ενίοτε αρκετά γρήγοροι.

    Ζυγός talking (επίσης)!!:bigsmile:
    Τα μυαλά και τα αλεξίπτωτα λειτουργούν καλύτερα όταν είναι ανοικτά

  3. #13
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    η μεγαλυτερη ικανοτητα ενος Ζυγου ειναι να δημιουργει σωστες και αρμονικες σχεσεις με τους αλλους αλλωστε αυτο θεωρει οτι ειναι και το νοημα της ζωης μιας και ετσι επιβεβαιωνει το ρολο του οχι μονο απεναντι στον εαυτο του αλλα και στους αλλους...Αρα το φλερτ ειναι το εργαλειο να επιτυχει τον στοχο ζωης του...να μην ειναι καλος λοιπον???
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  4. #14
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Προσωπικά θα μου επιτρέψετε να συμφωνήσω με το Mητσάκο όσον αφορά το φλέρτ των Zυγών.. το έχω περάσει κ ξέρω... οι λοιπές εικόνες δεν ταιριάζουν σε Zυγό καθαρό, αλλά σε Zυγό που κάτι παίρνει από Σκορπιό.

    Ειναι πάντως γεγονός ότι οι άντρες Zυγοί είναι απίστευτα γλυκείς, ευγενικοί και gentlemen.
    may..

  5. #15

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by may View Post
    οι λοιπές εικόνες δεν ταιριάζουν σε Zυγό καθαρό, αλλά σε Zυγό που κάτι παίρνει από Σκορπιό.
    Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένη ?

  6. #16
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by axeman View Post
    Μπορείς να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένη ?
    κατά τη γνώμη μου ο Zυγός φλερτάρει με φινέτσα, ευγένια κ διπλωματία. O σκορπιός είναι πιο μαχητικός κ διεκδικητικός στο φλερτ. O Zυγός δεν θέλει να αδικεί κανέναν με την τελική του επιλογή γι'αυτό και χαρακτηρίζεται ως αναποφάσιστος και αργός. Θα διαλέξει το καλύτερο για εκείνον ανάμεσα από πολλά. Aντίθετα ο Σκορπίος δεν καταλαβαίνει κ πολλά.

    (παρακαλω μην αρχίσετε τα "η κολλητή μου είναι Zυγός αλλά είναι απίστευτα μαχητική και προκλητική στο φλερτ")...
    may..

  7. #17
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    ΧΡΥΣΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    77

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by may View Post
    Aντίθετα ο Σκορπίος δεν καταλαβαίνει κ πολλά.
    Που να δεις τι συμβαίνει όταν έχει Κριό στον χάρτη.. Αρχίζουν να κοντράρονται οι διαφορές των δυο ζωδιών και όποιο καταφέρει επικρατεί (στο φλέρτ εννοώ). Βέβαια, τώρα που το σκέπτομαι, καμιά φορά βγαίνει και σε καλό αυτό γιατί σε πολλές περιπτώσεις αν δεν πιάσει το φλερτ του Ζυγού έχεις του Κριού και τούμπαλιν...:bigsmile::bigsmile:
    Τα μυαλά και τα αλεξίπτωτα λειτουργούν καλύτερα όταν είναι ανοικτά

  8. #18
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Εγω παλι ειμαι Ταυρος και θεωρω οτι φλερταρω μαλλον διακριτικα....αν δεν εχω ομως δειγματα οτι το αντικειμενο του φλερτ(ατομο ειναι το σωστο αλλαμεχρι σημερα αντικειμενα μου εβγαιναν και δη κασπω....)θα υποκυψει...δεν φλερταρω καθολου η το κοβω!:toung:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  9. #19

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by may View Post
    Προσωπικά θα μου επιτρέψετε να συμφωνήσω με το Mητσάκο όσον αφορά το φλέρτ των Zυγών.. το έχω περάσει κ ξέρω... οι λοιπές εικόνες δεν ταιριάζουν σε Zυγό καθαρό, αλλά σε Zυγό που κάτι παίρνει από Σκορπιό.

    Ειναι πάντως γεγονός ότι οι άντρες Zυγοί είναι απίστευτα γλυκείς, ευγενικοί και gentlemen.
    Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον Μητσάκο σε ό,τι αφορά τους Ζυγούς, κυρίως τους άνδρες...οι γυναίκες μπορεί να συγκεντρώνουν τα άλλα χαρακτηριστικά περισσότερο...
    Αν μιλάμε όμως για φλερτ, νομίζω πως τρία είναι τα ζώδια τοπ και όσοι βέβαια έχουν νευραλγικούς πλανήτες σ' αυτά.

    ¶ξονας Διδύμου Τοξότη και Υδροχόος!Μακραν οι πεταλουδίτσες του ζωδιακού...αυτοί φλερτάρουν για να φλερτάρουν!

    Πόσες φορές άνθρωπος είμαι;

  10. #20
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by nanstenka View Post
    Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον Μητσάκο σε ό,τι αφορά τους Ζυγούς, κυρίως τους άνδρες...οι γυναίκες μπορεί να συγκεντρώνουν τα άλλα χαρακτηριστικά περισσότερο...
    Αν μιλάμε όμως για φλερτ, νομίζω πως τρία είναι τα ζώδια τοπ και όσοι βέβαια έχουν νευραλγικούς πλανήτες σ' αυτά.

    ¶ξονας Διδύμου Τοξότη και Υδροχόος!Μακραν οι πεταλουδίτσες του ζωδιακού...αυτοί φλερτάρουν για να φλερτάρουν!
    Αξονας διδυμου και Τοξοτη ναι( χα κ κει εχω πολλα κοιτα να δεις! ευτυχως που ειμαι σκορπιος στο ζωδιο αυτο με σωνει αλλιως....χα χα χα!) Υδροχοος παντως δε θα το λεγα...μαλλον θα διαφωνουσα
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads