s
Ας μιλήσουμε για Ιχθύς - Page 14
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 14 of 16 FirstFirst ... 4 10 11 12 13 14 15 16 LastLast
Results 131 to 140 of 152
  1. #131
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Σαν Ιχθύς με ωροσκόπο Δίδυμο,έχω να δηλώσω πως τα πράγματα είναι δύσκολα :toung:

    Ολα γίνονται βαρετά αμέσως... :dizzy:
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  2. #132
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    7

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    εκεί που φτάνουμε τους άλλους στα ουράνια τους αφήνουμε ξαφνικά ,γιάτί λόγω εσωστρέφειας δεν εκφράζουμε τα βαθύτερα θέλω μας,αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να μαζεύουμε πράγματα και όταν έχουν οι καταστάσεις φτάσουν σε σημείο που δεν αντέχονται να φεύγουμε ξαφνικά και χωρίς εξηγήσεις
    Έτσι ακριβώς είναι Girl, αν και θα διαφωνήσω στις εξηγήσεις γιατί τουλάχιστον εγώ τις δίνω πάντα...ανεξάρτητα αν ο άλλος καταλαβαίνει ή όχι!

    Τώρα ως προς τη βαρεμάρα, ισχύει αυτό που είπε η roadrunner, ότι πρόκειται κυρίως για έλλειψη προσήλωσης και επιμονής. Ωστόσο, θεωρώ ότι κι εμείς άμα βρούμε κάτι/κάποιον που αγαπάμε πραγματικά, μπορούμε να κολλήσουμε σε αυτό και να μην πάμε παραπέρα.

  3. #133
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Quote Originally Posted by spinalonga View Post
    Έτσι ακριβώς είναι Girl, αν και θα διαφωνήσω στις εξηγήσεις γιατί τουλάχιστον εγώ τις δίνω πάντα...ανεξάρτητα αν ο άλλος καταλαβαίνει ή όχι!

    Τώρα ως προς τη βαρεμάρα, ισχύει αυτό που είπε η roadrunner, ότι πρόκειται κυρίως για έλλειψη προσήλωσης και επιμονής. Ωστόσο, θεωρώ ότι κι εμείς άμα βρούμε κάτι/κάποιον που αγαπάμε πραγματικά, μπορούμε να κολλήσουμε σε αυτό και να μην πάμε παραπέρα.
    και εγώ τα λέω αλλά αμα ο άλλος δεν καταλαβαίνει,το παθαίνει το τραλαλα του..

    και πράγματι είμαστε ζώδιο πουν αν αγαπήση θα είναι για πάντα,σε σημείο που μερικές φορές γινόμαστε θύματα

  4. #134
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    7

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Quote Originally Posted by roadrunner View Post
    Επίσης το ίδιο και σε μεγαλύτερο βαθμό ενδεχομένως μπορεί να συμβαίνει αν ο Ποσειδώνας σχηματίζει για παράδειγμα μια σκληρή όψη με τον ¶ρη, ή αν ο ¶ρης βρίσκεται στον Ιχθύ.
    Εμένα πάντως ο ¶ρης μου είναι στους Διδύμους.

  5. #135
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    εχω Αρη στους Ιχθύς και στον 8ο και είναι σε τρίγωνο με τον Ποσειδώνα στο Σκορπιό

  6. #136
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Quote Originally Posted by GIRL View Post
    εχω Αρη στους Ιχθύς και στον 8ο και είναι σε τρίγωνο με τον Ποσειδώνα στο Σκορπιό
    Δλδ. σε αμοιβαια μεταθεση. Μια χαρα θεση, ειδικα αν δεν χτυπιεται ασχημα απο οψεις με αλλους πλανητες. ΚΑι ο οικος που βρισκεται [ο οικος του Σκορπιου] συνδραμει ακομη περισσοτερο.
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  7. #137
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Σίγουρα είναι συναισθηματικοί μέχρι αηδείας!
    ώρες ώρες αισθάνεσαι οτι έχουν ένα δικό τους παραμυθόκοσμο και όταν αισθάνονται απογοητευση από τον πραγματικό κόσμο, προτιμούν να δραπετεύουν εκεί...

    Η μητέρα μου είναι ιχθυς με αφροδίτη και ερμή στους ιχθείς(σελήνη και ωροσκόπο στο σκορπιό..)
    Πολύ συναισθηματική και διαισθητική... ανακαλύπτει τα πάντα..΄

    Αλλο χαρακτηριστικό που έχω παρατηρήσει στους ιχθύες είναι οτι κάνουν τα παντα για τους αλλους, αλλα πολλες φορες μονο και μονο επειδή τους αρέσει να το παιζουν θυματα...

    Η αλήθεια είναι οτι με τη μητέρα μου μεχρι κάποια ηλικία δεν έιχα καθόλου καλές σχεσεις...και απορώ γιατι λένε οτι ιχθεις με παρθένοι ταιριάζουν...Ειναι τελειως διαφορετικοί τύποι ανθρώπων.. Μεγαλώνοντας εχω συνηθίσει τις ιδιαιτερότητες των ιχθύων, αλλά χρειαζεται πολύ προσπάθεια και υπομονή και από τις δύο πλευρες πιστεύω...

  8. #138
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    αα! επίσης έχουν καλλιτεχνική φύση...

  9. #139
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
    με τόσο νερό η μητέρα σου μήπως είναι μέντιουμ;

    οι Ιχθείς φυσικά σου φαίνονται διαφορετικοί αφού είσαι Παρθένος και βρίσκονται απεναντί σου.
    εχουν αυτά που σου λείπουν έχεις αυτά που τους λείπουν....
    αν λειτουργήσει όμως θετικά είναι πολύ καλό γιατί αλληλοσυμπληρώνονται

  10. #140
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Ας μιλήσουμε για Ιχθύς

    Καλά η μητέρα μου η αλήθεια είναι οτι έχει τρομερή διαισθηση...!!! Εχουν συμβεί βέβαια και πολυ ασχημα γεγονότα στη ζωή της από μικρή(είχε πεθανει ο πατέρας της στα 17 της..).. Οντως παντως έχει αυτό το κάτι του μέντιουμ... και κυρίως δεν μπορείς να της κρύψεις τίποτα...!
    είναι σα να την τραβάει κάτι σε αυτό που της κρύβεις...θα μπορούσα να διηγηθώ καταστάσεις, αλλά θα ξεφύγουμε από το θέμα...

    Εγώ πάντως πιστεύω οτι η σχεση μου με τη μητερα μου είναι καρμική.. Και αυτές οι εντάσεις δικαιολογούνται αρκετά συγκρίνοντας τα ωροσκόπια μας.. ο αρης μου ακριβώς πάνω στον πλούτωνα της...ο άρης της σε συζυγία με τον ωροσκόπο μου... και οι συζυγίες πλανητών στον σκορπιό , αντίθεση ήλιων..και ένα σωρό άλλα...

 

 
Page 14 of 16 FirstFirst ... 4 10 11 12 13 14 15 16 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads