s
Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα - Page 13
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 9 10 11 12 13 14 15 LastLast
Results 121 to 130 of 145
  1. #121
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    αφροδιτη στο σκορπιο και σεληνη στο λεοντα! φοβερος συνδιασμος?:weird:

  2. #122

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    paides exw afroditi ston ydroxoo kai selii ston zygo kai mou exei kanei megali zimia ksenerono me olous tous andres eimai spastika epilektikh kai monaksia sto foul eimai katadikasmeni ...mporite na mou pite pws tha vrw poy exw ton asteroidi eros den mporw na to vrw pouthena

  3. #123
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    Γεωργία - Μαρία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    165

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Quote Originally Posted by TOKSOTINA K View Post
    paides exw afroditi ston ydroxoo kai selii ston zygo kai mou exei kanei megali zimia ksenerono me olous tous andres eimai spastika epilektikh kai monaksia sto foul eimai katadikasmeni ...mporite na mou pite pws tha vrw poy exw ton asteroidi eros den mporw na to vrw pouthena
    Κατ' αρχήν καλύτερα από 'δω & μπρος να χρησιμοποιείς ελληνικους χαρακτήρες διότι γενικώς σο συγκεκριμένο site υπάρχει αντιπάθεια στα greeklish.
    Για τον Ερως πας στους χάρτες σου, μετά γενέθλιος special, τικάρεις στον κατάλογο από κάτω τον Έρως & θα στον βγάλει στο σχεδιασμό.
    Τέλος, καλύτερα τέτοιου είδους απορίες να τις κάνεις στα ανάλογα φόρουμ (Π.χ. "οι εραστές της Αστρολογιας" ). Εδώ γίνεται συζήτηση περί του συγκεκριμένου άρθρου & γενικώς δε θα σου απαντούν. Φιλιά!

  4. #124

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    σε ευχαρισω πολυ το βρηκα να εσιαι καλα ..

  5. #125
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πως προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Quote Originally Posted by Marina 7771 View Post
    Γιατί κλαις?
    Μια χαρά μου φαίνονται η Αφροδίτη σου και η Σελήνη σου. Ωραίος συνδιασμός. Σύμφωνα με το πολύ ωραίο αυτό άρθρο, και πάθος και συντροφικότητα και όλα τα καλά. Χωρίς κολλήματα και τρομερές ανασφάλειες.:bigsmile:
    Τί να πω και εγώ με Αφροδίτη στον Καρκίνο και Σελήνη στον Αιγόκερω?
    Της (συναισθηματικής) φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες:toung:
    egw exw kai ta 2 ston ix8y..... katadikasmenh psyxoponiara...

  6. #126
    Join Date
    Apr 2006
    Όνομα:
    Κατόπιν συνεννόησης
    Location
    Αθήνα ζαφειρό
    Posts
    86

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Το μυστικό είναι να καταφέρεις να κάνεις "πράξη" τη Σελήνη και την Αφροδίτη στους Ιχθείς, βγάζοντας όμως τους 2 αυτούς πλανήτες στην καλύτερη μορφή τους. Αν δεν υπάρχουν άλλοι πλανήτες που με τις όψεις τους να ανακόπτουν τα χαρίσματα που έχουν αυτοί οι δύο πλανήτες στο συγκεκριμένο ζώδιο τότε, πιστεύω, το άτομο έχει καταφέρει πολλά.
    Ψυχή ψαριού κορμί γατήσιο
    ----------------
    Σάν κριάρι πού τρέχει μές στούς ουρανούς
    Καί τών άστρων τούς κλώνους τσακίζει, μ’ακούς
    Είμ’ εγώ, μ’ ακούς
    Σ’ αγαπώ, μ’ ακούς

  7. #127

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    egw exo tin selini k tin afroditi ston zugo, k ime k zugos, genimeni ton oktombri...
    katalaba, oti me auton ton sindiazmo, psaxno sinexia , kati perfect..pou den iparxi...

  8. #128

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    ειμαι αιγοκερως με οροσκοπο υδροχοο.εγω εχω σεληνη στον λεοντα αφροδιτη στον τοξοτη κ αρη στον κριο..το αγορι που με ενδιαφερει ειναι υδροχοος με οροσκοπο σκορπιο εχει σεληνη στους διδυμους αφροδιτη στον αιγοκερω κ αρη στον σκορπιο..ταιριαζουμε??ειμαι λιγο αχρηστη...οποτε αν μπορει καποιος να με βοηθησει???ααα...κ εχοθμε κ οι 2 την σεληνη μας στον 7ο οικο

  9. #129

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Γεια σας! Επειδή το site δυστυχώς δεν με αφήνει να ανοίξω νεο θέμα (((δεν ξέρω γιατί)) θα ένταξω το ερώτημα μου εδω. Όταν μια νεα σελήνη κάνει σύνοδο με έναν γενέθλιο προσωπικό πλανήτη όπως η Αφροδίτη, ερμηνεύεται ως νεο ξεκίνημα στις ιδιότητες του συγκεκριμένου πλανήτη;

    ευχααριστώ όποιον θελει να μου απαντησει

    Water

  10. #130

    Re: Αφροδίτη και Σελήνη: Πώς προσεγγίζουμε στον έρωτα

    Σεληνη στα ψαρια στον 6ο και Αφροδιτη στον Λεοντα στον 12ο τα περισσοτερα απο σεληνη τα εχω παρει λιγο Λιονταρι ζητω !!!!!!!

 

 
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 9 10 11 12 13 14 15 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads