s
Ριζικές αλλαγές και αναβαθμίσεις των προγραμμάτων μας... και πολλά άλλα - Page 12
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 12 of 14 FirstFirst ... 2 8 9 10 11 12 13 14 LastLast
Results 111 to 120 of 133
  1. #111
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097
    Έφη,
    Μπορείς να τον δοκιμάσεις και εάν παρουσιάζει κάποιο πρόβλημα να μας το αναφέρεις

    Χάρτης για όποια μέρα
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  2. #112
    σε πρώτη φάση αποσυδέεσαι τελείως από τον λογαριασμό σου
    αφού ξανασυνδεθείς κοίτα το προφίλ και τους χάρτες σου και πες μου[/quote]

    ξανασυνδέθηκα ! επιτέλους! αφού ξάχασα τον κωδικό μου, τον άλλαξα και για κάποιο περίεργο λόγο πάλι δε με συνέδεε ενώ τα είχα σωστά όλα.... ε είπα να ξαναδοκιμάσω σήμερα, και τσουπ! μια χαρά συνδέθηκα , λες και μου έκανε νάζια.. το προφίλ οκ, αλλά οι χάρτες γιοκ.

  3. #113
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653
    Καλησπερα.
    Παρατηρησα παλι προβλημα με τον <χαρτη για οποια μερα>.
    Ενω εμφανιζει τα εικονιδια και μπορω να περασω τα στοιχεια που θελω, μετα δεν εμφανιζει τον
    χαρτη και κολλαει. Το δοκιμασα και με firefox και παρουσιαζει το ιδιο προβλημα.
    Εχθες μετα την ενημερωση του Σωκρατη, για καποιο διαστημα λειτουργουσε κανονικα.

  4. #114
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097
    Όταν παρατηρείς ότι ένας οποιοσδήποτε χάρτης αργεί να φορτώσει, η πρώτη σου σκέψη θα είναι υπερφόρτωση του σέρβερ. Για παράδειγμα αυτή τη στιγμή έχουμε τεράστια. Λίγο ακόμα και ο σέρβερ θα κάνει αυτόματη επανεκίνηση.

    Εμένα τον χάρτη έκανε να μου κατεβάσει 5 ολόκληρα λεπτά.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  5. #115
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Δίπλα σας...
    Posts
    817
    Μετά από 3 ξεματιάσματα, το ένα με λαδι, το άλλο με κάρβουνα και το τρίτο με μαύρες κότες, οι χάρτες μου πάνε σφεντόνα!
    Επίσης, ως δια μαγείας, πλέον είναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΗ και πανέξυπνη η νέα μηχανή αναζήτησης!
    Αυτό βέβαια, χρειάστηκε εξορκισμό από ιερέα βουντού, ραβίνο, σαμανο, καπουτσίνο, φραγκισκανο, κόπτη, χότζα, δεσπότη και φυσικά το μάγο των Τσερόκι!

    Αστειεύομαι!
    Όλα πάνε πολύ καλύτερα!
    Τα κορίτσια μου...
    Όλη η ζωή μου..!!!!

  6. #116
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097
    Δείτε αυτό το νούμερο
    Server Load Averages 45.68 50.93 46.88

    Φυσιολογικά είναι 04 έως το πολύ 2 και έχει φτάσει τώρα 50. Σε λίγο ο σέρβερ θα σκάσει. Το ιδιο έγινε και εχθές ευτυχως οι περισσότεροι κάνατε νάνι αλλά κράτησε 10 ώρες
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #117
    να μείνουμε να σου κάνουμε παρέα;
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  8. #118
    Καλημερα!Γραφω για να διαμαρτυρηθω με την σειρα μου οτι τοσες μερες κανετε αλλαγες αλλα ΠΟΤΕ δεν μου δημιουργηθηκε ΚΑΝΕΝΑ προβλημα ουτε με χαρτες,ουτε με προσβαση ,ουτε τιποτα τετοιο .Γιατι ? Ενω τα τελευταιο διαστημα τα σταθερα περναμε δυσκολα (Λεοντας -σκορπιος.Ιδιατερα οσοι ανηκουμε στο ζωδιο του σκορπιου εχουμε φαει αρκετες παντοφλες τελευταια,για να μην μιλησω για τις διελευσεις στο προσωπικος μου χαρτης ) βλεπω οτι το σαιτ ΔΕΝ μου εχει δημιουργησει προς το παρον ΚΑΝΕΝΑ προβλημα.Απαιτω δημιουργια προβληματος τεχνικου και για μενα .Αν δεν γινεται ,ας μαλωσω με καποιον .Παντως δεν μπορει να μην εχω υποστει ουτε ΕΝΑ προβλημα στην προσβαση μου τοσες μερες. Μεχρι δηλαδη και ο server να με φτυνει .Ελεος.

  9. #119
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653
    Αμαν, αμαν, αμαν παραπονακια....., που θελουν αγαπουλες και φιλακια

  10. #120
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Σοφία
    Posts
    342
    Σωκράτη τελείωσε η αναβάθμιση ή όχι ακόμη; να ξέρω αν το ότι δεν μου εμφανίζει καμία καταχώρηση είναι φυσιολογικό ή όχι. Επίσης άβαταρ γιοκ ακόμη αλλά αυτό δεν με πολυαπασχολεί να σου πω.. ; έκανα την πρώτη καταχώρηση πριν λίγο και φυσάειιι, πολύ γρήγορα κινείται γενικά, δεν ξέρω αν είναι και η ώρα που βοηθάει, αλλά σφαίραα πάει..
    Πιστεύω να επανέρθουν οι καταχωρήσεις ε;
    Ο σκοπός στη ζωή είναι να πεθαίνεις νέος, όσο πιο αργά γίνεται...

 

 
Page 12 of 14 FirstFirst ... 2 8 9 10 11 12 13 14 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads