s
Ώρα να συστηθούμε (3) - Page 114
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 114 of 350 FirstFirst ... 14 64 104 110 111 112 113 114 115 116 117 118 124 164 214 ... LastLast
Results 1,131 to 1,140 of 3493
  1. #1131
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by manmanousos View Post
    γεια σας και απο εμενα...η αστρολογια ειναι μια ευφανταστη και γεματη μυστηρια ενασχοληση....!!!
    Καλημερα
    καλως ορισες στο:horoscope:
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  2. #1132
    Join Date
    Oct 2010
    Όνομα:
    xristina
    Location
    thessaloniki
    Posts
    2

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ .ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ . ΜΟΥ ΛΥΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΑΤΕ ΝΕΑ .ΣΟΥΠΕΡ

  3. #1133

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by astromaniac View Post
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ .ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ SITE ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ . ΜΟΥ ΛΥΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΑΤΕ ΝΕΑ .ΣΟΥΠΕΡ
    Καλώς μας ήρθες!!! ελπίζω να τις λύσεις σιγά σιγά!!!!!!!!τις άλυτες!! καλή περιήγηση και καλή συμμετοχή!

  4. #1134

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    καλημέρα σε όλους! να έχετε μια όμορφη κυριακή!! διαβάζω τα πολύ ενδιαφέροντα άρθρα σας και έχω πλέον καταλάβει ότι ελάχιστα ξέρω για την αστρολογία!!! το παλεύω όμως στον ελάχιστο ελεύθερο χρόνο μου!!! σιγά σιγά μαθαίνω και τον τρόπο λειτουργίας του προγράμματος! ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες!!!

  5. #1135

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Γιατί είμαι τόσο άσχετη???? :embarrest

  6. #1136
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by sofiahp View Post
    Γιατί είμαι τόσο άσχετη???? :embarrest
    μην το λες αυτο..
    οι περισσοτεροι απο εμας δεν ξεραμε σχεδον τιποτα οταν γραφτηκαμε
    σιγα -σιγα διαβαζοντας θα μαθεις ..:bigsmile:
    και θα λυνεις τις αποριες σου μονη σου,
    ομως θα πρεπει να στρωθεις στο διαβασμα αγαπητο μελος
    καλη συνεχεια σου ευχομαι
    και καλως ορισες στο :horoscope:
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  7. #1137
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by sofiahp View Post
    Γιατί είμαι τόσο άσχετη???? :embarrest
    Ως προς τι?:blink:

  8. #1138

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile: :bigsmile:
    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Ανοίγουμε Νέο Θέμα γιατί το προηγούμενο είχε μεγαλώσει πολύ.
    Εδώ μπορούμε να συστηθούμε. Ενθαρρύνουμε όλα μας τα μέλη, νέα αλλά και παλαιότερα, με μικρή ή μεγαλύτερη συμμετοχή στις συζητήσεις μας, όλους εσάς που μας εμπιστεύεστε να πατήσετε το κουμπάκι ΑΠΑΝΤΗΣΗ και να μας πείτε μερικά πράγματα για τον ευατό σας.
    Ή απλά ένα "γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα.

    Παρακαλώ κρατήστε το θέμα "καθαρό"

    Ποιος είναι ο ωροσκόπος μου, Τι ζώδιο είμαι, Αναλύστε μου κάποιες όψεις κ.λπ. δημοσιεύστε τα στις κατάλληλες θεματικές ενότητες.
    Από εδώ θα διαγράφονται!



    Η ενεργή συμμετοχή σας επιβραβεύει εμάς τους συντονιστές. Επιβραβεύει τους Αστρολόγους και τους κάνει περισσότερο δραστήριους. Δίνει πνοή και κίνητρο σε άλλα μέλη που έχουν μικρές αναστολές. Βοηθάει πολύ τους αρχάριους χρήστες.

    Κάποια άλλα topics που θα μπορούσατε να συμμετάσχετε "ανώδυνα" ή και να ψηφίσετε είναι τα εξής:

    Πολλοί φίλοι και μέλη μας πιστεύουν ότι είναι προνόμιο να είσαι μέλος στα fora του MyHoroscope για πολλούς λόγους. Ίσως και να έχουν δίκιο. Το σίγουρο είναι ότι μέσα από το διάλογο και μέσα από την ενεργή συμμετοχή υπάρχει πάντα κέρδος για όλους.


    Σημεία που πρέπει να προσέξετε:
    1. Γράφουμε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες και όχι με greekflish ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
    2. Ακριβώς από κάτω υπάρχει ένα σημείο που λέγεται Επιπρόσθετες Επιλογές. Εκεί θα βρείτε τα Παρακολούθηση θέματος - Μέθοδος Παρακολούθησης
      Παρακαλούμε εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε αυτόματα e-mail από το σύστημα που θα σας ενημερώνουν για τις νέες απαντήσεις των μελών μας επιλέξτε Χωρίς Παρακολούθηση.


  9. #1139

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    γεια σας! εχω ενα προβλημα, θελω να φτιαξω χαρτη και μου ζητα γεωγρ. πλατος και μηκος. γνωριζετε που θα τα βρω;ευχαριστω!!!!

  10. #1140

    Re: Ώρα να συστηθούμε (3)

    Quote Originally Posted by aniger View Post
    γεια σας! εχω ενα προβλημα, θελω να φτιαξω χαρτη και μου ζητα γεωγρ. πλατος και μηκος. γνωριζετε που θα τα βρω;ευχαριστω!!!!
    Γεια σου! Όταν γράψεις την πόλη γέννησης βγαίνει αυτόματα το γεωγρ. πλατος - μήκος.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads