s
Συμβατότητα ζωδίων - Page 11
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 11 of 15 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 LastLast
Results 101 to 110 of 149
  1. #101

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    ευχαριστώ πάρα πολύ για τα σάιτ
    ομολογώ το δεύτερο δεν το είχα διαβάσει κ ήταν κατατοπιστικότατο
    ωστόσο θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το 7ο οίκο...
    το να είναι ο κρόνος ανάδρομος στον καρκίνο στον 7ο οίκο
    κ ο 7ος οίκος να είναι στους διδύμους τι σημαίνει αυτό;
    ευχαριστώ κ πάλι:bigsmile:

  2. #102

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    Quote Originally Posted by eleni123 View Post
    ευχαριστώ πάρα πολύ για τα σάιτ
    ομολογώ το δεύτερο δεν το είχα διαβάσει κ ήταν κατατοπιστικότατο
    ωστόσο θα ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το 7ο οίκο...
    το να είναι ο κρόνος ανάδρομος στον καρκίνο στον 7ο οίκο
    κ ο 7ος οίκος να είναι στους διδύμους τι σημαίνει αυτό;
    ευχαριστώ κ πάλι:bigsmile:
    Ανάδρομοι πλανήτες - Αστρολογία για όλους
    Έχει για όλους τους ανάδρομους πλανήτες.
    Θα σου έλεγα όμως να διαβάσεις και αυτό http://www.myhoroscope.gr/114-%EF%E9...html#post96050
    Εκτός από δύο συνδέσμους που θα σου δείξουν πώς μπορείς να φτιάξεις έναν γενέθλιο χάρτη, ο οποίος θα έχει και ερμηνείες για τα άλλα που ρωτάς, έχει και κάποιες οδηγίες για το πώς ρωτάμε και απαντάμε και για ποια θέματα, γενικότερα...
    Επιπλέον, επειδή από ό,τι βλέπεις αυτά που ρωτάς έχουν την απάντησή τους, είτε επειδή έχουν ερωτηθεί ήδη απο κάποιον άλλο είτε επειδή καλύπτονται από κάποιο άρθρο, δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να χρησιμοποιείς το εργαλείο της αναζήτησης, γράφοντας μια - δυο λέξεις κλειδιά στο πεδίο που βρίσκεται σε κάθε σελίδα επάνω και δεξιά και γράφει "Αναζήτηση στα Forums"
    Kαλή συνέχεια :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #103

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    ευχαριστώ πολύ:bigsmile:

  4. #104
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    εγω ακομα περιμενω καποιαν απαντηση στην ερωτηση μου που ειναι στην 10 σελιδα !!! καιγομαι φιλοι μου για το θεμα! μηπως μπορει να με απαντησει καποιος?
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

  5. #105

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    Καλησπέρα σε όλους! Ηθελα να ρωτήσω όταν στον άξονα 4ο - 10ο ενός ζευγαριού υπάρχει αντιστροφή ζωδίων και πλανητών αυτό θα μπορούσε να λειτουργήσει συμπληρωματικά ή όχι? Για να γίνω πιο σαφής: ο ανδρας έχει Κρόνο στον 4ο οίκο (δίδυμος) και Ποσειδώνα στον 10ο (Τοξότης). Η γυναίκα έχει Ποσειδώνα στον 4ο (τοξότης) και Κρόνο στο 10ο (δίδυμος). Και επίσης, θεωρείτε ότι αυτή η αντίθεση μπορεί να λειτουργήσει και -ας μου επιτραπεί- και θεραπευτικά ή είναι σημάδι εμπόλεμης κατάστασης μεταξύ τους? Ευχαριστώ!

  6. #106

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    πολύ ωραία ερώτηση!
    κ εγώ έχω μία ανάλογη έχω παρατηρήσει ότι κ στους 4γωνιακούς τύπους σ'εμένα και το άλλο άτομο τα ζώδια είναι τα ίδια απλά εναλλάσσονται...σημαίνει κάτι αυτό;
    καλό βράδυ ή καλύτερα καλό ξημέρωμα!

  7. #107

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    Καλημέρα. Είμαι υδροχόος με ωροσκόπο ζυγό. Έχω Δία και Αφροδίτη στον υδροχόο, Κρόνο ¶ρη και Σελήνη στον Τοξότη. Είμαι γεννημένη στις 04 - 02 - 1986 και ώρα 22.50 Ο σύντροφός μου είναι Σκορπιός με ωροσκόπο Ταύρο. Έχει Δία Αφροδίτη και Κρόνο στον Ζυγό, ¶ρη στον Τοξότη. και Σελήνη στον Λέοντα. Είναι γεννημένος στις 30 - 10 - 1980 και 18.20 Είναι καρμική σχέση αυτή ?? Μπορούμε να συμβιώσουμε ??
    Ευχαριστώ πολύ

  8. #108

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    Χαιρετώ!! Μου φαίνεται πολυ ενδιαφέρον το θέμα αυτό....αν και ψάχνομαι με τα ζώδια δεν ασχολούμαι πολύ καιρό...Κι έχω ορισμένες απορίες στο θέμα της συμβατότητας! Είμαι σκορπιός με ωροσκόπο ταύρο, σελήνη στους διδύμους, ερμ΄ή σε ζυγό , αφροδίτη σε παρθένο και....δεν ξέρω τι άλλα πρέπει να αναφέρω.Το πρόσωπο που με αφορά να μάθω , διότι πάντοτε υπήρχε μια πολύ περίεργη και μαγνητική σχέση μεταξύ μας,ένα απροσδιόριστο πράγμα είναι επίσης σκορπιός με ωροσκόπο αιγόκερω, σελήνη σε λέων , ερμή σε λέων, αφροδίτη Παρθένο κλπ. Όσες φορές έτυχε να κοιτάξω συναστρίες οι μισές έβγαζαν ότι είναι αδελφή ψυχή άλλες ότι είναι προς αποφυγήν...ξέρετε διάφορα αστρολογικά τεστ ειδικών. Και οι δυο μας που το συζητάμε απορούμε με αυτό.Εγώ δεν ξέρω πως να τα ερμηνεύω..μπορεί να μου το ερμηνεύσει κάποιος?αν χρειάζονται παραπάνω στοιχεία ας μου το πει

  9. #109

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    Quote Originally Posted by zw_epimenontas View Post
    εγω ακομα περιμενω καποιαν απαντηση στην ερωτηση μου που ειναι στην 10 σελιδα !!! καιγομαι φιλοι μου για το θεμα! μηπως μπορει να με απαντησει καποιος?
    Quote Originally Posted by Blue Phoenix View Post
    Χαιρετώ!! Μου φαίνεται πολυ ενδιαφέρον το θέμα αυτό....αν και ψάχνομαι με τα ζώδια δεν ασχολούμαι πολύ καιρό...Κι έχω ορισμένες απορίες στο θέμα της συμβατότητας! Είμαι σκορπιός με ωροσκόπο ταύρο, σελήνη στους διδύμους, ερμ΄ή σε ζυγό , αφροδίτη σε παρθένο και....δεν ξέρω τι άλλα πρέπει να αναφέρω.Το πρόσωπο που με αφορά να μάθω , διότι πάντοτε υπήρχε μια πολύ περίεργη και μαγνητική σχέση μεταξύ μας,ένα απροσδιόριστο πράγμα είναι επίσης σκορπιός με ωροσκόπο αιγόκερω, σελήνη σε λέων , ερμή σε λέων, αφροδίτη Παρθένο κλπ. Όσες φορές έτυχε να κοιτάξω συναστρίες οι μισές έβγαζαν ότι είναι αδελφή ψυχή άλλες ότι είναι προς αποφυγήν...ξέρετε διάφορα αστρολογικά τεστ ειδικών. Και οι δυο μας που το συζητάμε απορούμε με αυτό.Εγώ δεν ξέρω πως να τα ερμηνεύω..μπορεί να μου το ερμηνεύσει κάποιος?αν χρειάζονται παραπάνω στοιχεία ας μου το πει
    Quote Originally Posted by Υδροζυγός View Post
    Καλημέρα. Είμαι υδροχόος με ωροσκόπο ζυγό. Έχω Δία και Αφροδίτη στον υδροχόο, Κρόνο ¶ρη και Σελήνη στον Τοξότη. Είμαι γεννημένη στις 04 - 02 - 1986 και ώρα 22.50 Ο σύντροφός μου είναι Σκορπιός με ωροσκόπο Ταύρο. Έχει Δία Αφροδίτη και Κρόνο στον Ζυγό, ¶ρη στον Τοξότη. και Σελήνη στον Λέοντα. Είναι γεννημένος στις 30 - 10 - 1980 και 18.20 Είναι καρμική σχέση αυτή ?? Μπορούμε να συμβιώσουμε ??
    Ευχαριστώ πολύ
    http://www.myhoroscope.gr/114-%EF%E9...%DF%E1%F2.html :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  10. #110

    Re: Συμβατότητα ζωδίων

    Quote Originally Posted by αγγελικη_καρκινος View Post
    ΛΟΙΠΟΝ...ΕΙΜΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΣΤΙΣ 11 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΟΥ 1990 ΚΑΙ ΩΡΑ 23¨45 ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΤΙΣ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΤΟΥ 1979 ΚΑΙ ΩΡΑ ΔΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΛΕΩΝ.....ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΕΛΛΟΝ Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..........
    http://www.myhoroscope.gr/114-%EF%E9...%DF%E1%F2.html :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 11 of 15 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads