s
Η συμβολή του sex στην υγεία - Page 11
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 11 of 12 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 LastLast
Results 101 to 110 of 112
  1. #101
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    .... αλλά δεν συμβάλει στην διατήρηση της καλής υγείας :weird:



    :nuts:
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  2. #102

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    Ο Μητσάκος δεν είναι ακίνδυνος. Απλά δεν είναι όλες ικανές :nuts:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #103
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Ονειρα θερινής νυκτός. Το σεξ υπάρχει για να πουλάνε τα ΜΜΕ κατά κύριο λόγο, κατά δεύτερο να αυτοεπιβεβαιώνονται τύποι με iq μελιτζανοσαλάτας και κατά τρίτον για να κάνουμε παιδιά. Εγώ μετά από τόσες εμπειρίες που είχα το έχω απομυθοποιήσει παντελώς. Προτιμώ την παρέα του κολλητού μου (Μήτσος και αυτός) :nuts:
    Διακατέχομαι από μοριακά ηλεκτρόνια που τορεντεύουν το σώμα μου αίμα από αυτό που ποτίζει το κρασί και δεν φεύγει. Μια άστατη ενέργεια είμαι, ένας ανθρακικός λεκές στο διάστημα σε συσκευασία μπετόν αρμέ. Ανάμεσα στην αρχή και το τέλος υπάρχει το ενδιάμεσο ως μία πραγματικότητα που ορίζεται από την επίφαση τους.



    Απομακρυσμένη σύρραξη εσύ, σύνδρομο αντιδιαστολής αποσαφηνίζεσαι με μια γοητευτική ευκρίνεια στις κουρασμένες σκέψεις μου. Γίνεσαι, στέκεσαι, είσαι η αιτία που καταναλώνομαι στις ακτίνες - αυτές που καίνε και πυρπολούν τις αισθητικές μου απολήξεις. Καίομαι και τσουρουφλίζομαι, ζεματιέμαι και απορρόφω θερμότητα από την κοντινή σαν ήλιο θέρμη. Στα ρυμοτομημένα καλντερίμια του μυαλού μου γίνεσαι η άσφαλτος που στρώνεται και καλύπτει τις λογικές μου γούβες. Ανασυντάσσομαι ευθαρσώς, σαν το επόμενο μουντό πρωινό πέφτω σε μια φασματική φαντασμογέννεση από αυτές που κερνά η αποσύνθεση όταν γίνεται φαρμάκι.



    Λογιδρικά άμφια ρυμοτομημένων εκπτώσεων πριονίζουν λίγο λίγο την πονεμένη μας ψυχή. Αμέτοχα λογαριάζοντας την πριοπική μας σχέση, διστάζουμε να προβούμε σε πράξεις που αμφισβητούν τον έκλυτο βίο. Κοινώς το λαϊφστάϊλ μας ορίζει να δρούμε σε ένα μιγαδικό υποσύνολο απόλυτων ακέραιων αξιών. Χαριεντίζουμε τη μέθεξη της, ζούμε στην κατάληξη της και δρούμε σαν συνένοχοι τις ντιρεκτίβες ενός ασύμφορου μορατόριουμ.
    Το μέγεθος της δεν εσωκλείεται, τουναντίον διασκορπίζεται και χάνεται στο υπερδιάστημα των σκέψεων που την ορίζουν.



    Εγκεφαλικοί ρύποι σκοτίζουν τις σκέψεις μου, απολειφάδια πληροφοριοδόχων μιτοχονδρίων λογικής παρεισφρύουν με ώση στην απύθμενα πειθήνια κοσμοθεωρία μου. Σαν σε ανέτοιμα ρυμοτομημένη διασταύρωση, προτεραιοποιούνται οι λάθος φραστικές συνέχειες στην στοματική μου κοιλότητα.
    Στέκομαι για λίγο - προσηνής από ιδέες - άδεια από λογική και αιτίες - σε ένα πλαστικό σύμπαν δομημένο από πολυουρεθάνιο, νεοπρένιο και σιλικόνη, ανίκανο να ανακυκλωθεί. Σβήνουν τα φώτα, σβήνει η φλόγα, σβήνουν και οι σκέψεις μέσα απ' τις λέξεις. Ξεθυμασμένες - ξεψυχισμένες - κενές από ουσία - ανόητες και σκόρπιες.

    ΤΙ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΝΩ?!!!:bigsmile:
    Α ρε Μιτς! Εγραψες πάλι...! Με επιασε παραλήρημα!!!:bigsmile:
    Η αξία των ανθρώπων δεν κρίνεται από τα προσόντα τους, αλλά από την χρήση των προσόντων τους

  4. #104

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    οντως εγραψες..!χαχα:bigsmile:

  5. #105
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Ο Μητσάκος δεν είναι ακίνδυνος. Απλά δεν είναι όλες ικανές :nuts:

    ¶μα είναι αγόρι μου, να προκαλείς παραλαρήματα στις γυναίκες (βλ. Ιφιγένεια) και να καταστρέφεται η υγεία τους, τότε είσαι επικίνδυνος ...:toung:
    Αχ βρε Ιφιγένεια ... τι σε βρήκε κορίτσι μου... Αχ
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  6. #106

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Διακατέχομαι από μοριακά ηλεκτρόνια που τορεντεύουν το σώμα μου αίμα από αυτό που ποτίζει το κρασί και δεν φεύγει. Μια άστατη ενέργεια είμαι, ένας ανθρακικός λεκές στο διάστημα σε συσκευασία μπετόν αρμέ. Ανάμεσα στην αρχή και το τέλος υπάρχει το ενδιάμεσο ως μία πραγματικότητα που ορίζεται από την επίφαση τους.
    Οι εξετάσεις που σου δείξαν αυτά τα πράγματα καλύπτονται από το ΙΚΑ η όχι?

    Απομακρυσμένη σύρραξη εσύ, σύνδρομο αντιδιαστολής αποσαφηνίζεσαι με μια γοητευτική ευκρίνεια στις κουρασμένες σκέψεις μου. Γίνεσαι, στέκεσαι, είσαι η αιτία που καταναλώνομαι στις ακτίνες - αυτές που καίνε και πυρπολούν τις αισθητικές μου απολήξεις. Καίομαι και τσουρουφλίζομαι, ζεματιέμαι και απορρόφω θερμότητα από την κοντινή σαν ήλιο θέρμη. Στα ρυμοτομημένα καλντερίμια του μυαλού μου γίνεσαι η άσφαλτος που στρώνεται και καλύπτει τις λογικές μου γούβες. Ανασυντάσσομαι ευθαρσώς, σαν το επόμενο μουντό πρωινό πέφτω σε μια φασματική φαντασμογέννεση από αυτές που κερνά η αποσύνθεση όταν γίνεται φαρμάκι.
    Fujitsu inverter έχεις βάλει?

    Λογιδρικά άμφια ρυμοτομημένων εκπτώσεων πριονίζουν λίγο λίγο την πονεμένη μας ψυχή. Αμέτοχα λογαριάζοντας την πριοπική μας σχέση, διστάζουμε να προβούμε σε πράξεις που αμφισβητούν τον έκλυτο βίο. Κοινώς το λαϊφστάϊλ μας ορίζει να δρούμε σε ένα μιγαδικό υποσύνολο απόλυτων ακέραιων αξιών. Χαριεντίζουμε τη μέθεξη της, ζούμε στην κατάληξη της και δρούμε σαν συνένοχοι τις ντιρεκτίβες ενός ασύμφορου μορατόριουμ.
    Το μέγεθος της δεν εσωκλείεται, τουναντίον διασκορπίζεται και χάνεται στο υπερδιάστημα των σκέψεων που την ορίζουν.
    Αυτό με την πριοπική σχέση δεν το καταλαβαίνω. Μήπως εννοούσες πριαπική?

    Εγκεφαλικοί ρύποι σκοτίζουν τις σκέψεις μου, απολειφάδια πληροφοριοδόχων μιτοχονδρίων λογικής παρεισφρύουν με ώση στην απύθμενα πειθήνια κοσμοθεωρία μου. Σαν σε ανέτοιμα ρυμοτομημένη διασταύρωση, προτεραιοποιούνται οι λάθος φραστικές συνέχειες στην στοματική μου κοιλότητα.
    Στέκομαι για λίγο - προσηνής από ιδέες - άδεια από λογική και αιτίες - σε ένα πλαστικό σύμπαν δομημένο από πολυουρεθάνιο, νεοπρένιο και σιλικόνη, ανίκανο να ανακυκλωθεί. Σβήνουν τα φώτα, σβήνει η φλόγα, σβήνουν και οι σκέψεις μέσα απ' τις λέξεις. Ξεθυμασμένες - ξεψυχισμένες - κενές από ουσία - ανόητες και σκόρπιες.
    Στη μάνα σου τόπες? :nuts:

    ΤΙ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΝΩ?!!!
    Το θέμα είναι να μη σε πίνει (αν και νομίζω ότι έχεις πέσει στη μαρμίτα από μικρή )

    Α ρε Μιτς! Εγραψες πάλι...! Με επιασε παραλήρημα!!!
    Μπα, για δες τις διελεύσεις σου. Κάτι ενεργοποιεί τον Ποσειδώνα σου Εγώ ένας απλος καταλύτης είμαι :embarrest

    (και επειδή ήδη είμαι οφ τόπικ χαιρετώ το θέμα και πάω στο άλλο με τη χαζομάρα και δεν ξανάρχομαι εδώ)
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  7. #107
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    20

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    Οχι Οχι Οχι. Μητσακο μην φυγεις τωρα. Τωρα που αρχισαν τα ωραια φευγεις

  8. #108

    Exclamation Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    Παρακαλώ να μείνουμε εντός θέματος.

  9. #109
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    9

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΘΕΜΑ.! ΤΟ SEX βοηθαει παντου. σου δινει ενεργεια, χανειs θερμιδεs. ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

  10. #110
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    52

    Re: Η συμβολή του sex στην υγεία

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Ο Μητσάκος δεν είναι ακίνδυνος. Απλά δεν είναι όλες ικανές :nuts:
    Όταν λες ικανές για να κάνουν τι?

 

 
Page 11 of 12 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads