s
Έρωτας είναι να ρισκάρεις... - Page 11
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 11 of 33 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... LastLast
Results 101 to 110 of 330
  1. #101
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    :bigsmile::bigsmile:
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  2. #102
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    Αααααα δεν παιζω..λοιπον παρακαλω οπως γυρισει ο Χρονος πισω και φυγει ο Κρονος απο το Αιγοκερακι αυτο!κατι τετραγωνιζει την αφροδιτη σου σιγουρα!και η αγαπη δεν γινεται φιλια νομιζω εγω!Αλλο οι φιλοι μας...:bigsmile:
    Και ναι ενας Κρόνος τετραγωνίζει την Αφρούλα μου!!!!
    Μου αρέσει ο Κρόνος στον τομέα των αισθηματικών. Με κρατά γερά στη γη, δεν πετάω στα σύννεφα και αν είναι να πάθω για να μάθω, λέω ένα μεγαλοπρεπέστατο ΟΧΙ.
    Ποιος είπε ότι η αγάπη δεν γίνεται φιλία; ¶λλωστε και η φιλία μια πλευρά αγάπης είναι

  3. #103
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by kiaRRa View Post
    Και ναι ενας Κρόνος τετραγωνίζει την Αφρούλα μου!!!!
    Μου αρέσει ο Κρόνος στον τομέα των αισθηματικών. Με κρατά γερά στη γη, δεν πετάω στα σύννεφα και αν είναι να πάθω για να μάθω, λέω ένα μεγαλοπρεπέστατο ΟΧΙ.
    Ποιος είπε ότι η αγάπη δεν γίνεται φιλία; ¶λλωστε και η φιλία μια πλευρά αγάπης είναι
    Πρεπει να πεταξεις αμα αγαπησεις και νομιζω οτι το σωστο ειναι να πεταξεις τωρα που και φτερα εχεις και αν πεσεις εχεις γερα ποδια να σηκωθεις Kiarra μου.και οσο για το να παθεις συμφωνω.Οποιος θα σε αγαπησει και θα τον αγαπησεις πρεπει να σε προσεχει οχι να σε ταλαιπωρει!Απλα οι ανθρωποι συνηθως αγαπανε αυτους που τους ταλαιπωρουνε( βλεπε τα λαικα ασματα γεματα πονο και καημο:bigsmile: ).
    Ισως η αγαπη γινεται φιλια ο ερωτας ομως αποκλειεται.Αν θες καποιον πως ειναι φιλος σου?
    (Η αδερφη μου τα λεει και τα κανει αυτα που ειναι φιλοι με ολους τους πρωην αλλα εχει Αφρουλα οπως λες και εσυ στον Υδροχοο θεση που αποτελει μυστηριο για την δικη μου στον Ταυρο...)
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  4. #104
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    :bigsmile::bigsmile:
    Και τωρα ολα τα μελη αυτου του site αντιλαμβανονται γιατι οι Ταυροι και οι Σκορπιοι τραβανε αυτα που τραβανε....
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  5. #105
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Ο Έρωτας κάποτε περνάει και σε αφήνει είτε με γλυκιά είτε με πικρή γεύση. Κάποτε ωριμάζει σε αγάπη ή απλά ξεφουσκώνει.

    Μμμμ εχω το ίδιο χαρακτηριστικό με την αδερφή σου... όλοι είναι φίλοι μου πλέον(είπαμε εχω μια Κρονιοτετραγωνισμένη αφρούλα στον Υδροχόο και εγω:embarrest )!

  6. #106
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Εγω πιστευω οτι μια ερωτικη σχεση ή σχεση αγαπης για να ναι ολοκληρωμενη πρεπει να περιεχει ολες τις αλλες σχεσεις μεσα : σχεσεις μητερα/πατερα - παιδιου, σχεση φίλου με φίλο, σχεση αδελφικη, σχεση συντροφικη σχεση ερωτικη και σιγουρα σεξουαλικη. Δεν ξερω αν εκφραστηκα καλα (ο ερμης μου ειναι στον 12ο απο προχτες χιχιχι!) αλλα νομιζω οτι θα καταλαβατε μαλλον τι εννοω
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  7. #107
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by kiaRRa View Post
    Ο Έρωτας κάποτε περνάει και σε αφήνει είτε με γλυκιά είτε με πικρή γεύση. Κάποτε ωριμάζει σε αγάπη ή απλά ξεφουσκώνει.

    Μμμμ εχω το ίδιο χαρακτηριστικό με την αδερφή σου... όλοι είναι φίλοι μου πλέον(είπαμε εχω μια Κρονιοτετραγωνισμένη αφρούλα στον Υδροχόο και εγω:embarrest )!
    Αααα πολυ ωραια!λοιπον αρχιζω το κυρηγμα τωρα: ερωτας ειναι να ρισκαρεις.μην τα χανεις τελειως για να μην εχουμε και δραματα...και στα 24 ο ερωτας δεν μπορει να γινει αγαπη.Απλα οι εικονες την σημερον ημερα (που λεει και η γιαγια μου!)καθως και η προσφορα εχει κανει τα πραγματα πολυ ευκολα με αποτελεσμα ολα να αρχιζουν και να τελειωνουν γρηγορα και ετσι δεν προλαβαινουν τα αισθηματα να γινουν βαθια.Τωρα αν ενας πρωην γινει φιλος και τα φτιαξει με την κολλητη σου η εσυ με τον κολλητο του παραμενει φιλος?:embarrest
    και επιτελους θελω και εγω εναν Κρονο τετραγωνο μπας και σοβαρευτω γιατι οσο με διαβαζω αγχωνομαι....
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  8. #108
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Εγω πιστευω οτι μια ερωτικη σχεση ή σχεση αγαπης για να ναι ολοκληρωμενη πρεπει να περιεχει ολες τις αλλες σχεσεις μεσα : σχεσεις μητερα/πατερα - παιδιου, σχεση φίλου με φίλο, σχεση αδελφικη, σχεση συντροφικη σχεση ερωτικη και σιγουρα σεξουαλικη. Δεν ξερω αν εκφραστηκα καλα (ο ερμης μου ειναι στον 12ο απο προχτες χιχιχι!) αλλα νομιζω οτι θα καταλαβατε μαλλον τι εννοω
    και τα μελη συνεχιζουν να αντιλαμβανονται:
    1) πως τα κανουμε μπαχαλο οι Ταυροι και οι Σκορπιοι στις σχεσεις μας(μανα μας ειναι ο αλλος,πατερας μας,φιλος μας,ουδεις ξερει....)
    2)γιατι οπου υπαρχει μπαχαλο παντα υπαρχει πισω ενα απο τα δυο ζωδια!

    Χαρηκα για την gνωριμια φιλη Scorpion...παντα πιστευα οτι δεν ειμαι μονη σε αυτο τον κοσμο...
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  9. #109
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    Αααα πολυ ωραια!λοιπον αρχιζω το κυρηγμα τωρα: ερωτας ειναι να ρισκαρεις.μην τα χανεις τελειως για να μην εχουμε και δραματα...και στα 24 ο ερωτας δεν μπορει να γινει αγαπη.Απλα οι εικονες την σημερον ημερα (που λεει και η γιαγια μου!)καθως και η προσφορα εχει κανει τα πραγματα πολυ ευκολα με αποτελεσμα ολα να αρχιζουν και να τελειωνουν γρηγορα και ετσι δεν προλαβαινουν τα αισθηματα να γινουν βαθια.Τωρα αν ενας πρωην γινει φιλος και τα φτιαξει με την κολλητη σου η εσυ με τον κολλητο του παραμενει φιλος?:embarrest
    και επιτελους θελω και εγω εναν Κρονο τετραγωνο μπας και σοβαρευτω γιατι οσο με διαβαζω αγχωνομαι....
    22 παρακάλω και δεν σου δινω τον δικό μου.:nuts:
    Οκ να ρισκάρεις, αλλά εσύ...
    Όταν οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος μας, προτιμώ την λογική!:embarrest
    Οπως είπες και εσύ, τα συναισθήματα πλέον έχασαν το βάθος που είχαν κάποτε. Δεν έγινε όμως μόνο του αυτό, αλλά μάλλον επειδη όλοι ρισκάραμε στο παρελθόν ανεπιτυχώς, δίνοντας πλέον άλλο νόημα στον έρωτα:embarrest

  10. #110
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by kiaRRa View Post
    22 παρακάλω και δεν σου δινω τον δικό μου.:nuts:
    Οκ να ρισκάρεις, αλλά εσύ...
    Όταν οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος μας, προτιμώ την λογική!:embarrest
    Οπως είπες και εσύ, τα συναισθήματα πλέον έχασαν το βάθος που είχαν κάποτε. Δεν έγινε όμως μόνο του αυτό, αλλά μάλλον επειδη όλοι ρισκάραμε στο παρελθόν ανεπιτυχώς, δίνοντας πλέον άλλο νόημα στον έρωτα:embarrest
    Αχχχ αμα ημουνα 22...και τι εγινε??παλι χαζα θα εκανα.Παρακαλω οπως σεβομαστε την προηγουμενη γενια απο εμας που παρολο που δεν ειχε Πολυτεχνειο προσπαθησε...
    Και γιατι δεν ειναι παρακαλω οι πιθανοτητες με το μερος σας???(τελευταιες μοιρες ειναι η Αφρο??Αντε να δω τι θα μου λες με τον Δια στον Υδροχοο..._
    Οσο και να την πατας δεν ειναι ποτε αρκετο παντως...
    (προσπαθω μπας και μου δανεισεις λιιιιγο απο τον Κρονο αλλα οι προσπαθειες μου πεφτουν στο κενο!και μην νομιζεις και εγω αντιθεση με Σεληνη τον εχω αλλα ΑΠΤΟΗΤΗ!)
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

 

 
Page 11 of 33 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads