s
Αν δεν ήσουν... - Page 11
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 11 of 13 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 LastLast
Results 101 to 110 of 123
  1. #101

    Re: Αν δεν ήσουν...

    θα σας 'αρεσε να είσαστε ψαράκι με ωροσκόπο ψάρι!Δεν ξέρω το θα έλεγε κάποιος
    ευτυχώς που το περιβάλλον επιδρά.Ποτέ δεν τα πίστευα μόνο όταν τα είδα.Και το
    χειρότερο ένας άντρας εραστής ιχθύς.Ευτυχώς που ο άντρας μου είναι παρθένος.
    Υπάρχει και έλεος..............

  2. #102

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Quote Originally Posted by zouzounaraa View Post
    Δεν αλλαζω το διδυμο μου με τιποτα. Προτιμω να ειμαι αναισθητη παρα τσιγκουνα ή ευαισθητη και ενοχλητικα κλαψιαρα σαν μερικα μερικα
    Συμφωνώ και επαυξάαααααανω............Διδυμ άκια σούπερ και ας μας λενε διπρόσωπους...είμαστε απλά προσαρμοστικοί βρε παιδιά!!!! και ούτε τον ωροσκόπο μου αλλάζω (τοξότης - ουάου) . Αλλά επειδή πρέπει να απαντήσω στην ερώτηση η οποία λέει "αν δεν είσασταν αυτό που είστε τι θα θέλατε να είστε" θα έλεγα λοιπόν...αν δεν ήμουν δίδυμος με ροσκόπο τοξότη θα ήθελα να είμαι τοξότης με ωροσκόπο δίδυμο......
    Θέλω να σου κάνω ότι η άνοιξη στις κερασιές.....

  3. #103
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    52

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Για να είμαι αυτή που είμαι κάτι θα ξέρω, οποτε ας μείνω αυτή που είμαι και ας ευχηθώ να βγούν περισσότερο τα θετικά στοιχεια του χαρακτήρα μου γιατί τα αρνητικά δεν τα χρειάζομαι πια..................(φύγετε επιτέλους!)

  4. #104

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Αν δεν ήμουν.... θα ήμουν Ζυγός με ολίγη από Ταύρο!!!!
    Πρέπει να είσαι έτοιμος να καείς στην ίδια σου τη φλόγα: Πώς να ξαναγεννηθείς, αν δεν γίνεις πρώτα στάχτη;

    Ταδε έφη Ζαρατούστρα

  5. #105

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Quote Originally Posted by zouzounaraa View Post
    Δεν αλλαζω το διδυμο μου με τιποτα. Προτιμω να ειμαι αναισθητη παρα τσιγκουνα ή ευαισθητη και ενοχλητικα κλαψιαρα σαν μερικα μερικα
    Ναι..ίσως αυτό να κάνει τη ζωή σου πιο εύκολη....:bigsmile:πάντως αν δεν το παινέσεις δεν πέφτει πάντα να σε πλακώσει...μπορεί να το 'χεις αληθινά και στην πραγματική του διάσταση ακόμα κι αν κάνεις λίγο χιούμορ μαζί του!!:toung: Για να ξέρεις εσύ και να ξέρουν κι οι άλλοι...άλλωστε χωριό που φαίνεται, κολλαούζο δεν θέλει:toung: τσιλ άουτ

    Πόσες φορές άνθρωπος είμαι;

  6. #106
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Καστοριά
    Posts
    1

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Εγω θα ήθελα να ήμουν Ζυγος ή Λεων.....Θα ηθελα να ημουν πιο δυνατη και αποφασιστικη!!

  7. #107

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Κανένα ζώδιο δεν έχει την μοναδική γλυκύτητα και την φοβερή αντίληψη των Ιχθύων!!!

    Εγώ στη θέση σου δεν θα τ' άλλαζα:wink2: Μ' αρέσει πολύ!!:love

    Πόσες φορές άνθρωπος είμαι;

  8. #108
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    52

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Sorry βρε "nanstenka" μου, σέβομαι την προτίμηση σου. Συμφωνώ απόλυτα για την γλυκύτητα και αντίληψη των Ιχθύων. Ούτε έχω κάτι συγκεκριμένο με το ζώδιο αυτό, αλλα αυτά τα ψέματα, μα αυτά τα ψέματα ίίίί ίίίί ίίίί (που λέει και η Ζουμπουλια) που ρέουν με τόση ευκολία σε αυτό το γλυκό πρόσωπο τους! σε κάνουν να αμφισβητείς τη δικη σου αντίληψη !
    Eυτυχώς που δεν είναι όλα έτσι ! Αλλά το διακινδυνεύεις ; Πες μου το διακινδυνεύεις ; ; ;

  9. #109

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Γειά σας!!!
    Δίδυμος με ωροσκόπο παρθένο και σελήνη στο ζυγό.....
    Αυθορμητισμός, κριτική διάθεση και ανάγκη για συντροφικότητα και αρμονία σε όλα. Κάπως αντιφατικά και για μένα τα πάντα... Θα προτιμούσα περισσότερη Φωτιά, ώστε οι πρωτοποριακές μου ιδέες να πυροδοτούνται και να γίνονται απόφαση και πράξεις.
    Φιλιά

  10. #110

    Re: Αν δεν ήσουν...

    Quote Originally Posted by Yeshoda View Post
    Sorry βρε "nanstenka" μου, σέβομαι την προτίμηση σου. Συμφωνώ απόλυτα για την γλυκύτητα και αντίληψη των Ιχθύων. Ούτε έχω κάτι συγκεκριμένο με το ζώδιο αυτό, αλλα αυτά τα ψέματα, μα αυτά τα ψέματα ίίίί ίίίί ίίίί (που λέει και η Ζουμπουλια) που ρέουν με τόση ευκολία σε αυτό το γλυκό πρόσωπο τους! σε κάνουν να αμφισβητείς τη δικη σου αντίληψη !
    Eυτυχώς που δεν είναι όλα έτσι ! Αλλά το διακινδυνεύεις ; Πες μου το διακινδυνεύεις ; ; ;
    Δεν έχεις κι άδικο σ' αυτό αγαπητή...:bigsmile:Η αλήθεια είναι ότι το έχουν εύκολο το ψεματάκι!!!:embarrest:embarrest Το καλό όμως είναι ότι τα ψέματά τους είναι πολύ αθώα..μωρέ...δεν βλάπτουν συνήθως...Αλλά λένε πολλά και μικρά αυτό να λέγεται...Πάντως πιστεύω ότι το διακινδυνεύεις άνετα!!! Αξίζει ο Ιχθύς έστω και με τα ψέματά του!!

    Πόσες φορές άνθρωπος είμαι;

 

 
Page 11 of 13 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads