s
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι - Page 10
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Σας αρέσει το myHoroscope;

Voters
555. You may not vote on this poll
  • Είναι Πολύ καλό

    371 66.85%
  • Είναι Καλό

    151 27.21%
  • Είναι Μέτριο

    11 1.98%
  • Είναι Κακό

    0 0%
  • Έχει ελλείψεις

    16 2.88%
  • Είναι αδιάφορο

    6 1.08%
Page 10 of 17 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 91 to 100 of 164
  1. #91
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Χρήστος
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    9

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Αγαπητή kia σʼ ευχαριστώ πολύ για τα καλορίζικα.
    Θα προσπαθήσω να είμαι όσο ποιο πολύ χρήσιμος μπορώ.
    Αρκεί να ανοίξω τα μάτια μου γρήγορα.
    Κι επειδή είσαι ή πρώτη πού επικοινωνείς μαζί μου, θα σε θεωρήσω πνευματική Νονά μου, αν μου το επιτρέπεις.
    Και πάλι σ΄ ευχαριστώ για τη ζεστασιά.

  2. #92
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Χρήστος
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    9

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Παρά την απειρία μου, με την πρώτη μου επαφή με τη σελίδα, που ευελπιστώ να γίνει και το δικό μου ΅ΆmyhoroskopeΆΆ, Συμφωνώ απολύτως με τη γνώμη του ΅Άapn3aΆΆ.Και απ΄ ότι μου λέει ή διαίσθηση μου ,Σκορπιός γαρ, σας χρειάζεται ένα Μεγάλο Ευχαριστώ, όπως λέει και ή ΄΄christina»” που έχετε φτιάξει μια πραγματικά αξιόλογη κι έγκυρη ιστοσελίδα με θέματα που λείπουν από το ελληνικό διαδύκτιο. Μακάρι να μην πέφτω έξω και να είμαστε όλοι ευτυχισμένοι με τη σελίδα μας, γιατί σας μιλάω ειλικρινά, σιχάθηκα
    τα Αστρολογικά περιοδικά. Αυτό που αντιπροσωπεύουν είναι οτιδήποτε άλλο εκτός από Αστρολογία.
    Να έχουμε καλή χρονιά.

  3. #93
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Quote Originally Posted by skorpinos View Post
    Παρά την απειρία μου, με την πρώτη μου επαφή με τη σελίδα, που ευελπιστώ να γίνει και το δικό μου ΅ΆmyhoroskopeΆΆ, Συμφωνώ απολύτως με τη γνώμη του ΅Άapn3aΆΆ.Και απ΄ ότι μου λέει ή διαίσθηση μου ,Σκορπιός γαρ, σας χρειάζεται ένα Μεγάλο Ευχαριστώ, όπως λέει και ή ΄΄christina»” που έχετε φτιάξει μια πραγματικά αξιόλογη κι έγκυρη ιστοσελίδα με θέματα που λείπουν από το ελληνικό διαδύκτιο. Μακάρι να μην πέφτω έξω και να είμαστε όλοι ευτυχισμένοι με τη σελίδα μας, γιατί σας μιλάω ειλικρινά, σιχάθηκα
    τα Αστρολογικά περιοδικά. Αυτό που αντιπροσωπεύουν είναι οτιδήποτε άλλο εκτός από Αστρολογία.
    Να έχουμε καλή χρονιά.

    Η εξέλιξη αυτής της ιστοσελίδας οφείλεται και σε μεγάλο μέρος στα μέλη μας που μας βοηθούν πάντα με τις παρατηρήσεις, τις απορίες και τις συζητήσεις να εξελισσόμαστε και να γινόμαστε όλο και καλύτεροι. Αυτή η διαλεκτική σχέση μας προσφέρει πάντα τα καλύτερα αποτελέσματα, όπως βλέπεις. Ελπίζουμε, λοιπόν, και εσύ να μας βοηθήσεις σε αυτή την προσπάθεια μας!
    Καλή Χρονιά!:bigsmile:

  4. #94

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Γειαs παιδια!Θελω και γω να σαs συνγχαρω για την προσπαθεια σαs καθωs και για τιs υπηρεσιεs που μαs προσφερετε.Σαs ευχομαι ακομα μεγαλυτερο ενθουσιασμο και ενεργεια για το νεο ετοs!

  5. #95
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    ΑΡΓΥΡΩ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    18

    Συγχαρητήρια και από εμένα

    Θα ήθελα κι εγώ να πω τη γνώμη μου γι αυτή την ιστοσελίδα. Βέβαια θα μου πείτε, πώς έχεις γνώμη, αφού μόλις μπήκες. Η αλήθεια είναι πως μπήκα στις 1:00 το πρωί, έχει πάει αισίως 11:30 προς μεσημέρι και ακόμη δεν έχω βγει... :blink: Και πώς να βγω, αφού ακόμη δεν έχω καταφέρει να διαβάσω ούτε τα μισά απ' όσα άρθρα υπάρχουν αναρτημένα εδώ μέσα; Διαβάζοντάς τα διαπίστωσα πως πρόκειται για μια ιστοσελίδα υψηλών προδιαγραφών, κάτι που απουσιάζει τελείως από τον ελληνικό ιστοχώρο. Βρέθηκα εδώ τελείως τυχαία, ψάχνοντας για κάτι άλλο, τελείως άσχετο, το οποίο έχω ξεχάσει πια τι ήταν... Βέβαια δεν πιστεύω στο τυχαίο, όλα τα πράγματα έχουν κάποιο σκοπό. Όταν έρθει η ώρα να μάθεις κάτι, τότε αυτό εμφανίζεται ξαφνικά μπροστά σου, άσχετα αν έψαχνες γι αυτό πολλά χρόνια πριν και δεν υπήρχε πουθενά...

    Αν χρησιμεύει σε κάτι η δική μου γνώμη για το πώς θα γίνει καλύτερη αυτή η ιστοσελίδα, εκείνο που έχω να παρατηρήσω είναι πως αυτό που χρειάζεται άμεσα βελτίωση δεν είναι ό,τι προσφέρεται εδώ, αλλά η αντιμετώπισή του από εμάς που το λαμβάνουμε και δεν θα μιλήσω για θέματα σαν αυτά που αναφέρθηκαν, απ' ό,τι είδα διαβάζοντας όλες τις σελίδες του συγκεκριμένου τοπικ, όπως υποδείξεις περί του τι πρέπει και τι δεν πρέπει να μπαίνει. Αυτό είναι δουλειά αυτών που διευθύνουν την ιστοσελίδα και των συνεργατών που προσφέρουν εθελοντικά, απ' ό,τι διάβασα, τις υπηρεσίες τους και δεν είμαι η αρμόδια να τους υποδείξω κάτι τέτοιο, από τη στιγμή μάλιστα που έχουν δημιουργήσει μια τόσο αξιόλογη ιστοσελίδα. Νομίζω πως εμείς οι ίδιοι λοιπόν θα πρέπει να τη διατηρήσουμε σε αυτά τα επίπεδα, αν μη τι άλλο, προσπαθώντας τουλάχιστον να βλέπουμε το θέμα συλλογικά και όχι ατομικά. Δεν μπορώ να δικαιολογήσω, για παράδειγμα, να λέει ο αστρολόγος ή κάποιος άλλος κάτι και αμέσως από κάτω να ρωτάει κάποιος άλλος ακριβώς αυτό που έχει απαντηθεί μόλις από πάνω του. Κατά τη γνώμη μου αυτό δείχνει πως πιθανόν αυτός που το κάνει αυτό δεν διαβάζει όλο το άρθρο και τα σχόλια πριν απαντήσει ή πριν ρωτήσει κάτι. Ή να μη διαβάζει προσεκτικά το άρθρο, αλλά βιαστικά και επιπόλαια, έτσι ώστε να του δημιουργούνται απορίες, που αν διάβαζε προσεκτικότερα θα λύνονταν από μόνες τους. Ή, σε τελική ανάλυση, να μην τον ενδιαφέρει στην πραγματικότητα τίποτε άλλο, παρά μόνο πώς θα πάρει απάντηση στην προσωπική του ερώτηση.

    Επίσης παρατήρησα πως πολλοί δεν έχουν αντιληφθεί τι ακριβώς σημαίνουν όλα αυτά και ποιες είναι οι δυνατότητες που παρουσιάζονται σε όσους ανακάλυψαν αυτό τον ιστοχώρο, άσχετα αν έχουν ή δεν έχουν ασχοληθεί με τα συγκεκριμένα θέματά του. Η κατανόηση, ξεκινώντας από τον εαυτό μας και καταλήγοντας στους άλλους, είναι κάτι που δεν κατακτάται εύκολα -και δεν μιλάω για την κατανόηση με την έννοια του "καταλαβαίνω". ¶λλο πράγμα σημαίνει κατανοώ και άλλο πράγμα γνωρίζω και καταλαβαίνω αυτό που έμαθα. Βέβαια, θα μου πεις, ο περισσότερος κόσμος βαδίζει το εύκολο μονοπάτι, γιατί είναι το πιο ξεκούραστο. Όμως υπάρχουν και εκείνοι που η ζωή τους είναι τέτοια που δεν τους επιτρέπει κάτι τέτοιο, εκείνοι που αναγκάζονται από πολύ νωρίς να πάρουν άλλα, πιο δύσκολα, επικίνδυνα και επώδυνα μονοπάτια. Και πώς θα τα ακολουθήσουν αν δεν τους δίνεται η δυνατότητα της γνώσης; Εδώ είναι Ελλάδα, δεν είναι ούτε Αγγλία ούτε Αμερική, που όποιος επιθυμεί έχει όση πρόσβαση θέλει σε ό,τι θέλει. Εδώ η γνώση είναι ακόμη ένα μεγάλο ταμπού -για να μην πω απαγορευμένη, ας πω λογοκριμένη και ας μην επεκταθώ περισσότερο σε αυτό γιατί είναι μια άλλη, πονεμένη ιστορία...

    Αυτό που θέλω να προσθέσω είναι πως αυτή η προσπάθεια που γίνεται είναι πάρα πολύ θετική και αξιοθαύμαστη, με την έννοια πως υπάρχουν άνθρωποι που ενδιαφέρονται για τη μεταφορά της γνώσης σε ένα ευρύτερο κοινό, το οποίο μέχρι πρότινος δεν είχε πρόσβαση σε αυτήν. Χρειάζεται όμως δύναμη και γερά νεύρα για να κάνει κανείς τέτοια δουλειά και να τη διατηρήσει, έτσι ώστε να ωφεληθούν εκείνοι που την εκτιμούν και να προβληματιστούν όσοι το έχουν ανάγκη. Αν και πιστεύω πως αυτοί που έχουν πραγματικά ανάγκη από κάτι και είναι έτοιμοι να το λάβουν το λαμβάνουν και από εκεί και πέρα στο χέρι τους είναι αν και πώς θα το αξιοποιήσουν ή θα το προσπεράσουν...

  6. #96

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    σαν ενα νεο μελος ειμαι αρκετα ευχαριστημενη.οι προσπαθειες σας ειναι φυσικα αξιοθαυμαστες.τα θεματα σας ειναι παρα πολλα και οταν συμμετεχουν και τοσοι ανθρωποι οι γνωμες και οι αποψεις ειναι παρα πολλες.ελπιζω καποια στιγμη συντομα να μπορεσω να τα διαβασω ολα και να εχω μια πληρη εικονα.αν και παντα πιστευα οτι η αρχη ειναι το ημισι του παντος. οποτε επιμενω πως ειστε καταπληκτικοι. ευτυχως που δεν αργησα κι αλλο να σας ανακαλυψω.

  7. #97
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    zωη
    Location
    Αθηνα
    Posts
    9

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Oσα εχω παρακολουθησει μεχρι τωρα μου αρεσαν πολυ, και χαιρομαι που υπαρχουν ανθρωποι σαν και σας να μοιραζονται τις γνωσεις τους.
    Ειμαι σιγουροι οτι θα γινεται ακομα καλλιτεροι. Νομιζω οτι εχετε τα περισσοτερα μελη απο αλλα sites που εχω δει και μπραβο σας. Παρ οτι δεν εχω και πολυ χρονο προσπαθω ενημερωνομαι. Να ειστε καλα.:bigsmile:

  8. #98

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    με ολο τον σεβασμο που τρεφω στον κυριο Μπαφαλουκο ,θελω να εκφρασω τον εκνευρισμο μου καθε φορα που επισκεπτομαι τις προβλεψεις της εβδομαδας και δεν ειναι ανανεωμενες. Το να συμβει καποια φορα ειναι ανθρωπινο αλλα εδω γινεται συστηματικα. Μου αρεσει πολυ ο τροπος που γραφει αλλα αν δεν γινεται για καποιο λογο να υπαρχει συνεπεια ας αναλαβει αυτον τον τομεα αλλος συμβουλος. Με εκτιμηση Ερικα.

  9. #99
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    ΤέρμαΘεού,αρχή Αλλάχ
    Posts
    236

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    ¶ψογη η αναβάθμιση! Πολύ καλή δουλειά, πραγματικά!

    Να πω και το παράπονό μου: Έχουμε στα φόρουμς Καρμική Αστρολογία, έχουμε Κινέζικη, έχουμε Εσωτερική, έχουμε Ουράνιαν.

    Κοσμοβιολογία γιατί δεν έχουμε;...
    Ο κόσμος δεν είναι ένα άθροισμα από συμπαντικά ατομικά τομαράκια, περιφερόμενα ανά τους αιώνες.

    "Μακριά από μας κι ότι θέλει ας είναι." Να χαίρεται τη φιλοσοφία του όποιος έκοψε το θέμα, αντί να περιοριστεί στο να το κλειδώσει.
    ¶ντε γεια σας.

  10. #100

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Γεια και χαρα σαs!
    Mουρθε και μενα καλοκαιριατικα να ρωτησω,αυτα τα υπεροχα αρθρα-των προσερχων-ποτε θα τα διαβασουμε?

 

 
Page 10 of 17 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads