s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους.. - Page 10
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 10 of 16 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 91 to 100 of 159
  1. #91
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    leila ευχαριστούμε!κι εμείς αγαπάμε πολύ τα τοξοτάκια :bigsmile:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  2. #92
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    1)Δεν έπιασα ακριβώς που το πας για να είμαι ειλικρινής.Εννοείς πως ακριβώς η πολικότητα υδροχόου - λέοντα ή αιγόκερου-καρκίνου(αν αντίστοιχα ο υδροχόος έχει στοιχεία αιγόκερου)είναι που φέρνει...το πάθος;
    2)Βγαίνουμε εκτός θέματος αλλά είναι και ανάλογα το τετράγωνο.Τετράγωνα ήλιου-Κρόνου,άρη - Κρόνου ,σελήνης- σελήνης πχ(ο Κρόνος με...κεφαλαίο:nuts δεν είναι και πολύ επιθυμητά ομολογουμένως.Καλύτερα να είναι τρίγωνα ή εξάγωνα.Τα υπόλοιπα τετράγωνα ίσως έχουν καλύτερα αποτελέσματα.:toung:
    λευκη μου στον 8ο ηλιακο οικο ενας καρκινος ξερεις τι εχει?Υδροχοο...:bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  3. #93

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    λευκη μου στον 8ο ηλιακο οικο ενας καρκινος ξερεις τι εχει?Υδροχοο...:bigsmile:
    Και λοιπόν;

  4. #94
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    λευκη μου στον 8ο ηλιακο οικο ενας καρκινος ξερεις τι εχει?Υδροχοο...:bigsmile:
    Τότε μάλλον τη γωνία χιαστί εννοείς...Βγαίνουν αρκετοί συνδυασμοί έτσι,με πιο "διάσημο"μάλλον αυτόν του Κριού - Σκορπιού.Τι ν σου πω.Δεδομένου κιόλας ότι εκτός απ τον Καρκίνο μ αυτόν τον τρόπο συνδέομαι και με τον Παρθένο,δε μου κάνει καμία μα καμία αίσθηση.Αν το δούμε από άποψη ωροσκόπου και 8ου οίκου,τότε μπορεί ίσως να βρεθεί μια άκρη.

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  5. #95
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    :bigsmile:Κοιτα θα βγουμε εκτος θεματος εδω..ισως σε καποιο αλλο θεμα να τα αναλυσουμε ολα αυτα γιατι εχει ενδιαφερον τελικα..:bigsmile:τι μας ελκυει ερωτικα σε κατι με το οποιο δεν μοιαζουμε(φαινομενικα)καθο λου?:bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  6. #96

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Πολλές όψεις. Αφροδίτη σε σύνοδο, τετράγωνο ή αντίθεση με ¶ρη, είναι από τις κυριότερες ως προς αυτό.

  7. #97
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Ε ναι το θέμα είμαστε οι υδροχόοι και μιλάμε για τους καρκίνους :blink:ΔΕ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!:toung::toung:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  8. #98
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Ε ναι το θέμα είμαστε οι υδροχόοι και μιλάμε για τους καρκίνους :blink:ΔΕ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ!:toung::toung:

    Όλα γυρίζουν γύρω από μας τα καρκινάκια, τελικά
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  9. #99

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Όχι βρε παιδιά...οκ είμαστε, εφόσον προσπαθούμε να αποδείξουμε ότι υπάρχει και η πιθανότητα ένας Υδροχόος να ταιριάζει με έναν Καρκίνο :toung: είμαστε εντός θέματος. Πάντως αρκετά ενδιαφέρον αυτό που είπε η emmalene... δεν το χα σκεφτεί ποτέ μέχρι τώρα!
    Βέβαια, δεδομένου των βιωμάτων μου, ούτε με Καρκίνους, ούτε με Παρθένους θα μπορούσα να συνυπάρξω :bigsmile: Τελικά πρέπει να αρχίζω να αναθεωρώ το ζώδιο μου και να δεκτώ ότι μπορεί να είμαι και περίεργη

  10. #100
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    αααααα..εχουμε θεμα εδω ε?κασσιοπη μου εχεις δικιο.ειναι πολλες οι οψεις που δηλωνουν ερωτικη ελξη...:bigsmile:Απλα εγω ανεφερα τον 8ο οικο για να αρχισουμε συζητηση!
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

 

 
Page 10 of 16 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads