s
Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 21
  1. #1

    Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Στα καλλιστεία του έτους 2002 εμφανίστηκε ένα δροσερό κορίτσι ασυνήθιστης ομορφιάς για τα Ελληνικά δεδομένα, με πικάντικο πρόσωπο και αστραφτερό θρασύ βλέμμα.
    Το όνομά της "Τζούλια Αλεξανδράτου".
    Πριν λίγους μήνες είχε κλείσει τα 16 της χρόνια, αποσπώντας τον τίτλο της Miss Young λόγω ηλικίας, ή λόγω της απαξιωτικής της συμπεριφοράς.
    Εκτοτε της έκατσε το στέμμα στο μυαλό και άρχισε να το φλερτάρει με κάθε τρόπο.
    Η προσπάθεια εντυπωσιασμού έγινε με γρήγορα βήματα, όχι μόνο από τα πανύψηλα πόδια της αλλά από την παρόρμηση, που την έκανε σήμερα να μοιάζει με αποχρωματισμένο μαιντανό, κάνοντας τα πάντα για να προσέξουμε την αλλαγή στο πόστο της λαϊκής αγοράς της.

    Τίποτα δεν θυμίζει το φρέσκο και πανέμορφο κορίτσι που πρωτοείδαμε, εμπλεκόμενη σε μία ατέλειωτη σειρά ευτράπελων.
    Η κόντρα με τον «Λαζόπουλο» που της πρότεινε (δικαίως) να μη σφουγαρίζει τα πατώματα τραγουδώντας, το τραγούδι του "Καρβέλα" «Χονολουλού» και το περίφημο video clip με το οποίο έγινε σάλος καταλήγοντας με μηνύσεις στα δικαστήρια, η καυστικότατη κόντρα με την «Αντζελα Δημητρίου», η σχέση της με τον «Ψωμόπουλο» και τώρα το καυτό βιντεάκι, που συνοδεύει τις δηλώσεις της με άλλο καλύτερο δικής της παραγωγής.

    Ο βομβαρδισμός από τα κανάλια με τη Τζούλια πρώτο θέμα και προσκεκλημένη συνομιλήτρια ανυπόφορων παρουσιαστών, έχει καταντήσει ένα θέαμα, που το θλιβερό του στοιχείο ξεπερνά την αντιαισθητική και χαμηλή εικόνα.

    Η Τζούλια Αλεξανδράτου γεννήθηκε στις 24/11/1985 γύρω στις 8.30 το πρωί.




    Τοξότης με ωροσκόπο Τοξότη και Σελήνη στον Κριό.
    Ενας προκλητικός συνδυασμός που αν δεν συνδυάσεις σωστά την πρόκληση, σε προκαλεί απαιτητικά αυτή, να συνδυαστείς.

    Με ακριβέστατη επιρροή Ηλιου – Κρόνου στον Τοξότη στον 12ο οίκο, στην περίπτωση της Τζούλιας η όψη αυτή δείχνει να έχασε το δρόμο της και αντί να τη σοβαρεύει, την περιορίζει σε αβασάνιστες μεθοδικές ανοησίες, ή λειτουργεί ως άμυνα, με κίνδυνο φυλάκισης του ευατού της (12ος οίκος) και πιθανότητά έγκλισεώς του.
    Η σύνοδος Ερμή – Ουρανού στον Τοξότη ξέφυγε επίσης εκτός πορείας συμπαρασύροντας και το εξάγωνο Δία – Ερμή.
    Εδώ υπάρχει ένα μεγάλο θέμα που επικεντρώνεται στις καλές όψεις του Ερμή, διαβεβαιώνοντας πως μόνο χαζή δεν είναι ακόμα και αν δυσκολεύεται να αναπτύξει μια ολοκληρωμένη πρόταση, όμως αυτό δεν συνέβαινε πάντα και υπάρχει λόγος.
    Η σύνοδος Ερμή – Ουρανού γίνεται πάνω στον ωροσκόπο, δίνοντάς της μία εκκεντρικότητα η οποία διογκώνεται σε κάθε μέσο αυτοπροβολής της, χωρίς καμία διάκριση.
    Εδώ εισχωρεί η τάση της να δοκιμάζει ακραία πράγματα στη ζωή της, αρχίζοντας από το εξωτερικό κομμάτι της εμφάνισης, έως το εσωτερικό.
    Πλασσάρεται ως ανεξάρτητη και απαλλαγμένη από ταμπού, όλα αυτά όμως με μία χαρακτηριστική νευρικότητα δίνοντας την αίσθηση του αλλοπρόσαλλου.

    Η Σελήνη από τον Κριό σε τρίγωνο με Ουρανό, ντύνει το προκλητικό της ταμπεραμέντο, ενώ την ωθεί σε επιθετικές συμπεριφορές, που γρήγορα αποδυναμώνονται.
    Το ότι κάνει πάντα το δικό της χωρίς να ακούει, επιδεικνύοντας τεράστια αυτοπεποίθηση, είναι ένα μεγάλο κομμάτι του ωροσκοπίου της και της θέσης αυτής της Σελήνης.
    Η έστω μακρινή αντίθεση της Σελήνης με τον Αρη, φέρνει εντάσεις, τσακωμούς, εμπάθειες και συνεχή μπλεξίματα, αλλά και ψυχολογικές διακυμάνσεις αφού κυβερνά τον 8ο οίκο της.

    Ο Αρης στο μεσουράνημα σε τρίγωνο με Δία και σε ακριβέστατο εξάγωνο με Ουρανό, έρχονται να την καθησυχάσουν πως είναι χορηγοί στη φαινομενική τουλάχιστον απερισκεψία της και το αντίτιμο αυτής της χορηγίας είναι αυτό που ίσως θα πληρώσει ακριβά.
    Η Αφροδίτη στο Σκορπιό έχει απόλυτη σχέση με το σεξουαλικό της κομμάτι, που τη βλέπουμε να οδηγείται στα όρια της πορνείας, με το Δία σε τετράγωνο να το διογκώνει, μετατρέποντας αυτό το σεξουαλικό κομμάτι σε μία αχαλίνωτη υπερβολή.
    Είναι σημαντικό να επισημάνουμε πως η Αφροδίτη κυβερνά τον 10ο οίκο της καριέρας και της κοινωνικής καταξίωσης, καθώς και τον 5ο οίκο, χόμπυ, έρωτες και να κατανοήσουμε τον τρόπο που επιλέγει να προβληθεί, που δεν είναι άλλος από το σεξ σε κάθε του παραλλαγή.
    Η αυτοπεποίθηση της Σελήνης της κοντράρεται συνέχεια με την ανασφάλεια που φέρνει ο Ποσειδώνας στον 1ο οίκο και ουσιαστικά γίνεται ένα προβληματικό άτομο με εσωτερικές συγκρούσεις και εξωτερικές διαμάχες.

    Δυστυχώς όμως από ότι φαίνεται μέχρι στιγμής, δεν εκλογικεύει τα δρώμενα με την Τοξοτίσια φιλοσοφική πειθαρχία, χρησιμοποιώντας τα προτερήματα του τονισμένου ζωδίου της, μόνο σαν ελαττώματα που την εκθέτουν.
    Ο γωνιακός Ποσειδώνας σε τρίγωνο με τη Σελήνη είναι η καλλιτεχνική της μανία, η οποία παραμένει μέχρι στιγμής μόνο μανία με το αδιαπέραστο της εικόνας και το μετριότατο φωνητικό μέρος (είμαστε επιεικείς).

    Εκείνο που έχουμε να πούμε για ότι και αν ισχύει, είναι όχι άλλη Τζούλια σερβιρισμένη σαν ξεμαλιασμένη Γερμανίδα που τη βίασαν οι Ναζί!


    Ευχαριστούμε τους "Συμμορίτες" για την άδεια αναδημοσίευσης
    Οι Συμμορίτες: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face.

  2. #2

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Αν και το τετράγωνο της Αφροδίτης στο Σκορπιό (κυβερνήτης 10ου) είναι λίγο ανοιχτό με το Δία, προφανώς και λόγω προόδου λειτουργεί θαυμάσια και επιβεβαιώνει τον προσπορισμό χρημάτων με τρόπο που είναι ηθικά ελεγχόμενος, πέρα από την εμφανέστατη τάση για πολυτελή διαβίωση και τις υπερβολές.
    Το τ-τετράγωνο του Δία με Πλούτωνα και Β.Δ., δείχνει και αυτό από τη μεριά του ότι πέρα από τις δυσκολίες που θα έχει γενικά στην εκπλήρωση των προϋποθέσεων που θα την καταστήσουν ολοκληρωμένη προσωπικότητα, υπάρχει αδυναμία ελέγχου της σεξουαλικότητας, που επιβαρύνεται με επιπλέον τάσεις ασωτείας, με διάθεση επιβολής στους άλλους με υπόγειο και ανέντιμο τρόπο, με εμμονές και φαντασιώσεις αλλά και μεγάλη δυσκολία να υπάρξει θετικό αποτέλεσμα στην προσπάθεια να μετατραπεί σε χαρά του έρωτα η έντονη σεξουαλικότητα του Σκορπιού.:bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Όνομα:
    Χρύσα
    Location
    στο Ίσως..
    Posts
    1,819

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    δηλαδη γενικα το τετραγωνο δια με β.δ. δειχνει δυσκολιες στην εκπληρωση μιας ολοκληρωμενης προσωπικοτητας? γιατι το εχω κ γω αν κ εχω κ συνοδο δια-κρονου.. παντως σχετικα με τον ερμη αναδρομο στον 12ο που βλεπω στον παραπανω χαρτη εχω διαβασει πως λειτουργει σε ενα βαθυ ψυχολογικο επιπεδο ερευνας. μπορει το ατομο να εχει εντονες σκεψεις θαμμενες τοσο καλα στο υποσυνειδητο που να μην γνωριζει καν οτι υπαρχουν επομενως να μην εχει κ τροπο να τις εξωτερικευσει. ετσι μπορει να δημιουργειται μια καταθλιπτικη κ αλλοπροσαλλη συμπεριφορα.

  4. #4

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Quote Originally Posted by gold soul View Post
    δηλαδη γενικα το τετραγωνο δια με β.δ. δειχνει δυσκολιες στην εκπληρωση μιας ολοκληρωμενης προσωπικοτητας? γιατι το εχω κ γω αν κ εχω κ συνοδο δια-κρονου.. παντως σχετικα με τον ερμη αναδρομο στον 12ο που βλεπω στον παραπανω χαρτη εχω διαβασει πως λειτουργει σε ενα βαθυ ψυχολογικο επιπεδο ερευνας. μπορει το ατομο να εχει εντονες σκεψεις θαμμενες τοσο καλα στο υποσυνειδητο που να μην γνωριζει καν οτι υπαρχουν επομενως να μην εχει κ τροπο να τις εξωτερικευσει. ετσι μπορει να δημιουργειται μια καταθλιπτικη κ αλλοπροσαλλη συμπεριφορα.
    Καλό είναι να συνδέεται με τρίγωνα ο Β.Δ. Ως γνωστόν όμως, τα τετράγωνα μας παρακινούν και μας βγάζουν από τέλματα. Μας κάνουν να προχωράμε :bigsmile:
    Μην πάμε το θέμα ...εκτός θέματος, όμως, με προσωπικές ερωτήσεις...
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  5. #5
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    53

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Αν δεν γνωρίζαμε λοιπόν την μέχρι τώρα πορεία της, εξετάζοντας τον γεννέθλιο χάρτη της, θα μπορούσαμε να πούμε ότι θα είχε εντελώς διαφορετική πορεία? Δεν νομίζω ότι το τετράγωνο αφροδίτης στον σκορπιό με τον δία και η σύνοδος ερμή ουρανού και η σύνοδος τους με τον ωροσκόπο οφείλεται απλά για την εκκεντρικότητα της. Τα λέω όλα αυτά γιατί έχω γεννηθεί λίγες μέρες νωρίτερα, έχω τον ίδιο ωροσκόπο (λίγες μοίρες πριν), αλλά άλλο ζώδιο και μεσουράνημα και οι περισσότερες όψεις από αυτές που ανέφερες είναι κοινές. Πίστευα ότι η σύνοδος ερμή με τον ουρανο και τον ωροσκόπο μου ήταν αυτή που μου έδινε ένα πολύ καλό μυαλό, που με βοηθάει μέρα με τη μέρα να διακρίνομαι στην επιστήμη που έχω επιλέξει. Όσο για το τετράγωνο αφροδίτης με τον δία το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι ότι κατα καιρούς με κάνει λίγο τεμπέλα. Εκκεντρική, πάντως δεν θα με χαρακτήριζα.
    Συγνώμη που ανέφερα προσωπικά στοιχεία του χάρτη μου, απλά το έκανα για να εξηγήσω ότι η αστρολογική ερμηνεία του χαρακτήρα της δεν είναι, για μένα τουλάχιστον επαρκής΄. Σίγουρα όμως δεν έχω και πολλές γνώσεις και αν κάνω αυτό το σχόλιο είναι περισσότερο επειδή μπερδευτηκά διαβάζοντας την παραπάνω ανάλυση και δεν μπορώ τελικά να καταλάβω πόσο καθοριστικός είναι ένας γενέθλιος χάρτης. Ίσως να οφείλεται για όλα αυτά ο διπλός τοξότης ?

  6. #6
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    asas,
    ξέρεις τι διαφορά κάνει όμως η διαφορετική μέρα γέννησης? Εστω και αν λέμε για 1 ή 2 μέρες, αλλάζουν άρδην οι ερμηνείες ακόμα και των κοινών όψεων. :embarrest

  7. #7
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    53

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Όχι δεν ξέρω, μαθαίνω σιγά- σιγά!! Φανταζόμουν πως αυτή θα ήταν η απάντηση, άλλωστε υπάρχουν σίγουρα και αρκετές διαφορές. Απλά αναρωτήθηκα γιατί αυτές οι <<καλές>> όψεις στον χάρτη δεν την οδήγησαν σε άλλες, ίσως <<καλύτερες>> επιλογές (δεν κρίνω σίγουρα κανέναν για τις επιλογές του). Ευχαριστώ, πάντως, για τον κόπο να μου απαντήσεις !!

  8. #8
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Quote Originally Posted by asas View Post
    Όχι δεν ξέρω, μαθαίνω σιγά- σιγά!! Φανταζόμουν πως αυτή θα ήταν η απάντηση, άλλωστε υπάρχουν σίγουρα και αρκετές διαφορές. Απλά αναρωτήθηκα γιατί αυτές οι <<καλές>> όψεις στον χάρτη δεν την οδήγησαν σε άλλες, ίσως <<καλύτερες>> επιλογές (δεν κρίνω σίγουρα κανέναν για τις επιλογές του). Ευχαριστώ, πάντως, για τον κόπο να μου απαντήσεις !!
    Αυτό που λές σχετικά με το πού οδηγήθηκε, είναι αυτό που λέμε για ελευθερία επιλογών. Ενας χάρτης δείχνει τάσεις, το άτομο από κει και περα, αναλόγως ψυχοσύνθεσης, χαρακτήρα, κοινωνικού περίγυρου κλπ κάνει τις αναλογες επιλογές, είτε προς το καλό είτε προς το κακο. Ακόμα, μην ξεχνάμε πως μπορεί με τις διελεύσεις κάποια όψη να ενεργοποιήθηκε ή να εγινε πιο αδύναμη και συνακόλουθα να επηρεασε και τυχόν επιλογες!

  9. #9
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Quote Originally Posted by asas View Post
    Όχι δεν ξέρω, μαθαίνω σιγά- σιγά!! Φανταζόμουν πως αυτή θα ήταν η απάντηση, άλλωστε υπάρχουν σίγουρα και αρκετές διαφορές. Απλά αναρωτήθηκα γιατί αυτές οι <<καλές>> όψεις στον χάρτη δεν την οδήγησαν σε άλλες, ίσως <<καλύτερες>> επιλογές (δεν κρίνω σίγουρα κανέναν για τις επιλογές του). Ευχαριστώ, πάντως, για τον κόπο να μου απαντήσεις !!
    Καλημέρα σε όλους.

    Ο χάρτης της κοπέλας αυτής είναι ένα αντιπροσωπευτικό παράδειγμα αυτού που πολύ καιρό αρκετοί από εμάς "φωνάζουμε" και περισσότερο εγώ και το μέλος Μητσάκος. Τι εννοώ? Ο χάρτης αυτός δείχνει γενικά μια ευκολία στην ζωή του κοριτσιού αυτού, αν δείτε τον 4ο της που είναι η πατρική της οικογένεια αλλά και οι βάσεις στις οποίες στηρίχτηκε για ασφάλεια και στοργή είναι ευνοικότατος. Εγώ προσωπικά σπάνια βλέπω ένα τόσο καλό 4ο, ο Δίας στον 2 δείχνει την ευκολία με την οποία κινείται το χρήμα στην ζωή της ενώ σε τετράγωνο με τον Πλούτωνα και μάλιστα από τον 11ο, μια χαρά της έρχεται από φίλους και από σημαντικούς ανθρώπους. Ο ίδιος Δίας στον Υδροχόο μέσα στον 2ο δείχνει επίσης την υπερβολική ελευθερία που υπάρχει στο σύστημα αξιών της. Το ίδιο και η Αφροδίτη η οποία βρίσκεται σε πτώση από ζώδιο ενώ από οίκο βρίσκεται στον οίκο που σχετίζεται με ερωτικές επαφές ανορθόξου τύπου, με τον Δία ακόμη μια φορά να υπερτονίζει τα στοιχεία αυτά ενός υπερβολικού "ξεσαλώματος"

    Η εκκεντρικότητα δεν φαίνεται από τον Δία αλλά από τον τονισμένο Ουρανό, ο Δίας απλώς εντείνει την κατάσταση. Όσο για τον ενεργοποιημένο 12ο και τον Ποσειδώνα στον 1ο, τι να πω, το κορίτσι ζει το δικό του παραμύθι μέσα στο οποίο όλες οι καταχρήσεις είναι "ευπρόσδεκετες". Ο δε Κρόνος που υποτίθεται θα έπρεπε να την μαζεύει είναι εκείνος που την κάνει να φαίνεται κέρινη και άψυχη κούκλα στα μάτια του κόσμου. Ο Ερμής ανάδρομος, σε αδυναμία και πτώση δεν είναι η καλύτερη ένδειξη ούτε για τον τρόπο που σκέπτεται και επικοινωνεί αλλά ούτε και για τον οίκο που κυβερνά. Από την μια την βλέπουμε να λειτουργεί σαν στρείδι και από την άλλη να δείχνει εντυπωσιακά ανοιχτή και πρωτοποριακή ενώ η γνώμη μου είναι πως με την εκκεντρικότητα της αυτή, αυτό που προσπαθεί να καλύψει δεν είναι τίποτα παραπάνω, από την ανασφάλεια και τα κόμπλεξ που τις προσδίδει ο Κρόνος.

    Οι σχέσεις της διπλές, σκοτεινές, ενίοτε με άντρες του υπόκοσμου και όχι μόνο οι ερωτικές αλλά και οι συνεργασίες της. Εύκολα εξαπατάται, παρασύρεται και λειτουργεί με τον Τοξοτίσιο της χαρακτήρα ενώ όταν θα μένει μόνη της τις περισσότερες φορές θα έχει ενοχές και θα νιώθει κατάθλιψη. Αυτά τα λίγα για να δούμε όλοι πόσο ωραία πράγματα κρύβονται πίσω από τα φώτα της λάμψης, της ομορφιάς και του πλούτου ενώ σε καμμία περίπτωση δεν θα πρέπει να συγκρίνουμε ένα ωροσκόπιο με ένα άλλο ακόμη και αν η ώρα γέννησης είναι η ίδια.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    53

    Re: Τζούλια Αλεξανδράτου – Αστρολογικό προφίλ με ξεσαλωτικό en face

    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων
    Δεν πρέπει να σύγκρινουμε χάρτες το δέχομαι, πόσο μάλλον αν δεν είναι η ίδια μέρα και ώρα, σίγουρα υπάρχουν αρκετές διαφορές. Αν εξετάζατε όμως έναν άλλο οποιοδήποτε χάρτη με Δία στον υδροχόο στον 2 οίκο, με ποσειδώνα στον 1ο, κρόνο στον 12ο, ουρανό στον 1ο σε σύνοδο με ανάδρομο ερμή, εξάγωνο με δία κλπ θα δίνατε την ίδια ακριβώς ερμηνεία όπως και παραπάνω ? Αφού αυτές τις όψεις τις έχω και εγώ. Αν παίρνατε αυτό τον χάρτη πριν αρκετα χρόνια για να εξετάσετε για παράδειγμα την καριέρα που θα ακολουθούσε αυτό το άτομο, θα μπορούσατε να πείτε ότι θα είχε αυτό το μέλλον?
    Για να μην παρεξηγηθώ δεν σας κάνω κριτική για όσα λέτε, περισσότερο απορίες εκφράζω. Σε άλλες αναλύσεις χαρτών, που έχω διαβάσει, ο ποσειδώνας στον 1ο οίκο μπορεί να είναι η εξήγηση για την τάση που έχει κάποιο άτομο στην τέχνη, ο ουρανός σε σύνοδο με τον ερμή(έστω και ανάδρομο) να δείχνει έξυπνάδα και ο δίας στον υδροχόο στο 2ο αντί για ελευθερία στο σύστημα αξιών να μπορεί να δείχνει απόκτηση χρημάτων με την ενασχόληση με την τεχνολογία ή μέσα από εφευρετικές ιδέες ? Αυτό που ήθελα να πω (και η απάντηση που πήρα από το μέλος kiaRRa ήταν επαρκής), ότι δεν μου αρκεί αστρολογικά η εξήγηση ότι για όλη τη συμπεριφορά της φταίει ένας ουρανός στον 1ο, μία αφροδίτη στον σκορπιό σε τετράγωνο με τον δία στον υδροχόο κλπ. Πόσοι από μας μπορεί να έχουν αυτές τις όψεις? Περίμενα ίσως ένα παραπάνω στοιχείο στον αστρολογικό που θα εξηγεί τις διαφορές. Καταλαβαίνω ότι στον καθένα η κάθε όψη μπορεί να εξηγείται διαφορετικά και είναι ίσως αρκετά σύνθετο το πως λειτουργουν όλα τα στοιχεία που περιέχει ένας χάρτης και το τι τελικά υπερισχύει.

 

 
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads