s
Ποιά στοιχεία του γενέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ; - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7
Results 61 to 67 of 67
  1. #61
    Join Date
    Sep 2008
    Όνομα:
    Κωνσταντίνα
    Location
    Μεταμόρφωση
    Posts
    13

    Re: Ποιά στοιχεία του γενέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ;

    Κατόπιν όλων των ανωτέρω, εαν κατάλαβα καλά, η τύχη μου να περάσω επιτέλους μετά απο 10 χρόνια προσπάθειας στο ΕΑΠ (ανοικτό πανεπιστήμιο) έχει να κάνει με τον Αρη στο Λέοντα (ήλιος μου), τον γενέθλιο άρη στον 9 οίκο και τον κρόνο στον Ζυγό (οροσκόπος).

    Το ερώτημα είναι εαν έχω την υπομονή και την επιμονή να ολοκληρώσω τις σπουδές και απο που φαίνεται αυτό.:unsure:

    Ευχαριστώ

  2. #62
    Join Date
    Apr 2009
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Εκεί που είσαι ήμουνα...
    Posts
    66

    Re: Ποιά στοιχεία του γενέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ;

    Καλή μου malnti,

    εάν είχες την υπομονή να προσπαθείς για μια 10ετία να πετύχεις τον στόχο σου να περάσεις στο ΕΑΠ, δεν νομίζω ότι θα τα παρατήσεις τώρα που τα κατάφερες...Νομίζω ότι επιμονή και υπομονή τα διαθέτεις και το έχεις ήδη αποδείξει!
    Σου εύχομαι από καρδιάς καλή επιτυχία με τις σπουδές σου!!!!

    Φιλικά,
    wind*1

  3. #63

    Re: Ποιά στοιχεία του γεννέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ???

    Quote Originally Posted by ¶κης Αντωνίου View Post
    Ωραιο θεμα!! Συνηθως ενας καλα τοποθετημενος Κρονος στον 9ο δινει ενα μαθαηματικο μυαλο. Επισης η 22η μοιρα του αξονα Διδυμων -Τοξοτη βγαζει μαθηματικα μυαλα. Συνηθως ενας καλος 9ος δινει μια ταση για μορφωση , ενω αν ο κυβερνητης του 6ου ειναι στον 9ο μπορει να κανει ακαδημαικη καριερα. Επισης αρκετα μεσοδιαστηματα υποδηλωνουν τετοιου ειδους τασεις. Γενικα ειναι θεμα του συνολου του ωροσκοπιου.
    Καλημερα σας.Διαβασα προσεκτικα ολο το θεμα με ολες τις απαντησεις..αλλα επειδη δεν ειμαι γνωστης των θεματων ηθελα οποiος μπορει κι εχει λιγο χρονο ας μου απαντησει:κρονος στον 9ο,στον καρκινο,που κανει συνοδο με μεσουρανημα,τετραγωνο με ωροσκοπο,εξαγωνο με ερμη,τριγωνο με αρη, ακμη 9ου στους διδυμους ,αφροδιτη επισης στον 9ο ,καλες οψεις ερμη γενικα που ειναι στον ταυρο στον 8ο αλλα ο 10ος εχει μονο τη Λιλιθ και η ακμη του ειναι στον καρκινο, η σεληνη στον 4ο η οποια κανει αντιθεση με μεσουρανημα ,τετραγωνο με ωροσκοπο, αντιθεση με κρονο, τριγωνο με ερμη ,χιαστι αφροδιτη και καποιες αλλες οψεις με αλλους πλανητες τι μπορει να δειχνει για ενα παιδι?οσον αφορα τη μαθηση ?οχι τιποτ΄αλλο να μην την πιεζω αδικα για ολα..ευχαριστω πολυ !!

  4. #64
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    ΑΛΕΞ
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    14

    Re: Ποιά στοιχεία του γενέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ;

    καλημέρα σας!!!
    Οταν ο 10ος οίκος ειναι στον καρκίνο όπου έχω τον βόρειο δεσμό μου κ το μεσουράνημα μου(πάλι στον καρκινος)τι ακριβώς δηλώνει?
    το ρωτώ γιατι σκοπέυω να ξανά δώσω εξετάσεις!!!

  5. #65

    Re: Ποιά στοιχεία του γενέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ;

    Quote Originally Posted by alex00 View Post
    καλημέρα σας!!!
    Οταν ο 10ος οίκος ειναι στον καρκίνο όπου έχω τον βόρειο δεσμό μου κ το μεσουράνημα μου(πάλι στον καρκινος)τι ακριβώς δηλώνει?
    το ρωτώ γιατι σκοπέυω να ξανά δώσω εξετάσεις!!!
    http://www.myhoroscope.gr/17-%EF%DF%...%F4%EF%F5.html

    http://www.myhoroscope.gr/38-%EA%E1%...%EF%F5%F2.html

    http://www.myhoroscope.gr/38-%EA%E1%...%E4%E9%E1.html
    :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  6. #66
    Join Date
    Dec 2008
    Όνομα:
    ΑΛΕΞ
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ
    Posts
    14

    Re: Ποιά στοιχεία του γενέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ;

    Μητσάκο,σε ευχαριστώ για ακόμα μια φορά!!!Perfect

  7. #67
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    georgia
    Location
    Αθήνα
    Posts
    9

    Re: Ποιά στοιχεία του γενέθλιου χάρτη υποδηλώνουν ανώτατες σπουδές ;

    Αναρωτιέμαι αν ο Δίας στον 9ο στην Παρθένο,ο Κρόνος στην Παρθένο στον 9ο,ο Πλούτωνας στον Ζυγό στον 10ο και ο Ερμής στον Τοξότη στον 12ο δείχνουν ακαδημαική καριέρα,η ακμή του 9ου οίκου ξεκινάει απο το Λέων και εμπεριέχεται η Παρθένος μιας και το μεσουράνημα ειναι στο ζυγό!!!(ζώδιο Σκορπιός,ωροσκόπος Τοξότης)!!Απο πρώτη ματιά και από τα λίγα που γνωρίζω υφίσταται κάποια εύνοια,σωστα???
    Περιμένω την βοηθεία σας να ξεμπερδευτώ....:bigsmile:
    Πάνω απ τα κάστρα είναι τα άστρα. Πάνω στα κάστρα είναι μια γλάστρα, κάτω απ τα κάστρα είσαι εσύ. Κάθεσαι και κοιτάς τα κάστρα. Πέφτει η γλάστρα, τα είδες τΆάστρα? :P

 

 
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads