s
Ακριβής σύνοδος
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Ακριβής σύνοδος

    Καλησπέρα,
    Θα ήθελα τα φώτα σας ως προς δύο στοιχεία που μου κίνησαν το ενδιαφέρον στο θέμα μου και σε συναστρία με συγκεκριμένο πρόσωπο.
    1) Έχω ακριβή σύνοδο (ίδια μοίρα) του Φόλου με τον αστεροειδή 433 Eros στον προσωπικό μου χάρτη. Οι δύο παραπάνω είναι σε στενή σύνοδο (2 μοίρες απόκλιση) με τον Βόρειο Δεσμό - όλα αυτά στον Υδροχόο και στον 12ο οίκο. Τί ερμηνεία δίνετε;
    2) Σε χάρτη συναστρίας, έχω ακριβή σύνοδο (ίδια μοίρα) του ΒΔ μου με την Αφροδίτη του άλλου στον Υδροχόο. Πόσο σημαντική είναι αυτή η όψη; Σημειωτέον ότι στην ίδια συναστρία υπάρχει επίσης: σύνοδος της Αφροδίτης μου με Ποσειδώνα του άλλου, εξάγωνο της Αφροδίτης μου με Πλούτωνα του άλλου, σύνοδος του Ωροσκόπου μου με την Αφροδίτη του άλλου και τετράγωνο Αφροδίτης και ¶ρη μου με την Αφροδίτη του άλλου.
    Ελπίζω να μη σας κούρασα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια.

  2. #2

    Re: Ακριβής σύνοδος

    Quote Originally Posted by mayakovski View Post
    Καλησπέρα,
    Θα ήθελα τα φώτα σας ως προς δύο στοιχεία που μου κίνησαν το ενδιαφέρον στο θέμα μου και σε συναστρία με συγκεκριμένο πρόσωπο.
    1) Έχω ακριβή σύνοδο (ίδια μοίρα) του Φόλου με τον αστεροειδή 433 Eros στον προσωπικό μου χάρτη. Οι δύο παραπάνω είναι σε στενή σύνοδο (2 μοίρες απόκλιση) με τον Βόρειο Δεσμό - όλα αυτά στον Υδροχόο και στον 12ο οίκο. Τί ερμηνεία δίνετε;
    2) Σε χάρτη συναστρίας, έχω ακριβή σύνοδο (ίδια μοίρα) του ΒΔ μου με την Αφροδίτη του άλλου στον Υδροχόο. Πόσο σημαντική είναι αυτή η όψη; Σημειωτέον ότι στην ίδια συναστρία υπάρχει επίσης: σύνοδος της Αφροδίτης μου με Ποσειδώνα του άλλου, εξάγωνο της Αφροδίτης μου με Πλούτωνα του άλλου, σύνοδος του Ωροσκόπου μου με την Αφροδίτη του άλλου και τετράγωνο Αφροδίτης και ¶ρη μου με την Αφροδίτη του άλλου.
    Ελπίζω να μη σας κούρασα και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια.
    Εκτός από τον ...κοτρωνοειδή Φόλο, για τον οποίο δεν έχω βρει κάτι της προκοπής και συγκεκριμένο, που να βασίζεται σε ουσιαστική έρευνα και όχι υποθέσεις και ανούσιες λογοτεχνικές φανφάρες, όλα τα άλλα μπορείς να τα βρεις αν χρησιμοποιήσεις το εργαλείο της αναζήτησης :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3

    Re: Ακριβής σύνοδος

    Σ' ευχαριστώ, Μητσάκο. Εννοείται ότι έχω διαβάσει τα σχετικά με τις παραπάνω όψεις και εδώ και σε άλλες πηγές. Ήθελα απλά ενδεχομένως μια πιο συνδυαστική/διεισδυτική ματιά... αν δε ζητάω πολλά. Δεν ξέρω και αν έθεσα τα ερωτήματα στο σωστό φόρουμ...

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads