s
[Συζήτηση] Η Αστρολογία της Μετενσάρκωσης
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Η Αστρολογία της Μετενσάρκωσης

    Ξεχωρίζοντας την ήρα από το στάρι
    Σε ένα πρόσφατο ενημερωτικό δελτίο του ΙSAR, υπήρχε μια σύντομη αναφορά στο Συνέδριο Εξελικτικής Αστρολογίας, που έλαβε χώρα τον προηγούμενο Απρίλη στη Σιδώνα, ΑΖ. Αναφέρθηκε τότε, ότι ο Jeff Green, ο βασικός υποστηρικτής της Εξελικτικής Αστρολογίας, διδάσκει οτι κάθε πλανήτης σε τετράγωνο με τους δεσμούς της Σελήνης σημαίνει ότι «παραλείψαμε μαθήματα» σχετιζόμενα με τον πλανήτη αυτόν στις παρελθούσες ζωές. Φυσικά, αυτό είναι μόνο ένας από τους αναρίθμητους ισχυρισμούς σχετικά με την σημασία που έχουν για τις προηγούμενες ζωές οι σεληνιακοί δεσμοί.

    Ακολουθούν απορίες και συζήτηση επί του άρθρου: [Μεταφράσεις] Η Αστρολογία της Μετενσάρκωσης

  2. #2

    Re: Η Αστρολογία της Μετενσάρκωσης

    Πες τα, χρυσόστομε!

  3. #3

    Re: Η Αστρολογία της Μετενσάρκωσης

    καλη χρονια! δεν ξερω πολλα περι μετανσαρκωσης,θα ήθελα ομως καποιος ειδικος να μου πει γιατι γεννιομαστε με καποια ειδικα γνωρισματα δηλαδη εχω τον ηλιο στους ιχθεις δεν εχω καμια σχεση με τον ιχθυ ειμαι επιθετικη απο την εφηβεια μου λεκτικα παντα δεν αφηνω τιποτα να πεσει κατω,σημειοτεον εχω ωροσκοπο στον σκορπιο στις 23 μοιρες και σελήνη παλι στις 23 μοιρες μου αρεσει το δικαιο ισως γιατι εχω στον 1οικο τον δια που ειναι στον τοξοτη και τον αρη στο 7 οικο αρη στον διδυμο μου αρεσουν οτι εχει σχεση με πολεμικα ειδη (σκοποβολη,ξιφασικα,πολεμι ες τεχνες με τα οποια εχω ασχοληθει απο μικρη) δεν μου ειπε κανεις να παω να μαθω η να ενδιαφερθω ηταν δικη μου αποκλειστικη επιλογη μικρη δεν μου αρεσαν οι κουκλες εκοβα τα κεφαλια τους και τα πεταγα απο το παραθυρο μου αρεσαν τα αντρικα παιχνιδια στην εφηβεια ενω μου αρεσαν οι ανδρες ειμουν πολυ ανταγωνιστικη και επιθετικη μαζι τους ενω οι γυναικες μου ηταν αδιαφορες αργοτερα μετα τα 20 ειχα φιλους ανδρες γυναικες πολυ λιγες τις βαριομουν οπως και τωρα αυτο εχει καποια σχεση με προηγουμενες ζωες μου? μπορει να ειμουν ανδρας? παντα ηθελα να γινω στρτικος ελεγα αν ειμουν ανδρας θα γινομουν στρατιωτικος.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads