s
Παρόντες και παρούσες... - Page 63
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 63 of 72 FirstFirst ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... LastLast
Results 621 to 630 of 711
  1. #621
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    :bigsmile:....Kαλησπέρα σε όλα τα μέλη!! Εχετε σκεφτεί ποτέ τι ζώδιο θα μπορούσε να είναι η θάλασσα? Δεν είναι ποτέ η ίδια ακόμη και ήρεμη....Σίγουρα θα ήταν γυναίκα ποιού ζωδίου όμως?:unsure:
    :bigsmile:.......Για να συνεχίσω και να τελειώσω την σκέψη μου καθότι και .......πεισματάρα νομίζω πως θα ήταν Δίδυμος .....
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  2. #622

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    [QUOTE=ladysasa;93373]pos grafo me ellinikous xaraktires?[/QU

    Σύμφωνα με την αναζήτηση του αγαπητού Δείμωνα, μπορείτε να πάτε στην παρακάτω διεύθυνση

    services.innoetics.com/greeklish/
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  3. #623

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    :bigsmile:....Kαλησπέρα σε όλα τα μέλη!! Εχετε σκεφτεί ποτέ τι ζώδιο θα μπορούσε να είναι η θάλασσα? Δεν είναι ποτέ η ίδια ακόμη και ήρεμη....Σίγουρα θα ήταν γυναίκα ποιού ζωδίου όμως?:unsure:
    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    :bigsmile:.......Για να συνεχίσω και να τελειώσω την σκέψη μου καθότι και .......πεισματάρα νομίζω πως θα ήταν Δίδυμος .....
    Ίσως θα έπρεπε να επιμείνεις περισσότερο στις 4 βασικές κατηγοριοποιήσεις των ζωδίων, με βάση τα τέσσερα στοιχεία της φύσης (Φωτιά, Γη, Αέρας, Νερό), τις λεγόμενες και ιδιότητες των ζωδίων, ιδίως αυτές που αναφέρονται στα ζώδια του Νερού και σε αυτές του Αέρα... Εγώ θεωρώ τους Ιχθείς πιο κοντά σε αυτό που λες
    Επιπλέον, έχε στο νου σου ότι είμαστε και ...fftopic:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  4. #624
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Βουλα-Ζωη
    Location
    Αθηνα, για παντα....
    Posts
    92

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Ίσως θα έπρεπε να επιμείνεις περισσότερο στις 4 βασικές κατηγοριοποιήσεις των ζωδίων, με βάση τα τέσσερα στοιχεία της φύσης (Φωτιά, Γη, Αέρας, Νερό), τις λεγόμενες και ιδιότητες των ζωδίων, ιδίως αυτές που αναφέρονται στα ζώδια του Νερού και σε αυτές του Αέρα... Εγώ θεωρώ τους Ιχθείς πιο κοντά σε αυτό που λες
    Επιπλέον, έχε στο νου σου ότι είμαστε και ...fftopic:
    Απολυτως σωστος εισαι αγαπητε κ απολυτως off topic!!!
    Eδω ειναι για να δηλωνουμε τη παρουσια μας κ οσον αφορα εμενα...δηλωνω απουσα ως προς την συμμετοχη μου ενεργα αλλα Ποτε δεν απεχω ουσιαστικα απο τουτο το καλο κ αγαπημενω σαιτ!!!
    Use it before lose it ''May West''

  5. #625

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΕΓς ΠΑΡΟΥΣΑ ΕΙΜΕ:bigsmile:

  6. #626
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Quote Originally Posted by eris32 View Post
    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΕΓς ΠΑΡΟΥΣΑ ΕΙΜΕ:bigsmile:
    :bigsmile:Καλώς ήρθες και χρόνια πολλά!!!:bigsmile:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  7. #627
    Join Date
    Sep 2009
    Όνομα:
    Βίκη
    Location
    Αθήνα
    Posts
    284

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Aχ αυτά τα καταραμένα greeklish, ξεχάσαμε εντελώς την ελληνική γλώσσα ... Ξέρω, ξέρω...Εκτός θέματος ;)
    [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][COLOR="Purple"]
    Μια αόρατη επανάσταση εντός μου σιγοκαίει..
    με άγγελους και δαίμονες..

    Κι η έκβασις αμφίρροπος..

  8. #628

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Πρωτοχρονιά σήμερα και σημειώνονται απουσίες και παρουσίες! Ε λοιπόν σας εύχομαι ολόθερμα σε όλους σας να περνάτε super, να εκτιμάτε και να απολαμβάνετε την κάθε στιγμή και συνέχεια να εύχεστε τα καλίτερα και για σας και για τους άλλους. Από την καρδιά μου ολόψυχες ευχές για όλους μας.

    Κ Α Λ Η Χ Ρ Ο Ν Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!!! και μην ξεχνάτε..............
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  9. #629

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    Για το 2010 δηλώνω παρούσα γιατί το 2009 ήμουν μάλλον απούσα.........:bigsmile:
    H ζωή είναι ένα όνειρο που εάν το αποκωδικοποιήσεις σου δείχνει τον ΔΡΟΜΟ που πρέπει να ακολουθήσεις.

  10. #630
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Παρόντες και παρούσες...

    :bigsmile:Για το 2010 δηλώνω ΠΑΡΟΥΣΑ και με όρεξη για νέες αστρολογικές συγκινήσεις!!!
    Εχω την εντύπωση πως αυτό το έτος θα είναι συναρπαστικό για όλους μας!!!:bigsmile:
    Καλή Χρονιά λοιπόν!!
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

 

 
Page 63 of 72 FirstFirst ... 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads