s
Το Μεσουράνημα και η σημασία του - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4
Results 31 to 35 of 35
  1. #31
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Το Μεσουράνημα και η σημασία του

    χμμμ απα σας πω πς; το διαωασα ολο και δεν καταλαβα? θα βρισετε? εχς MC σκορπιο διαβασα αλλα δεν καταλαβα! λετε να μην ημοθν συγκεντρςμενη? χχχμμμμ μηπωσ γιγενε να μ πητε με 2 λογια σε πιο απλα αστολογικα λογακια? :embarrest βασικα μπερδευτικα στην αρχη καταλαβα μετα αρχισα να χανομαι :embarrest:embarrest:embarrest αν εχς πολλεσ αντιθεσεις και χιαστι με αλλοθς πλανητες? ειναι χαλια? μονο με τον ςροσκοπο μου εχς εξαγωνο που ειναι ο αιγοκερως! χαθηκα τελειως βοηθεια!!!
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

  2. #32
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Το Μεσουράνημα και η σημασία του

    Quote Originally Posted by zw_epimenontas View Post
    χμμμ απα σας πω πς; το διαωασα ολο και δεν καταλαβα? θα βρισετε? εχς MC σκορπιο διαβασα αλλα δεν καταλαβα! λετε να μην ημοθν συγκεντρςμενη? χχχμμμμ μηπωσ γιγενε να μ πητε με 2 λογια σε πιο απλα αστολογικα λογακια? :embarrest βασικα μπερδευτικα στην αρχη καταλαβα μετα αρχισα να χανομαι :embarrest:embarrest:embarrest αν εχς πολλεσ αντιθεσεις και χιαστι με αλλοθς πλανητες? ειναι χαλια? μονο με τον ςροσκοπο μου εχς εξαγωνο που ειναι ο αιγοκερως! χαθηκα τελειως βοηθεια!!!

    ποτε και κανεις δεν βριζει εδω κανεναν αγαπητο μελος!

    θα σε συμβουλευα ομως το γνωστο ρητο
    η επαναληψη ειναι η μητερα της μαθησης!


    φιλικα:bigsmile:
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  3. #33

    Re: Το Μεσουράνημα και η σημασία του

    Το μεσουρανημα μου ειναι στις 14:46 μοιρες του Υδροχοου και περιεχει μεσα και ενα σημειο των ιχθυων..Μεσα εχω τον Αρη στους Ιχθυεις σε πολυ καλες οψεις τριγωνου με Δια, Πλουτωνα,Χειρωνα και εξαγωνο με Ουρανο Πωσειδωνα,Ερμη και Ηλιο..Αλλα ο Αρης ειναι κοντα στις τελευταιες μοιρες του μεσουρανηματος και δεν ξερω αν δινει ιδιαιτερη δυναμικη..Το μεσουρανημα μου ειναι σε τετραγωνα με τον Ηλιο τον Ερμη και τον Πλουτωνα και τριγωνο με την Σεληνη και σε συνοδο με τον Βορειο Δεσμο στις 11:37 μοιρες του Υδροχοου στον 9ο οικο..Πανω κατω ξερω καποια πραγματα για τις περισσοτερες απο αυτες οψεις απο την γενεθλια αναλυση αλλα δεν λεει τιποτα για την συνοδο του Βορειου Δεσμου με το Μεσουρανημα και το τετραγωνο του Πλουτωνα με το Μεσουρανημα και θα ηθελα να μου πειτε κατι παραπανω εσεις..Και βεβαια αν δειχνει το MC μου επαγγελματικη εξελιξη..

  4. #34
    Join Date
    Mar 2009
    Όνομα:
    Αυγερινός
    Location
    Αθήνα
    Posts
    21

    Re: Το Μεσουράνημα και η σημασία του

    ..στην έκλειψη στις 31-12-09 οι διελαύνωντες απο τον αιγόκερω ήλιος και αφροδίτη,θα είναι σε σύνοδο με το μεσουράνημα μου..τι σημαίνει αυτό ρε παιδιά..?? ξέρετε κάτι να μου πείτε..??
    "Λάθε βιώσας"

  5. #35
    Join Date
    Mar 2009
    Όνομα:
    Αυγερινός
    Location
    Αθήνα
    Posts
    21

    Re: Το Μεσουράνημα και η σημασία του

    ..στην έκλειψη στις 31-12-09 οι διελαύνωντες απο τον αιγόκερω ήλιος και αφροδίτη,θα είναι σε σύνοδο με το μεσουράνημα μου..τι σημαίνει αυτό ρε παιδιά..?? ξέρετε κάτι να μου πείτε..??
    "Λάθε βιώσας"

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads