s
Χριστούγεννα: Γιορτή χαράς ή μελαγχολίας; - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 24 of 24
  1. #21
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Χριστούγεννα: Γιορτή χαράς ή μελαγχολίας;

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    Καλησπέρα! Σίγουρα δεν μπορώ να ξέρω τα προσωπικά σου δεδομένα για να δωθει και ανάλογη απάντηση. Εκτιμώ όμως οτι έναν χωρισμό και οι δυο πλευρές τον έχουν επιτρέψει.Ξέρεις όταν αισθανόμαστε κάτι για κάποιον δεν σημαίνει οτι απαραίτητα ο άλλος αισθάνεται τα ίδια πράγματα. Μπορεί να διαφέρουν τα θέλω του ,οι ανάγκες του,η ένταση των συναισθημάτων του και έτσι επέρχεται ο χωρισμός γιατί κανένας άλλος δεν μπορεί να τον επιβάλει εκτός απο αυτούς που βρίσκονται μέσα στη σχέση. Σαφώς αισθάνεσαι δύσκολα,και θα αισθάνεσαι πιθανόν για κάποιο διάστημα,όμως θα πρέπει να αναρωτηθεις και για την άλλη πλευρά γιατί δεν αισθάνεται όπως εσύ,διότι αν αισθανόταν όπως εσύ πιθανότατα να ήσασταν μαζί και όχι χωρισμένοι......Και κάτι άλλο όποιος ξέρει να αγαπά ξέρει και να χωρίζει, αποκομίζοντας ωφέλιμες εμπειρίες σίγουρα για το μέλλον!:bigsmile:



    εχεις δικιο παλιρια ! το θεμα ειναι πως αυτος ο αντρωπος με αγαπαει αλλα κανει τα παντα να αποφυγει καποια λαθη που καναμε και οι 2 πιο παλια ! φοβαται η κατι τον κραταει αλλο! ειναι μονος δεν παιζει αλλη σχεση! μιλαμε αλλα αποφευεγει! δεν ειναι πραματα αυτα! κατι τον φοβησε και κανει αυτα που κανει! του διχνς με καθε τροπο τι νιωτηω κανω τα παντα .. αλλα συνεχιζει το ιδιο! το βλεπω στα ματια του! μαγαπαει αλλα θελει να ακνει πισω ετσι τα φετινα χριστουγεννα σε αντιθεση με τα προηγουμενα ειναι πολυ πιο χαλια και για τουσ 2! δεν ξερω πια τα εχω χαΜΕΝΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ κανω!
    Η ελπίδα ποτέ δεν πεθένει αν πραγματικά ελπίζεις κ δεν αφήνεσε και δεν απογοητεύσαι. Αγάπα δυνατά, αλιθηνά παντοτηνά.

  2. #22

    Re: Χριστούγεννα: Γιορτή χαράς ή μελαγχολίας;

    Quote Originally Posted by zw_epimenontas View Post
    εχεις δικιο παλιρια ! το θεμα ειναι πως αυτος ο αντρωπος με αγαπαει αλλα κανει τα παντα να αποφυγει καποια λαθη που καναμε και οι 2 πιο παλια ! φοβαται η κατι τον κραταει αλλο! ειναι μονος δεν παιζει αλλη σχεση! μιλαμε αλλα αποφευεγει! δεν ειναι πραματα αυτα! κατι τον φοβησε και κανει αυτα που κανει! του διχνς με καθε τροπο τι νιωτηω κανω τα παντα .. αλλα συνεχιζει το ιδιο! το βλεπω στα ματια του! μαγαπαει αλλα θελει να ακνει πισω ετσι τα φετινα χριστουγεννα σε αντιθεση με τα προηγουμενα ειναι πολυ πιο χαλια και για τουσ 2! δεν ξερω πια τα εχω χαΜΕΝΑ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ κανω!
    Καλή μου το βλέπω ότι πονάς και ματώνει η ψυχή μου! :sorry: :embarrest

    Καλά κάνεις και ασχολείσαι με το site για να απασχολείς το μυαλό σου. :clapping:

    ¶σε το χρόνο να επεξεργαστεί τις πληγές του. Κάτι τον έχει μπλοκάρει και πονά κι αυτός. :idea: Θέλει βοήθεια κι αυτός αλλά δε μπορεί ακόμα να κατανοήσει και να εκφράσει το πρόβλημά του.

    Αφού τον αγαπάς ευχήσου θετικά γιαυτόν να βρει τη γαλήνη. :bigsmile: Είναι σαφές ότι το πρόβλημα το έχει εκείνος. :xmas-smiley-024: ¶στον και περίμενε σκεφτόμενη θετικά και περιποιούμενη τον εαυτό σου. :xmas-smiley-024:

    Το καταλαβαίνω ότι σου λείπει κι ότι νιώθεις απόρριψη αλλά προσπάθησε να βγεις από τον εαυτό σου και να δεις το πράγμα απέξω. :respect: Ίσως ανακαλύψεις πράγματα που τώρα ίσως δεν φαντάζεσαι! Κουράγιο
    Ανάψτε το φάρο στην καρδιά σας, αφήστε το φως του να λάμπει και να γεμίζει το ΕΙΝΑΙ σας. Χωρίς καμία προσπάθεια μπορείτε να είστε ορατοί από χιλιόμετρα μακριά, να φωτίζετε τους άλλους και όλοι μαζί να είμαστε υγιείς άνθρωποι που συνυπάρχουμε στον πλανήτη μας.

  3. #23
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Χριστούγεννα: Γιορτή χαράς ή μελαγχολίας;

    Μήπως βγαίνουμε λίιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο fftopic:


    Χρόνια πολλά σε όλους σας, με αγαπη και πολλές χαρούμενες στιγμες!

  4. #24

    Re: Χριστούγεννα: Γιορτή χαράς ή μελαγχολίας;

    η δικη μου αποψη είναι οτι τα χριστουγεννα είναι ημερες αγαπης και θα πρεπει να συγχωρουμε και να προχωραμε παρακάτω
    Last edited by allen; 14-11-2012 at 04:02 PM. Reason: αφαίρεση διαφημιστικού link

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads