s
Θέση του Κρόνου - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
  1. #11
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    27

    Re: Θέση του Κρόνου

    ...αυτό το αν θες??!! είναι δυνατόν να μην θέλω ????εκτός αν είδες "κάτι" κακό σ αυτό το ωροσκόπιο γιοα τα οπία θα ήθελα να ρωτήσς τα άπειρα ΄λλά δε ξέρς από που να ξεκίνήσω ..ευχαριστώ για την απάντηση, εμψυχωτική :-))

  2. #12

    Re: Θέση του Κρόνου

    Quote Originally Posted by mink View Post
    ...αυτό το αν θες??!! είναι δυνατόν να μην θέλω ????εκτός αν είδες "κάτι" κακό σ αυτό το ωροσκόπιο γιοα τα οπία θα ήθελα να ρωτήσς τα άπειρα ΄λλά δε ξέρς από που να ξεκίνήσω ..ευχαριστώ για την απάντηση, εμψυχωτική :-))
    Πολλές φορές, και ανεξάρτητα από το τι θα έπρεπε, κάνουμε αυτό που έχουμε συνηθίσει. Ένα πουλάκι που πρωτομπαίνει στο κλουβί, με την πρώτη ευκαιρία που θα βρει το πορτάκι ανοικτό θα πετάξει μακριά. Αν όμως περάσει κάμποσος καιρός με το πορτάκι κλειστό, ακόμα και να φύγει στην περίπτωση που το βρει ανοικτό, θα γυρίσει πίσω στην "ασφάλεια" που του παρέχει το κλουβί :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #13
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    27

    Re: Θέση του Κρόνου

    ...απόλυτα κατονοητό!!απλά..το πουλάκι που κάθεται στο¨κλουβί, ή αυτό που ανοιγεί η πότρα και φεύγει επιλέγω?
    Στα χρόνια του μετα(Κ)ΡΌΝΟΥ???
    Μέχρι τώρα έκανα το 1, σχεδόν πάντα(¶ρης στον Ταύρο), για λίγο μόνο το 2(απόλυτη καταστροφή!!,( μάλλον ταυ ττετράγωνο= Κρόνος)!!!)...ιδού το πρόβλημα, γιατί το ένστικτό μου δε το ξαναεμπθιστεύομαι ΠΟΤΕ:bigsmile:

  4. #14
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Θέση του Κρόνου

    (;ώρα γκρίνιας) με εμένα θα ασχοληθεί κανείς???? :blink::worried:

  5. #15
    Join Date
    Mar 2009
    Όνομα:
    Γιάννης
    Location
    Αθήνα
    Posts
    302

    Re: Θέση του Κρόνου

    Αγαπητή Stabie

    Με βάση τα στοιχεία γέννησης που έδωσες, ο Κρόνος όχι μόνον δεν έπαψε να σε επηρεάζει αλλά θα συνεχίσει να το κάνει για ενάμιση χρόνο ακόμη. Μέχρι τον Ιούνιο μάλιστα η δράση του θα ενισχυθεί ακόμη περισσότερο.

    Αυτό βέβαια δεν πρέπει να σε τρομάζει. Αντιθέτως...
    Θα έχεις την δυνατότητα να αξιολογήσεις το "με ποιούς θα πας και ποιούς θα αφήσεις". Και αυτό βέβαια δεν αναφέρεται μόνον στους άλλους αλλά και σε σένα την ίδια.
    Ποιά θέλεις να είσαι τελικά;

    Εκείνο που μάλλον πρέπει να σκεφθείς πολύ καλά είναι το τι ωφελείσαι δίνοντας χώρο στους άλλους και το πόσο μπορεί ακόμη ο εαυτός σου να ταλανύζεται ανάμεσα σε αυτό που θέλεις να κάνεις και σε εκείνο που επιθυμούν οι άλλοι.
    Σελήνη στον Κριό η ¶ρης στον Καρκίνο;

    Οι Δίδυμοι σου παρέχουν τη δυνατότητα να ζεις πολύ καλά και με τις δύο εκδοχές, διαιωνίζοντας το πρόβλημα.
    Ο Κρόνος θα σε βοηθήσει να καταλήξεις στο ποιό "καρπούζι" χωρά τελικά καλύτερα στη "μασχάλη" σου και ποιό θα ...πασάρεις στο ...γείτονα.

    Κι επειδή από τον Απρίλιο θα μπει ο Δίας στον 1ο σου οίκο φρόντισε τουλάχιστον να ανοιχτείς και να ανακαλύψεις κομμάτια της ζωής και του εαυτού σου, χωρίς να δημιουργείς νέες δεσμεύσεις. Αρκούν οι παλιές...

    Το "παιχνίδι" μεταξύ της επέκτασης και των περιορισμών μπορεί να είναι εξόχως δημιουργικό, όταν παίζεται χωρίς "κολλήματα"
    Η εμμονή στην αστρολογική πρόβλεψη είναι το άλλοθι της ασυνειδητότητας

  6. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    233

    Re: Θέση του Κρόνου

    χίλια ευχαριστώ!!!!!! με βοήθησε πολύ η απάντησή σας και εδώ θα ήθελα να σας πω πως είμαι ήδη στην κατάσταση "τι μου λένε ότι πρέπει να κάνω και τι θέλω να κάνω ή μάλλον δεν ξέρω τι θέλω να κάνω". Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω σε αυτό το σημείο και συγχωρήστε που μονοπολώ το θέμα σήμερα, είναι το θέμα της εμπιστοσύνης. Είναι τα "παρατράγουδα" του Κρόνου και το πρόβλημα εμπιστοσύνης που έχω στις προσωπικές κυρίως σχέσεις? Είμαι πολύ επικοινωνιακή αυτή την περίοδο και πολύ ανοιχτή σε νέους κύκλους ανθρώπων αλλά στα πιο προσωπικά το χάνω...
    Συγκεκριμμένα το πρόβλημα το δημιουργεί ο εξής άνθρωπος... : 4/03/1978 23:55 Αθήνα από τα λίγα που ξέρω είναι άλλο ένα "θύμα" του Κρόνου ε?

  7. #17

    Re: Θέση του Κρόνου

    Καλησπέρα. Ο Κρόνος μπήκε για τα καλά στον Ζυγό. Τί γίνεται με άτομα (όπως εγώ) που έχουμε ωροσκόπο Ζυγό?? Γεννημένη στις 4 - 2 - 1986 και ώρα 22.50
    Καθώς και σε άτομα που έχουν Κρόνο στον Ζυγό στον 5ο οίκο τους στην 4η μοίρα. Γεννημένος 30 - 10 - 1980 και ώρα 18.20 περίπου.
    Ευχαριστώ πολύ

  8. #18

    Re: Θέση του Κρόνου

    Quote Originally Posted by Υδροζυγός View Post
    Καλησπέρα. Ο Κρόνος μπήκε για τα καλά στον Ζυγό. Τί γίνεται με άτομα (όπως εγώ) που έχουμε ωροσκόπο Ζυγό?? Γεννημένη στις 4 - 2 - 1986 και ώρα 22.50
    Καθώς και σε άτομα που έχουν Κρόνο στον Ζυγό στον 5ο οίκο τους στην 4η μοίρα. Γεννημένος 30 - 10 - 1980 και ώρα 18.20 περίπου.
    Ευχαριστώ πολύ
    Διάβασε τις ετήσιες προβλέψεις για το ζώδιο του Ζυγού και προσδιορίσου στο Δεκαήμερο που είναι η μοίρα του ωροσκόπου σου.
    Οι προβλέψεις για τους Δίδυμους ταιριάζουν στην άλλη περίπτωση που αναφέρεις και στο 1ο τους Δεκαήμερο :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  9. #19

    Re: Θέση του Κρόνου

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Διάβασε τις ετήσιες προβλέψεις για το ζώδιο του Ζυγού και προσδιορίσου στο Δεκαήμερο που είναι η μοίρα του ωροσκόπου σου.
    Οι προβλέψεις για τους Δίδυμους ταιριάζουν στην άλλη περίπτωση που αναφέρεις και στο 1ο τους Δεκαήμερο :bigsmile:
    Ευχαριστώ πολύ

  10. #20

    Re: Θέση του Κρόνου

    Καλημέρα σε όλους!!! Τί να πω κι εγώ που έχω τον Κρόνο στο 10ο???????:nuts:
    Πανταχού παρών και τα τα πάντα πληρών. Κι επειδή στο τέλος έρχεται πάντα ο λογαριασμός, ο πληρώνων είναι αυτός που κουβαλάει σαν άλλος ¶τλας τον Κρόνο στην πλάτη του από τότε που γεννήθηκε!!
    A propos, στο blog αστρικό φως έχει αναρτηθεί ο ήχος του Κρόνου. Κάνει και μουσική ο ¶τιμος

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads