s
προγραμμα διελεύσεων site
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    προγραμμα διελεύσεων site

    Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

    Σας ενημερώνω ότι κάποιο πρόβλημα υπάρχει με το πρόγραμμα των διελεύσεων (δεν ξέρω αν επεκτείνεται και στα υπόλοιπα προγνωστικά συστήματα) αλλά μου βγάζει όλους τους διελαύνοντες πλανήτες έναν οίκο μετά! Δηλαδή ο Κρόνος μέχρι χθες διέλαυνε τον 3ο οίκο μου και σήμερα πρόλαβε και έφτασε στο δεύτερο δεκανό του 4ου!!! Το ίδιο ισχύει και με τους υπόλοιπους.

    Σας παρακαλώ ελέγξτε το γιατί μπορεί κι εγώ να κάνω λάθος...

    Ευχαριστώ!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: προγραμμα διελεύσεων site

    Δώστε μου στοιχεία γέννησης, σε προσωπικό μληνυμα εάν δεν θέλετε δημοσιοποίηση και θα ελέγξω!
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  3. #3

    Re: προγραμμα διελεύσεων site

    Δεν υπάρχει πρόβλημα. Είναι 30/11/74, ώρα 20.20, Αθήνα.

    Ευχαριστώ πολύ.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: προγραμμα διελεύσεων site

    Το πρόγραμμα δείχνει τον Κρόνο στην 24η Παρθένου στον 3ο οίκο
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  5. #5

    Re: προγραμμα διελεύσεων site

    Λοιπόν το έλεγξα ξανά. Οχι, το δικό μου με δείχνει ναι μεν στις 24 Παρθένου αλλά στον 4ο οίκο. Επίσης διαπίστωσα ότι όλοι οι οίκοι μου έχουν μεταφερθεί πιο πριν, δηλαδή έχω ωροσκοπο στον Καρκίνο και σήμερα με βγάζει ωροσκοπο στους Διδύμους. Και είμαι Τοξότης ΟΧΙ Σκορπιός! :bigsmile:

    Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Αν βγάλετε ακρη πειτε μου κι εμένα μήπως πρεπει να βάλω καμία ρύθμιση στον υπολογιστή μου....

    Ευχαριστώ!

    :bigsmile:

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: προγραμμα διελεύσεων site

    Βάζουμε και οι δυο τα στοιχεία που μου δώσατε σε παραπάνω ποστ. Είμαστε σίγουροι ναι;

    Αυτά που δείχνει η εικόνα;

    Και χρησιμοποιούμε σύστημα οικοθεσίας Placidus, σωστά;

    Quote Originally Posted by sag_femme View Post
    Λοιπόν το έλεγξα ξανά. Οχι, το δικό μου με δείχνει ναι μεν στις 24 Παρθένου αλλά στον 4ο οίκο. Επίσης διαπίστωσα ότι όλοι οι οίκοι μου έχουν μεταφερθεί πιο πριν, δηλαδή έχω ωροσκοπο στον Καρκίνο και σήμερα με βγάζει ωροσκοπο στους Διδύμους. Και είμαι Τοξότης ΟΧΙ Σκορπιός! :bigsmile:

    Δεν ξέρω τι συμβαίνει. Αν βγάλετε ακρη πειτε μου κι εμένα μήπως πρεπει να βάλω καμία ρύθμιση στον υπολογιστή μου....

    Ευχαριστώ!

    :bigsmile:
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #7

    Re: προγραμμα διελεύσεων site

    Ακριβώς! Οπως έκανα μέχρι σήμερα. Δεν άλλαξα τίποτα από αυτά που έκανα μέχρι και τώρα. Γι αυτό παραξενεύτηκα οταν τα είδα όλα διαφορετικά σήμερα...

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads