s
Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση; - Page 6
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6
Results 51 to 57 of 57
  1. #51
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    πηνελοπη
    Location
    τρίκαλα
    Posts
    60

    Re: Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση;

    [QUOTE=Μητσάκος;84639]Αφού δεν είσαι σίγουρη για τον ωροσκόπο σου, πώς είσαι σίγουρη για τον 3ο Οίκο σου; :bigsmile:[/

    είμαι ακριβως στην αλλαγη. το θέμα είναι άλλο. αν όντως γίνεται στον 3ο οίκο ποιο ζωδιο διαβάζω εκτος από τον ταύρο; ας παρουμε την περιπτωση να έχω ωροσκόπο τοξότη.

  2. #52

    Re: Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση;

    [QUOTE=island;84731]
    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Αφού δεν είσαι σίγουρη για τον ωροσκόπο σου, πώς είσαι σίγουρη για τον 3ο Οίκο σου; :bigsmile:[/

    είμαι ακριβως στην αλλαγη. το θέμα είναι άλλο. αν όντως γίνεται στον 3ο οίκο ποιο ζωδιο διαβάζω εκτος από τον ταύρο; ας παρουμε την περιπτωση να έχω ωροσκόπο τοξότη.
    Χωρίς να είμαι και εγώ ειδική island αλλά από όσα έχω καταλάβει διαβάζοντας τις απαντήσεις που έχουν δοθεί στο θέμα , θα σου πω να κοιτάξεις τον Τάυρο που είναι το ζώδιο σου και τον Τοξότη όχι επειδή είναι ωροσκόπος σου αλλά γιατί η σύνοδος γίνεται στον 3ο οικό . :bigsmile:

  3. #53
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    πηνελοπη
    Location
    τρίκαλα
    Posts
    60

    Re: Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση;

    σ ευχαριστώ

  4. #54
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    106

    Re: Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση;

    Ειχα πει οτι θα παρατηρουσα τι θα γινοταν με την 1η αυτη συνοδο...


    Ως Διδυμακι του 1ου δεκαημερου, αντιμετωπισα μια φοβία μου-κατι που περιμενα οτι μαλλον θα γινοταν εδω και 1,5 χρονο εγινε....πληρης απομυθοποιηση (καλα, αυτος ο Νευτωνας δεν επρεπε να τα ωραιοποιει λιγο???) Ελπιζω να προσγειωθηκα εντελως αυτο το διαστημα και να μην ξαναγινουν παρομοια στις υπολοιπες συνοδους. Βεβαια, το γεγονος οτι η τριαδα Δια κλπ εκανε τετραγωνο με τη σεληνη μου δεν βοηθησε....

    Αντε καλα μυαλα να εχουμε!!!!!!!!!!!:toung:

  5. #55

    Re: Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση;

    Γεια σας!
    Βλεποντας τον χαρτη μου διαπιστωνω οτι αυτη η συνοδος κανει τριγωνο με τον ηλιο μου αλλα κανει και τετραγωνο με τον γενεθλιο ποσειδωνα μου..μου φαινεται λιγο αλλοκοτο ολο αυτο και δεν μπορω να καταλαβω το ρολο αυτης της συνοδου στον χαρτη μου. Οι λογοι που μου φαινεται περιεργο ειναι: εχω ποσειδωνα στον 10ο και αυτον τον καιρο γκρεμιζονται ενα ενα τα σχεδια-ονειρα σε σχεση με την δουλεια μου, εδω υποψιαζομαι τον ρολο του τετραγωνου αλλα το τριγωνο δεν το ενοιωσα πουθενα γιατι γενικα εχω δυσκολιες και σε θεματα υγειας. Με μπερδευει γιατι δεν γνωριζω αρκετα για το ερμηνευσω σωστα:unsure:. Θα μπορουσατε να μου πειτε την γνωμη σας;
    Ευχαριστω

  6. #56

    Re: Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση;

    Quote Originally Posted by carmina View Post
    Γεια σας!
    Βλεποντας τον χαρτη μου διαπιστωνω οτι αυτη η συνοδος κανει τριγωνο με τον ηλιο μου αλλα κανει και τετραγωνο με τον γενεθλιο ποσειδωνα μου..μου φαινεται λιγο αλλοκοτο ολο αυτο και δεν μπορω να καταλαβω το ρολο αυτης της συνοδου στον χαρτη μου. Οι λογοι που μου φαινεται περιεργο ειναι: εχω ποσειδωνα στον 10ο και αυτον τον καιρο γκρεμιζονται ενα ενα τα σχεδια-ονειρα σε σχεση με την δουλεια μου, εδω υποψιαζομαι τον ρολο του τετραγωνου αλλα το τριγωνο δεν το ενοιωσα πουθενα γιατι γενικα εχω δυσκολιες και σε θεματα υγειας. Με μπερδευει γιατι δεν γνωριζω αρκετα για το ερμηνευσω σωστα:unsure:. Θα μπορουσατε να μου πειτε την γνωμη σας;
    Ευχαριστω
    Στο τέλος της σελίδας που σου παραθέτω έχει 2-3 ποστ που μπορεί να σου ξεδιαλύνουν την απορία http://www.myhoroscope.gr/22-%F3%F5%...8%E7%F2-3.html
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  7. #57

    Re: Δίας – Ποσειδώνας – Χείρωνας. Θαύμα ή Ψευδαίσθηση;

    Ευχαριστω πολυ που μου απαντησατε αλλα τελικα ειμαι μαλλον σε πολυ αρχικο σταδιο ως προς την ερμηνεια και αντι να το ξεδιαλυνω μπερδευτηκα περισσοτερο..:sad2:..ωστοσο και παλι σας ευχαριστω πολυ:bigsmile:

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads