s
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Σας αρέσει το myHoroscope;

Voters
555. You may not vote on this poll
  • Είναι Πολύ καλό

    371 66.85%
  • Είναι Καλό

    151 27.21%
  • Είναι Μέτριο

    11 1.98%
  • Είναι Κακό

    0 0%
  • Έχει ελλείψεις

    16 2.88%
  • Είναι αδιάφορο

    6 1.08%
Page 4 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 164
  1. #31
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    [QUOTE=ScP]Όσο για τα πολλά τραγούδια που έχεις στο υπολογιστή σου δεν ενδιαφέρεται κανένα μέλος διότι η διακίνηση μουσικής μέσω ίντερνετ είναι παράνομη και τα τραγούδια προστατεύονται από δικαιώματα :blink1:
    Τα δικά σου φαντάζομαι είναι αυθεντικά αγορασμένα και τα έχεις μετατρέψει για προσωπική χρήση διότι και πάλι είμαι σίγουρος ότι γνωρίζεις τους νόμους.

    Εμ...εεε ....χμμ... βέβαια και ειναι αυθεντικά και μάλιστα τα περισσότερα απο βινίλιο, οπότε με πολύ κόπο οπως καταλαβαίνεις, εχουν γίνει οι μετατροπές!!!
    (Ουφ! την γλύτωσα τη "στενή με τα βραχιολάκια"?):worried:
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  2. #32

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    ***Σας συγχαιρω για τα θεματα που επιλεγεται και την υπευθυνοτητα που δειχνετε στα αρθρα σας οπου προσπαθειτε για την καλυτερη ενημερωση μας.οι γνωσεις ατρολογιας που εχω δεν ειναι ιδιαιτερα πλουσιες αλλα εχω μεγαλη αγαπη για τη μεταφυσικη και την αριθμολογια.μεσα απο τα αρθρα σας μαθαινω πολλα και ελπιζω καποτε να μπορεσω κι εγω να σας προσφερω κατι.συνεχιστε ετσι!

  3. #33

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    :unsure: ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΓΙΝΕΣΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΕΙΜΑΙ ΙΧΘΥΣ 7-3-1962 ΩΡΑ 10 π.μ.

  4. #34
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Quote Originally Posted by THOMAS
    :unsure: ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ.ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΓΙΝΕΣΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΕΙΜΑΙ ΙΧΘΥΣ 7-3-1962 ΩΡΑ 10 π.μ.
    Αγαπητέ Thomas,

    Βλέπω ότι έχεις γράψει ζώδιο, ημερομηνία γεννήσεως και ώρα. Εάν θέλεις να μάθεις τον ωροσκόπο ή τους πλανήτες σου, πρέπει να το ζητήσεις από Οι θέσεις των πλανητών σας ή Πως θα μάθετε τον... .

    Φιλικά
    Ιουλία

  5. #35
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Αγαπητοί Φίλοι,

    θα ήθελα να δω κάποια άρθρα σχετικά με ερμηνεία διελεύσεων.

    may..

  6. #36
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    6

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΥΧΑΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΦΕΡΝΕΙ ΚΟΝΤΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ! KEEP UP THE GOOD WORK!

  7. #37
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Quote Originally Posted by may
    Αγαπητοί Φίλοι,

    θα ήθελα να δω κάποια άρθρα σχετικά με ερμηνεία διελεύσεων.

    Αγαπητή May,

    Θεωρώ ότι είναι πολύ γενικό αυτό που ζητάς. Βοήθησέ μας λίγο, κάνοντας λίγο πιο συγκεκριμένη την ερώτηση.

    ΦΙλικά
    Ιουλία

  8. #38

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    το site είναι εντυπωσιακό. Τα άρθρα είναι επιλεγμένα με υπευθυνότητα και συνέπεια. Συνεχίστε έτσι.

  9. #39
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Χαιρετώ σας!!!!
    Μετά από αρκετή και επώδυνη οφείλω να ομολογήσω σκέψη, θα ήθελα να γράψω την άποψή μου αν και πολύ φοβάμαι οτι θα γίνω δυσάρεστη σε αρκετούς.
    Ο λόγος που αυτό το site έχει γίνει το αγαπημένο μου από την πρώτη στιγμή που το ανακάλυψα και δεν περνάει μέρα που να μην "μπω" 2 και 3 φορές, είναι η ομολογουμένως υψηλή ποιότητα των άρθρων, το οτι σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα και ζεστά σε ένα χώρο που ουσιασικά είναι απρόσωπος καθώς και το σοβαρό επίπεδο που έχουν τα μέλη, οι moderators, oi διαχειριστές και γενικά όλοι όσοι συμμετέχουν ενεργά με πραγματικό ενδιαφέρον γι αυτό που κάνουν! Εννοείται πως δεν χρειάζεται να σχολιάσω καν τους συνεργάτες αστρολόγους που μας προσφέρουν τις γνώσεις τους.
    Με απορία όμως τώρα τελευταία παρατηρώ ραγδαία είσοδο νέων μελών τα οποία, από ότι έχω καταλάβει το μοναδικό που τους ενδιαφέρει είναι η...χαρτομαντεία. Χωρίς να έχω κάτι εναντίον της χαρτομαντείας, αντιθέτως με γοητεύει αρκετά, διαπιστώνω πως υπάρχει παντελής έλλειψη ενδιαφέροντος για οτιδήποτε έχει να κάνει με τον πραγματικό λόγο ύπαρξης του site που προφανώς δεν είναι ούτε τα χαρτιά, ούτε η δωρεάν αστρολογική πρόβλεψη, αλλα η προσφορά και η ανταλλαγή γνώσεων και απόψεων σχετικά με την αστρολογία! Οι περισσότεροι δεν μπαίνουν καν στο κόπο να διαβάσουν τους όρους του site, αδιαφορούν στις συστάσεις και γενικά βλέπω μια έλλειψη σεβασμού στην προσπάθεια να διατηρηθεί το ύφος και το ήθος της δυκτιακής κοινότητας στην οποία θέλουν να καλούνται μέλη.
    Δεν ξέρω που ακριβώς μπορεί να οφείλεται αυτό και για πιο λόγο το φαινόμενο εμφανίστηκε ως ... ξαφνική καταιγίδα μέσα στην νηνεμία. Απλά ήθελα να πω την γνώμη μου να δείξω πως αισθάνομαι.

    Αυτά!:worried:
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  10. #40
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Φυλλένια
    Location
    Πέρα από τους μύθους
    Posts
    969

    Re: Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι

    Αγαπητή μου Friary!

    Σε ένα σύνολο περίπου 5.000 μελών του myHoroscope, και 1.500 Θεμάτων δικαιολογούνται σποραδικά φαινόμενα ... αμαρτωλής συμπεριφοράς όπως η αμελής ανάγνωση των όρων συμμετοχής στα forums, τα στραβοπατήματα στις δημοσιεύσεις των ποστ και άλλα παρόμοια. Η τακτική αυτή δυσκολεύει το έργο των συντονιστών και των συνεργατών που διαθέτουν το χρόνο τους για τη διατήρηση της τάξης σε αυτό τον πλούσιο χώρο, αλλά η τελειότητα αφορά κόσμους υπερβατικούς και α-φύσικους.

    Επίσης, 5.000 μέλη δεν είναι δυνατόν να ενδιαφέρονται στον ίδιο βαθμό για το ίδιο αντικείμενο και προσωπικά θεωρώ μονολιθική την άποψη να προσφέρεις μόνο την επιλογή της αστρολογίας και να αγνοείς την υπόλοιπη γκάμα όπως είναι οι μαντικές τέχνες, η μεταφυσική, η αριθμολογία, και ο,τιδήποτε σχετίζεται με την πρόβλεψη. Πρέπει να υπάρχει μια αντικειμενική παρουσίαση όλων αυτών έστω και αν τείνουμε σε ένα ευνοϊκό προβάδισμα της αστρολογίας. Ενα βιβλιοπωλείο π.χ. αν πούμε πως διευκολύνει τη διάδοση της γνώσης, δεν είναι δυνατόν να διατέτει στο κοινό του ένα μόνο βιβλίο επιλογής του με κριτήριο, ας πούμε, την αναγνωρισιμότητά του.
    Αλλωστε, όπως η αστρολογία και η χαρτομαντεία διέπεται από τους κανόνες της, την γνωσιολογία της, και τις διαισθητικές ικανότητες εκείνου που την ασκεί.

    Φυλλένια
    Bιτγκεστάϊν: "Ενα τίποτα είναι το ίδιο με ένα κάτι για το οποίο τίποτα δεν μπορεί να λεχθεί"

 

 
Page 4 of 17 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads