s
Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 21
  1. #11
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    καταπιστικό για δώρα με αγάπη ή για τυχη σε όποιον πιστεύει σε αυτά

  2. #12
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Μαριάννα
    Location
    Μυτιλήνη-Ελλάδα
    Posts
    73

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    Athena,
    πολύ όμορφο το άρθρο σας...:clapping: :clapping: :clapping:
    εμένα προσωπικά σαν τάυρος τα σμαράδια μου αρέσουν πολύ...

  3. #13
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    ντινα
    Location
    πικερμι
    Posts
    97

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    Athena πολυ ωραιο το αρθρο σου . Οι κρυσταλοι η αλλιως τα πετραδια , οι πολυτιμες και ημιπολυτιμες πετρες και τα ορυκτα , ειναι απο τα πιο αυθεντικα , ομορφα και αναλλοιωτα κομματια της φυσης . Ειναι τα λουλουδια που δεν μαραινονται ποτε , οι καθρεφτες που αντανακλουν με τον καλυτερο τροπο τη λαμψη του φωτος και ολα τα χρωματα που φοραει η γη και ο ουρανος , χειμωνα καλοκαιρι , μερα και νυχτα .:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Οι κρυσταλοι αποτελουν ενα απο τα μεγαλυτερα δωρα της μητερας φυσης προς τους ανθρωπους .leasantry:leasantry:leasantry:Αλλα να μην ξεχνατε οταν αγοραζεται ενα κρυσταλο , αλλα και με αυτους που ηδη εχετε , να τους καθαριζεται με χοντρο αλατι (δεν κανει για ολους ) η αλατι Ιμαλαιων (κανει για τους περισοτερους ) και να τους φορτΙζεται στον Ηλιο ,στο φεγγαρι (αν εχετε φεγγαροπετρα ) και με τη θετικη σας ενεργεια leasantry:leasantry:leasantry:

  4. #14
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Κατω απ το βουνο...
    Posts
    54

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    Χμμμμμ....μαλλον κατι δεν παει καλα σε μενα διοτι ειμαι λεων με ωροσκ. καρκινο κ εχω και αφροδιτη κ σεληνη στον λεοντα,,,κ παρ ολα ταυτα προτιμω το σμαραγδι...κατι μου διαφευγει..
    transparente...

  5. #15
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    ντινα
    Location
    πικερμι
    Posts
    97

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    μηπως ειναι τα ματια σου σμαραγδενια ?

  6. #16
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Κατω απ το βουνο...
    Posts
    54

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    Quote Originally Posted by sellana View Post
    μηπως ειναι τα ματια σου σμαραγδενια ?
    Το ματι της φωτογραφιας δεν ειναι δικο μ ,,,αλλα ναι ειναι!!!!χαχαχ:bigsmile:
    Ωστοσο μαλλον παιζει ρολο οτι εχω 'πολυ νερο' στο γεν . χαρτη μου...αν παιζει βεβαια ρολο αυτο...(βγηκα εκτος θεματος φανταζομαι):embarrest
    transparente...

  7. #17

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    Γνωρίζει κάποιος/α τις ιδιότητες του περίδοτου (peridot), ειδικά στην απόχρωση βαθύ πράσινο; Ευχαριστώ.

  8. #18
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    ντινα
    Location
    πικερμι
    Posts
    97

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    Quote Originally Posted by mayakovski View Post
    Γνωρίζει κάποιος/α τις ιδιότητες του περίδοτου (peridot), ειδικά στην απόχρωση βαθύ πράσινο; Ευχαριστώ.
    Σε σωματικο επιπεδο λειτουργει τονωτικα και θεραπευτικα για τους ιστους , ενεργοποιει το μεταβολισμο και ειναι ευεργητικος για το δερμα . Σε ψυχολογικο επιπεδο καταλαγιαζει το στρες , το θυμο και τα αρνητικα συναισθηματα , οπως η κακια και η ζηλια . Βοηθα στη συμφιλιωση με τον εσωτερικο μας εαυτο , τονωνει την αυτοπεποιθηση και βελτιωνει την επικοινωνια με τους αλλους και σε νοητικο επιπεδο ακονιζει το μυαλο και διευρυνει τη συνειδητοτητα .:bigsmile:

  9. #19

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    Σ'ευχαριστώ πολύ, sellana :bigsmile:
    Πολύ όμορφο! Πάντα με τραβούσε αυτή η ιδιαίτερη - και δυσεύρετη - πέτρα... Τώρα μάλλον καταλαβαίνω το γιατί...

  10. #20

    Re: Αστρολογία και χρήση κρυστάλλων - ορυκτών

    πολυ ωραιο θεμα .αλλα και εγω αισθανομαι μπερδεμενος.γιατι εχω εναν αμεθυστο για μενα που λενε οτι ειναι του υδροχοου .και η φιλη μου ειναι διδιμοι εχει ενα μικρο σμαραγδακι στο λαιμο τις.λενε οτι αυτες ειναι οι πετρες που μας τερειαζουν.εχουμε κανει λαθος;;;αν ξερει καποιος................:embarrest:embarrest ευχαριστω.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads