s
Είσοδος ¶ρη στους Ιχθείς.
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Είσοδος ¶ρη στους Ιχθείς.

    Με την εισοδο του Αρη στα ψαρια απο οτι καταλαβαινω ευνοουνται σε γενικες γραμμες τα Ζωδια του νερου ενω ισως δεν ειναι τοσο καλο για τους Κριους μια και ειναι ο κυβερνητης μας:bigsmile:Τι γινεται ομως οταν ενα Κριαρι οπως και του λογου μου εχει Αρη στον Καρκινο???:bigsmile::bigsmile:Eυχαρισ τω!!!!!

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Σοφία
    Posts
    342

    Re: Εισοδος Αρη στους Ιχθυς

    Με ¶ρη στον Καρκίνο (νιααουυυυ κατά βάθος..:bigsmile μια χαρά σε κόβω τώρα που θα μπει ο άρης στους ιχθείς. Θα κάνει ένα τριγωνάκι με τον γενέθλιο άρη σου και κάτι σαν ενέργεια μου μυρίζει σε έξτρα πακέτο, παρακίνηση να κάνεις πράγματα και να δραστηριοποιηθείς περισσότερο! Και θα έρθουν και φυσικά, εύκολα όλα αυτά, τώρα αναλόγως και σε ποιον οίκο είναι και ο ¶ρης σου μάλλον εκεί θα δεις πιο αισθητά επίδραση...μια χαρά σου έρχεται πάντως..

    Εεεε δεν είναι και για όλα τα ζώδια του νερού ευνοϊκή θέση, για τα ψάρια ας πούμε δεν θα το λεγα και τόοσο καλή..μάλλον στην πρίζα θα μπούμε..

  3. #3

    Re: Εισοδος Αρη στους Ιχθυς

    να εισαι καλά κρασάκι, αυτό αφορά κι εμένα μάλλον, Αρης στον Καρκίνο και Αφροδίτη στον Κριό, αλλά Ιχθείς ο ήλιος, πρέπει να βρώ σε ποιόν οίκο είναι ο Αρης μου? ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ

  4. #4
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    ντινα
    Location
    πικερμι
    Posts
    97

    Re: Είσοδος ¶ρη στους Ιχθείς.

    και η κορη μου ειναι Κριος ,με Αρη στον Καρκινο ,τωρα καταλαβα γιατι δεν βαζει τον ποπο της κατω (ειναι 3 χρωνων ) τοση ενεργεια καπου πρεπει να τη βγαλει :dizzy::dizzy::dizzy:

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads