s
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1

    ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    Μα τί συμβαίνει επιτέλους? Όσες φορές πήγε να ξεκινήσει κάτι με Υδροχόους,πάντα πριν αρχίσει στράβωνε! Και υποτείθεται ότι σαν Δίδυμοι που είμαι,τα πάω καλά με αυτά τα άτομα.Και όντως τα πάμε καλά στις συζητήσεις,στο χαβαλέ,διασκεδάζουμε αρκετά μαζί,μιλάμε για βιβλία,ταινιές κτλ,ΑΛΛΑ, μόλις τους πω ότι είναι ακόμη νωρίς για εμένα να ξεκινήσω κάτι μαζί τους(και αυτό όντως συμβαίνει,γιατί δε με κάνουν να νιώσω έστω κ λίγη ασφάλεια επειδή είναι λίγο φλου),θυμώνουν και φεύγουν. Αναρωτιέμαι,ενώ είναι τόσο συμπαθητικά άτομα,είναι επίσης το ίδιο ανυπόμονα; Βαριούνται ακόμα πιο εύκολα κι από εμάς ;Προβληματίζομαι όχι τίποτα άλλο...:unsure:
    Είμαι ninja!!!

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Φυλλένια
    Location
    Πέρα από τους μύθους
    Posts
    969

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    Και όντως τα πάμε καλά στις συζητήσεις,στο χαβαλέ,διασκεδάζουμε αρκετά μαζί,μιλάμε για βιβλία,ταινίες κτλ

    ... Αυτά είναι τα όρια της σχέσης μεταξύ Υδροχόων και Διδύμων. Η καλύτερη δυνατή και η πιο ανώδυνη! Οι Δίδυμοι έχουν ανάγκη από συναισθηματική ασφάλεια και μια σταθερή βάση, οι Υδροχόοι είναι μακράν...
    Η συμβατότητα βέβαια δεν περιορίζεται μόνο στα ηλιακά ζώδια, είναι πολυσύνθετη.

    Φιλικά
    Bιτγκεστάϊν: "Ενα τίποτα είναι το ίδιο με ένα κάτι για το οποίο τίποτα δεν μπορεί να λεχθεί"

  3. #3
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    gia_pep έχεις σελήνη στον σκορπιό αν θυμάμαι καλά?Ισως να παίζει κι αυτό ρόλο...

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  4. #4

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    Ναι Λευκή μου έχω και Σελήνη στο Σκορπιό,ωροσκόπο στην Παρθένο και Αφροδίτη-¶ρη στον Ταύρο (γι'αυτό λυσσάω μέχρι να βεβαιωθώ ότι ο άλλος ίσως κάνει κ μια μικρή προσπαθειούλα να με κάνει να νιώσω λίγη ασφάλεια) και δε θυμάμαι κι εγώ τώρα πόσους ακόμη πλανήτες σε ζώδια της γης.:weird: Ουφ πια! Eκείνος απ'την άλλη μεριά,έχει ωροσκόπο Ζυγό και δεν ξέρω τί άλλους πλανήτες και πού.Filenia σ'ευχαριστώ πολύ.:embarrest Μάλλον δεν είμαι για Υδροχόους με τίποτα,τί να πω.Αλλά και τόση αμοιβαία έλξη,είναι κρίμα να πηγαίνει χαμένη. Και μάλιστα όταν την κάνουν κ φεύγουν, το κάνουν μ'έναν τρόπο που φαίνεται ότι σε τιμωρούν.Περίπου σαν "εσύ θα χάσεις".Περίεργα όντα.Μάλλον γι'αυτό μ'αρέσουν.
    Είμαι ninja!!!

  5. #5

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    Ο Υδροχόος (ο άντρας τουλάχιστον) δεν "πιάνεται" εύκολα ούτε και στις φιλίες. Ο Υδροχόος "ανήκει" στην ανθρωπότητα κατά μια έννοια

  6. #6

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    Κι εγώ μέρος της ανθρωπότητας είμαι! Ανήκει κ σ'εμένα ο σκασμένος! :toung: χαχαχαχα!Τέλοσπάντων ο συγκεκριμένος επέστρεψε,για νέα προσπάθεια
    Είμαι ninja!!!

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Κορίνα
    Location
    Στην χώρα του
    Posts
    117

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    Quote Originally Posted by magikadespell View Post
    Ο Υδροχόος (ο άντρας τουλάχιστον) δεν "πιάνεται" εύκολα ούτε και στις φιλίες. Ο Υδροχόος "ανήκει" στην ανθρωπότητα κατά μια έννοια
    Δυσκολο να το πιστέψω αυτο.... ο υδροχόος δεν πιανεται ευκολα ουτε στις φιλιες????????? Το κατεξοχην ζωδιο της φιλίας????? Το οτι ανηκει στην ανθρωποτητα γενικα μπορω να το εξηγησω αλλιως. Δηλαδη μπορει να εχει πολλους γνωστους-φιλους αλλα φιλους με την πραγματική εννοια του φιλου, λιγους και καλους.

  8. #8
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡς ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑΝ ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΣΜΟ ΜΗΠςΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΘ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΖςΔΙΑ ΤΑΙΡΙΑΖΩ?ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΤΙ ΦΤΕΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΘ ΠΑΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΘΡΓΗΣΩ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΤΙ ΤΘΧΕΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΙΤΗΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ

  9. #9
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    2

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ

  10. #10
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΥΔΡΟΧΟΟΥΣ?!!!

    Quote Originally Posted by αμαζωνα View Post
    ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ
    Κοριτσι μου λυση στο προβλημα σου κανεις δεν μπορει να σου βρει και ειδικα απο ενα μονο στοιχειο που δινεις οτι εισαι δηλ. υδροχοος.
    Το μονο που μπορουμε, ειναι να δουμε καποια στοιχεια του χαρτη σου σε σχεση με τα αισθηματικα σου και να σου τα ερμηνευσουμε μηπως και καταλαβεις γιατι τα αισθηματικα σου ειναι, οπως τελος παντων ειναι.

 

 
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads