s
Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 LastLast
Results 61 to 70 of 108
  1. #61
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Σοφία
    Posts
    342

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    έλα μωρέ μητσάκο κι εμείς τα βλέπουμε!
    απλώς είπαμε να πειράξουμε λιγάκι!:toung:

    πάντως θα το συνεχίσω λιγουλάκι..και θα πω ότι όταν διάβασα να λες για τις 24.000 εγγραφές και μετά να ξαναλές για τις 25.000 μου ήρθε στο μυαλό μια διαφήμιση της vodafone με ενα κοριτσάκι που περιφερόταν ανάμεσα σε πολυκατοικίες και έλεγε τώρα η vodafone σε 25.000 σπίτια και μετά απο κάποιο καιρό..''η vodafone σε 50.000 σπίτια''..άσχετος συνειρμός θα έλεγα απλώς μου έσκασε! :wink2:

    καλά κάνεις και τα τονίζεις βρε για να τα βλέπουμε! γιατί όντως θα το παραδεχτώ..όταν μπαίνω στο site το μάτι μου πάει προς τα αριστερά ..και χάνω μερικές φορές την δεξιά πλευρά..δεν ξέρω γιατί! δεν το έχω ψάξει!:bigsmile:
    αλλά οοοο ναι τα μέλη φτάνουν αισίως τα 25.005 !!!
    μπράβο και πάλι πέρα απο την πλάκα!

  2. #62

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Quote Originally Posted by κρασακι View Post
    έλα μωρέ μητσάκο κι εμείς τα βλέπουμε!
    απλώς είπαμε να πειράξουμε λιγάκι!:toung:

    πάντως θα το συνεχίσω λιγουλάκι..και θα πω ότι όταν διάβασα να λες για τις 24.000 εγγραφές και μετά να ξαναλές για τις 25.000 μου ήρθε στο μυαλό μια διαφήμιση της vodafone με ενα κοριτσάκι που περιφερόταν ανάμεσα σε πολυκατοικίες και έλεγε τώρα η vodafone σε 25.000 σπίτια και μετά απο κάποιο καιρό..''η vodafone σε 50.000 σπίτια''..άσχετος συνειρμός θα έλεγα απλώς μου έσκασε! :wink2:

    καλά κάνεις και τα τονίζεις βρε για να τα βλέπουμε! γιατί όντως θα το παραδεχτώ..όταν μπαίνω στο site το μάτι μου πάει προς τα αριστερά ..και χάνω μερικές φορές την δεξιά πλευρά..δεν ξέρω γιατί! δεν το έχω ψάξει!:bigsmile:
    αλλά οοοο ναι τα μέλη φτάνουν αισίως τα 25.005 !!!
    μπράβο και πάλι πέρα απο την πλάκα!
    Η διαφορά είναι ότι στην Vodafon άμα κάνεις αίτηση περιμένεις κάνα δίμηνο για ενεργοποίηση, ενώ εδώ γίνεσαι μέλος και έχεις πρόσβαση σε 2 λεπτά
    Εδώ δεν παίζει over sale :toung:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #63
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    Σοφία
    Posts
    342

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    δεν μπορώ να μη συμφωνήσω Μητσάκο.. και σε 2 λεπτάκια έχεις πρόσβαση σε ότι θέλεις στο site και περιμένεις και ένα 2μηνάκι και βάαααλε...αν δεν έχεις τα άστρα με το μέρος σου..για την ενεργοποίηση..

    για να μην μπερδευτούμε δεν έχω vodafone ούτε κάνω διαφήμιση βεβαίως βεβαίως..απλώς έτυχε να αναφερθεί χαριτολογώντας!!!:σφύριγμα

  4. #64

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Κρασάκι συμφωνώ με το συνειρμό σου και θα το τραβήξω λίγο....το αγοράκι που διαφημίζει σταθερή τηλεφωνία-δε θυμάμαι ποια-και λέει 5,10,15,20,25 χιλιάδες!Τι γλυκούλι!
    Εγώ με τη σειρά μου εύχομαι σύντομα ο αριθμός να γίνει εξαψήφιος...και βάλε.....γιατί πραγματικά το αξίζετε!'Εχω μάθει πάρα πολλά από τα forum χωρίς να συμμετέχω(γαιδούρα),μόνο ως απλός παρατηρητής.Και αυτό που μου ταιριάζει πιο πολύ-με τόσο Υδροχόο και Ζυγό μέσα μου!-είναι η ευγένεια με την οποία αντιμετωπίζετε κάθε μέλος και κάθε ερώτηση,ακόμα κι αν έχει απαντηθεί δύο posts πιο πάνω.'Εχω επισκεφτεί και άλλα site οπού οι απαντήσεις στα forum είναι λακωνικές και πολλές φορές ειρωνικές.Ενώ εδώ πραγματικά νιώθει κανείς οτί βρίσκεται σε μια παρέα και συζητάει,όλοι σέβονται τις απόψεις όλων και κυριαρχεί το ομαδικό πνεύμα.Και πάλι συγχαρητήρια!:bigsmile:

  5. #65

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    το βρισκω παρα πολυ ενδιαφερον.κ γενικα χρειαζομαι παρα πολυ χρονο για να διαβασω τα τοσο συμαντικα πραγματα που γραφονται εδω μεσα.....:bigsmile: θα σας παρακαλουσα ομως να μου πειτε πως μπορω να ανοιξω κενουριο θεμα????αν μπορει καποιος να με βοηθησει ?ευχαρηστω εκ των προτερων

  6. #66

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    Θα ήθελα να σας ευχαριστησω και εγω αλλα και οι φιλεναδες μου για το παρα ποοολυ ενδιαφερον site.Εχω πραγματι βρει την χαρα μου,εχει τοσες πολλες πήροφοριες και τοσο ομορφα και κατανοητα γραμμενες και τοποθετημενες που μακαρι να ειχα χρονο να διαβαζω ολη μερα :blink: . Μου αρεσαν παρα πολυ δυο φρασεις,στο περιπου οτι τα αστρα πρεπει να τα ¨ιππευουμε εμεις και οχι αυτα ¨και επισης οτι το πρεπωμενο μας μπορουμε με τη δυναμη της θελησης να το κατευθηνουμε, να το διαφεντεψουμε και οχι να μας διαφεντευει, ειδικα με μαγεψε η φραση η δυναμη της θελησης , γιατι σκετη η δυναμη και σκετη η θεληση δεν οδηγουν πουθενα.Αυτο ειναι που πρεπει να καταλαβαινουν ορισμενοι ανθρωποι, και εσεις με βοηθησατε να ξαναπαλεψω γι'αυτο.Ευχαριστω απο μια καινουργια μονιμη πλεον θαμωνα σας

  7. #67
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: Η ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    ανναμαρία για να ξεκινήσεις μια καινούργια συζήτηση πηγαίνεις στα FORUM (ταμπελάκι πάνω-πάνω δεξιά στην οθόνη) βρίσκεις κάποια θεματική ενότητα κατάλληλη για την ερώτησή σου π.χ. Συζητήσεις - Αστρολογία για αρχάριους, και εκεί πάνω και κάτω από τα υπάρχοντα θέματα υπάρχει ένα κουμπάκι που λέει Νέο Θέμα

    Αρσινόη σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια, εύχομαι να μπορέσουμε να προσφέρουμε για τον (καινούργιο?) δρόμο σου όσο πιο αξιόλογα όπλα γίνεται!


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  8. #68
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Αθηνα
    Posts
    3

    Re: Ώρα να συστηθούμε 2

    Νιώθω την επιθυμία να σας ευχαριστήσω, για την προσφορά σας σε όλους εμάς, μέσω αυτού του site.
    dyon

  9. #69
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Ώρα να συστηθούμε 2

    Quote Originally Posted by dyon View Post
    Νιώθω την επιθυμία να σας ευχαριστήσω, για την προσφορά σας σε όλους εμάς, μέσω αυτού του site.
    Οι καρποί της ομαδικής δουλειάς πάνω σε ένα αντικείμενο που αγαπάμε!:embarrest

  10. #70
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ώρα να συστηθούμε 2

    Quote Originally Posted by dyon View Post
    Νιώθω την επιθυμία να σας ευχαριστήσω, για την προσφορά σας σε όλους εμάς, μέσω αυτού του site.
    Καλο ειναι που και που να ευχαριστουμε μερικους που προσφερουν εδω μεσα στο φορουμ!
    Αυτους που μας δινουν τα λιγκ,αυτους που μας λενε τοσα πραγματα για τον χαρτη μας,
    για τις αποριες μας ,αυτους που ακουνε τον πονο μας ,το αστειο μας,ΚΑΙ την σαχλαμαρα μας ακομα ε;
    Ειναι ακουραστοι και ειναι πολλες ωρες μεσα ονλαιν και ομως εχουν την υπομονη ...και το κανουν μονο απο αγαπη για την αστρολογια και το φορουμ αυτο γιατι το αξιζει!!!.
    Ναι ...καλα κανεις αγαπητο μελος και τους ευχαριστεις!!!
    Να ξερεις οτι το αξιζουν!!


    Δ.Κ
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

 

 
Page 7 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads