s
The Woman Show!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: The Woman Show!

  1. #1

    The Woman Show!

    Το Myhoroscope.gr από 28 έως & 30 Νοεμβρίου θα βρίσκεται στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, συμμετέχοντας στην έκθεση The Woman Show 2008, φιλοξενούμενο από το Ίρισπαν Μαντείο.

    Το Woman Show 2008 ουσιαστικά είναι μια τριήμερη διοργάνωση αποκλειστικά για την γυναίκα, με θέματα ομορφιάς, μόδας, διασκέδασης, υγείας και σωστής διατροφής, σπιτιού και φυσικά... αστρολογία!

    Οι ώρες που μπορείτε να επισκεφτείτε την έκθεση είναι Παρασκευή 28/11ου από τις 12:00 έως τις 22:00 και Σάββατο/Κυριακή 29 & 30/11ου από τις 10:00 έως και τις 22:00.

    Στο περίπτερο του Ίρισπαν Μαντείο θα βρίσκεται αντιπρόσωπος του Myhoroscope, η ομάδα των Editors, διαχειριστές και συντονιστές του φόρουμ και ο συνεργάτης του site αστρολόγος κ. Χρήστος ¶ρχος, για φιλική κουβέντα και ενημέρωση.

    Για περισσότερες πληροφορίες για τα events & happenings που πρόκειται να διεξαχθούν στο χώρο, μπορείτε να επισκεφθείτε τον επίσημο διαδικτυακό τόπο της έκθεσης που είναι Welcome-TheWomanShow in Athens 2008



    Θα είμαστε όλοι εκεί

  2. #2

    Re: The Woman Show!

    Είναι όντως μόνο για γυναίκες ή μπορούμε να πάμε και εμείς οι ...άνδρες :nuts:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396

    Re: The Woman Show!

    Κρίμα που δεν μπορώ να συμμετάσχω
    Σε ποιάν έκσταση απάνω, σε χορό μαγικό
    μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε
    Από ποιο μακρινό αστέρι είναι το φως
    που μες στα δυο της μάτια πήγε κρύφτηκε
    κι εγώ ο τυχερός που το Άχει δει
    http://www.youtube.com/watch?v=EviXPZiEKH0

  4. #4
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Λουκία
    Posts
    15

    Re: The Woman Show!

    Μμμμ.... δεν μπορει να αλλαξει η ημερομηνια;:toung:
    Κριμα και θα θελα να συμμετασχω κι εγω

  5. #5
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: The Woman Show!

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Είναι όντως μόνο για γυναίκες ή μπορούμε να πάμε και εμείς οι ...άνδρες :nuts:
    εγω λεω να πας αγαπημενε μου Μητσακο ,υγεια,διασκεδαση,διατροφη, και αστρολογια ενδιαφερει και τους αντρεςε;

    με αγαπη:bigsmile:Κουκι

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: The Woman Show!

    Εγω δε θα ειμαι Αθηνα...Αλλα καλα να περασετε οσοι πατε!
    Καλη επιτυχια!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  7. #7

    Re: The Woman Show!

    Καλή επιτυχία σας εύχομαι...μακάρι να μπορούσαμε
    H ζωή είναι ένα όνειρο που εάν το αποκωδικοποιήσεις σου δείχνει τον ΔΡΟΜΟ που πρέπει να ακολουθήσεις.

  8. #8
    Join Date
    Jul 2008
    Όνομα:
    Βάσω
    Location
    Germany
    Posts
    6

    Re: The Woman Show!

    Καλή επιτυχία και από εμένα δυστυχώς όμως δεν θα μπορέσουμε...
    Κάν'το κι ας φοβάσαι!

  9. #9

    Re: The Woman Show!

    Πρώτη ημέρα της Έκθεσης "The Woman Show" και σκεφτήκαμε να σας δώσουμε μια "γεύση" από φωτογραφικό υλικό.
    Αν και εκδήλωση, όσον αφορά τις δραστηριότητές μας, καλύπτεται φωτογραφικά από επαγγελματία (τον διαχειριστή μας Γιάννη - Δείμων) και σύντομα θα έχουμε φωτογραφίες υψηλής ανάλυσης, θεωρούμε ότι ίσως σας ενδιαφέρει να έχετε την πρώτη εικόνα, έστω και από φωτογραφίες χαμηλής ανάλυσης από κινητά τηλέφωνα.






    Επάνω: H οικοδέσποινά μας κα ¶ρτεμις Ζήνα με τον αστρολόγο μας κ. Χρήστο ¶ρχο και κάτω με τον διαχειριστή μας Δείμων
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook

  10. #10

    Re: The Woman Show!




    Επάνω: O διαχειριστής μας Δείμων χειρίζεται έναν από τους δύο φορητούς υπολογιστές μας οι οποίοι είναι συνδεδεμένοι με ασύρματο ίντερνετ με το myHoroscope και δείχνει το site μας σε μια όμορφη παρουσία που εκδήλωσε ενδιαφέρον για να πάρει δωρέαν τον αστρολογικό της χάρτη
    Όπως καταλάβατε το myHoroscope δίνει τη δυνατότητα σε χιλιάδες επισκεπτών που δεν έχουν σύνδεση με το internet να αποκτήσουν εντελώς ΔΩΡΕΑΝ τον προσωπικό τους χάρτη

    Κάτω: Δύο Κυρίες της ομάδας editor του myHoroscope.gr, η Μαρία και η Μαίρη
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook

 

 
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads