s
Έρωτας είναι να ρισκάρεις... - Page 19
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 19 of 33 FirstFirst ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... LastLast
Results 181 to 190 of 330
  1. #181
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    Ο έρωτας απλά είναι τυφλός ενώ η αγάπη βλέπει! (και ακούει, και μυρίζει...! ) Ο έρωτας συνήθως δεν διαρκεί πάνω από μισό με δύο χρόνια η αγάπη μπορεί να κρατήσει για όλη τη ζωή.

    Χοντρη καψουρα εφαγε λεμε αγαπημενε μου ε....δεν κραταει και πολυ οπως λες αλλα οσο κραταει .....:nuts::nuts::nuts:

  2. #182
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Εγω παλι πιστευω οτι ειναι σχετικο αυτο .. για το αν ο ερωτας περνει φτερα μετα απο καποιο συγκεκριμενο χρονικο διαστημα μιας σχεσης .. Αν ο συντροφος και εσυ , ξερετε να δημιουργειτε μεσα σε αυτη την σχεση και να την κρατατε ζωντανη , γιατι να μην κρατησει ο ερωτας ? Αν μπορειτε να κρατατε το ενδιαφερον του συντροφου σας ζωντανο , και φυσικα να μην αφηνετε την ρουτινα να φαει την σχεση .. να μην βαριεστε .. τοτε ολα ειναι αλλιως ! Ακομη και οταν ειστε μετα απο χρονιααααααα γαμουυυυυυυυ και εχετε πολλααααααααα κουτσουβελααααα , δεν εχει να λεει ... αν εσυ το νιωθεις μεσα σου , ειναι αλλιως ( φυσικα προυποθετοντας οτι εχεις τον καταλληλο ανθρωπο διπλα σου , τον ανθρωπο σου !!! )

    Τυχαινει να ξερω ενα ζευγαρι , το οποιο ειναι 10 χρονια παντρεμενοι και εχουν τρια παιδακια ! Ειλικρινα θα τους ζηλευε ο οποιοσδηποτε .. για το ποσο ευτυχισμενοι ειναι και το ποσο αγαπουν ο ενας τον αλλο , το ποσο ''ερωτευμενοι '' ειναι ακομη ΜΕΤΑ απο 10 χρονια γαμου, δεκα χρονια συμβιωσης κατω απο την ιδια στεγη , δεκα χρονια απο '' σε τρωω στην μαπα και εισαι το πρωτο πραγμα που βλεπω οταν ξυπνω '' .. :toung: Τυχαινει να τους ξερω και τους δυο καλα .. και οταν τους βλεπεις να περνει ο ενας τον αλλο τηλ , κατα την διαρκεια της μερας και να ''ζουζουνιζουν'' οπως οταν ηταν πιο νεοι και στην αρχη του ερωτα τους , οταν τους βλεπεις να μιλανε ο ενας για τον αλλο , πως ειναι οτι καλυτερο τους εχει συμβει .. και πως δεν μπορουν να φανταστουν την ζωη τους χωρια ο ενας απο τον αλλο ..

    Μπορει να φανταζει παραμυθι αυτο που περιγραφω , αλλα ειναι αληθεια ! Ειλικρινα ειμαι πολυ χαρουμενη να βλεπω δυο ανθρωπους , που ακομη και μετα απο 10 χρονια γαμου .. ειναι ακομη ερωτευμενοι ο ενας με τον αλλο ( και δεν μιλουν για συνηθεια :nuts: ) ..


  3. #183
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    dnaki
    Location
    οριακά
    Posts
    228

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Σπάνια περίπτωση,αλλά επιθυμητή
    Απο προσωπικά βιώματα,κ λόγω του ότι ήμουν "εθισμένη" στον κεραυνοβόλο έρωτα,(ακμή 7ου-8ου στον Υδροχόο-Λίλιθ μέσα):bigsmile:..θα σου πώ οτι ο έρωτας ..κρατάει το πολύ ένα χρόνο..δεν έχει μόνο όψεις τυχερές...κ συνήθως όταν φεύγει,ή τον αντικαθιστά η αγάπη,ή το απόλυτο κενό:σφύριγμα
    What goes around comes around

  4. #184
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    αθηνα
    Posts
    363

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Νομίζω πως κι ο έρωτας είναι ένα ακόμη θύμα των κοινωνικών συνθηκων κάτω απ΄τις οποίες ζούμε. Τον γονατίζει η σκληρή καθημερινότητα με την οποία παλεύουμε λίγο πολύ όλοι, είναι φυσιολογικό. Αν όμως υπάρχει αρκετή..τρέλλα αυτό που λέει η Αθηνούλα , μπορεί να συμβεί

    Ειδικά αν οι εμπλεκόμενοι έχουν κάποιο απ¨τα φώτα ή ωροσκόπο στον άξονα τοξότη διδύμων ..:nuts::nuts::nuts:, θά έλεγα ότι είναι παραπάνω από εφικτό :bigsmile:

  5. #185
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Pirate Jenny View Post
    Νομίζω πως κι ο έρωτας είναι ένα ακόμη θύμα των κοινωνικών συνθηκων κάτω απ΄τις οποίες ζούμε. Τον γονατίζει η σκληρή καθημερινότητα με την οποία παλεύουμε λίγο πολύ όλοι, είναι φυσιολογικό. Αν όμως υπάρχει αρκετή..τρέλλα αυτό που λέει η Αθηνούλα , μπορεί να συμβεί

    Ειδικά αν οι εμπλεκόμενοι έχουν κάποιο απ¨τα φώτα ή ωροσκόπο στον άξονα τοξότη διδύμων ..:nuts::nuts::nuts:, θά έλεγα ότι είναι παραπάνω από εφικτό :bigsmile:
    Η αληθεια ειναι οτι δεν βαρεθηκα ποτε με τα μεταβλητα φωτα μας εγω τοξοτρα με σεληνη στους διδυμους αυτος διδυμος με σεληνη στους διδυμους [ακομα τα μουστακια μας τρωμε με τοση πολικοτητα αλλα πλεον μετα γελαμε ε....να αναβουνε τα αιματα βρε αδερφε...:bigsmile:

  6. #186
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Μιας και ανεφερε και η Στελλα αξονα Τοξοτη - Διδυμου ..
    Να πω για το συγκεκριμενο ζευγαρι , πως εκεινος με Ηλιο στον Ταυρο , ωροσκοπο στον Υδροχοο και Σεληνη στον Τοξοτη ( να το το τοξοτισιο που λεγαμε ) .. Εκεινη με Ηλιο στους Διδυμους , ωροσκοπο Υδροχοο και Σεληνη στον Σκορπιο ( να και το διδυμισιο ) ..
    Κοινως ο Ηλιος του βρικεται στον αξονα Ταυρου - Σκορπιου οπου βρισκεται η Σεληνη της και η Σεληνη του βρισκεται στον αξονα Διδυμου - Τοξοτη , οπου βρισκεται ο Ηλιος της . Μπορει να μην κανουν καμια οψη οι Ηλιοι και οι Σεληνες τους , αλλα και μονο τα διπολα μπορει να λενε και κατι ..
    Επισης να πω πως , με ιδιους ωροσκοπους ( asc στον Υδροχοο ) υπαρχει μια ταυτιση μεταξυ τους .
    Και κατι ακομη .... , το οποιο οταν το εμαθα , μου ειχε φανει σαν ''τυχερο'' , καποιος μπορει να το ελεγε και ''καρμικο'' :toung:
    Γνωριστηκαν στο εξωτερικο , οταν συναντηθηκαν τυχαια σε ενα cafe-bar . Εκεινη , ζουσε στο εξωτερικο γιατι ηταν η πατριδα της .. και εκεινος απλα ταξιδεψε λογω δουλειας . Οταν γνωριστηκαν .. εκεινος την ζητησε το τηλ της , αλλα εκεινη εκανε την ''χαζη'' και του εδωσε λαθος τηλ .. Εκεινος αρχισε να καλει τον αριθμο , απο την επομενη κιολας μερα .. αλλα ο αριθμος δεν αντιστοιχουσε στον σωστο συνδρομητη και καθε μερα που επερνε , του απαντουσε μια γιαγια και του λεγε - ετσι και ξαναπαρεις , θα σε κοπανησω στο κεφαλι .
    Εν πασει περιπτωσει , εκεινος μετα απο καμποσο καιρο εφυγε ..
    Μετα απο τρεις μηνες , ξαναεπισκεφτηκε εκεινη την χωρα για αλλη μια φορα λογω δουλειας . Συναντηθηκαν με τον φιλο του ( ο οποιος ζουσε εκει ) και το βραδυ αποφασισαν να βγουν για ποτο . Βγηκαν σε καποιο αλλο μαγαζι .. ( οχι σε εκεινο που την ειχε γνωρισει αρχικα .. ) .. Και το ''τυχαιο'' κατα την γνωμη μου , ηταν πως την συναντησε ξανα !!! ( Σε ενα μαγαζι το οποιο δεν το ηξεραν και πολλοι και συχναζαν μεγαλοεπιχειρηματιες - οπως ηταν ο φιλος του ) . Φυσικα εκεινη οταν τον ειδε να την πλησιαζει , ταραχτηκε .. λεει τωρα θα μου ζητησει εξηγησεις .. Εν πασει περιπτωσει , μετα απο εναν μηνα , εκεινος πηγε στους γονεις της και την ζητησε σε γαμο ..

    Αστρολογικα κατι ακομη , το οποιο φανηκε στους χαρτες τους .. Εκεινος εχει Σεληνη ( η γυναικα-συντροφος για τον αντρα ) στον 9ο οικο ( εξωτερικο ) , την οποια γυναικα συναντησε στο εξωτερικο και η οποια ηταν αλλης εθνικοτητας , απο οτι εκεινος .
    Εκεινη εχει Δια ( επεκταση ) στον 5ο ( παιδια ) στον Καρκινο ( με κυβερνητη την Σεληνη - μητροτητα κτλ ) .. και εχει Σεληνη στον Σκορπιο ( υδατινο ζωδιο ) στον 8ο οικο , αλλα σε συνοδο με την ακμη του 9ου οικου της ( ακμη - στον Σκορπιο ) η οποια και εγινε μαμα στο εξωτερικο ! (Σεληνη - Διας κανουν τριγωνο με ανοχη 0 μοιρων ) - ( αυτο αφορα τα 3 παιδακια που εκαναν ) :toung:

  7. #187

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Καταρχας,καλησπερα.
    διαβαζωντας την ιστορια σου ενιωσα πολλα συναισθηματα να με κυριευουν μαζι.Βεβαια,ας ξεκαθαρισω οτι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος οποτε δε μπορω να σου πω αν επραξες καλα η οχι.
    Πολλοι λενε οτι οταν ο ερωτας μετατρεπεται σε "αδερφικη" αγαπη χανει ολο το ενδιαφερον και κατανταει μια μονοτονη καθημερινοτητα!Αξιζει να σημειωθει οτι και οι δυο ευθυνεστε γι'αυτη την μετατροπη στη σχεση σας.
    Το να εχεις διπλα σου καποιον που σ'αγαπαει πολυ ειναι κατι που καθε ανθρωπος αναζητα για το υπολοιπο της ζωης του,παρ'ολ'αυτα δεν ειναι ολοι τοσο τυχεροι.Εσυ ησουν σιγουρα μια απ'αυτους.Δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι και τωρα δε θα εισαι η οτι δε νιωθει τιποτα το "δυκτιακο" ετερον σου ημισι για σενα.
    τελειωνοντας θα ηθελα να μου επιτρεψεις να "χαρακτηρισω"(χωρις να ειμαι απολυτη και να θελω να σε θιξω) λιγο τη συμπεριφορα σου αυτη.
    Για να μπηκες στη διαδικασια να ψαχνεις για κατι καινουργιο,το παλιο καπου δεν σε καλυπτε και ας μην το ειχες καταλαβει ακομη(η δεν ηθελες να το πιστεψεις).
    Αν το συζητουσες με τον Γιαννη(αν θυμαμαι καλα) μπορει και να βρησκατε λυσεις και να αλλαζατε πολλα αλλα μαλλον εσυ δεν ηθελες κατι τετοιο....
    Με τη συγκεκριμενη σταση σου εκδηλωσες λιγο την εγωιστικη πλευρα του εαυτου σου(σκεφτηκες αποκλειστικα εσενα).
    Ο Γιαννης?Δεν υπηρχε?
    Ας προσθεσω οτι εδειξες την αλλαζονια και τοσο ποσο πλεονεκτρια φαινεσαι με αυτη την αποφαση σου αφου ο τεως συντροφος σου μονο τον ουρανο δεν κατεβασε για σενα!!!!
    Σε ενημερωνω οτι ολα αυτα ειναι απλως μια αποψη.Αν ημουν στη θεση σου δεν ξερω πως θα αντιδρουσα ουτε εγω.(αν και πιστευω οτι θα σκεφτομουν και λιγο τον αλλον)....
    Τι?ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ?ΔΕν ειναι λιγο αδικο?
    Σκεψου πως θα ενιωθες εσυ αν ησουν στη θεση του Γιαννη.....
    ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΑ ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΑΞΕ ΑΝΑΛΟΓΑ!!!!
    Παρ'ολ'αυτα σου ευχομαι να εισαι ευτυχισμενη και πανω απ'ολα ερωτευμενη!!!
    Μακαρι να ειναι και ο συντροφος σου(γιατι οτι κανεις θα σου κανουν οπως λενε και οι παλιοι).
    καλα να περνας!!!!

  8. #188
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by φανουλα View Post
    Καταρχας,καλησπερα.
    διαβαζωντας την ιστορια σου ενιωσα πολλα συναισθηματα να με κυριευουν μαζι.Βεβαια,ας ξεκαθαρισω οτι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος οποτε δε μπορω να σου πω αν επραξες καλα η οχι.
    Πολλοι λενε οτι οταν ο ερωτας μετατρεπεται σε "αδερφικη" αγαπη χανει ολο το ενδιαφερον και κατανταει μια μονοτονη καθημερινοτητα!Αξιζει να σημειωθει οτι και οι δυο ευθυνεστε γι'αυτη την μετατροπη στη σχεση σας.
    Το να εχεις διπλα σου καποιον που σ'αγαπαει πολυ ειναι κατι που καθε ανθρωπος αναζητα για το υπολοιπο της ζωης του,παρ'ολ'αυτα δεν ειναι ολοι τοσο τυχεροι.Εσυ ησουν σιγουρα μια απ'αυτους.Δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι και τωρα δε θα εισαι η οτι δε νιωθει τιποτα το "δυκτιακο" ετερον σου ημισι για σενα.
    τελειωνοντας θα ηθελα να μου επιτρεψεις να "χαρακτηρισω"(χωρις να ειμαι απολυτη και να θελω να σε θιξω) λιγο τη συμπεριφορα σου αυτη.
    Για να μπηκες στη διαδικασια να ψαχνεις για κατι καινουργιο,το παλιο καπου δεν σε καλυπτε και ας μην το ειχες καταλαβει ακομη(η δεν ηθελες να το πιστεψεις).
    Αν το συζητουσες με τον Γιαννη(αν θυμαμαι καλα) μπορει και να βρησκατε λυσεις και να αλλαζατε πολλα αλλα μαλλον εσυ δεν ηθελες κατι τετοιο....
    Με τη συγκεκριμενη σταση σου εκδηλωσες λιγο την εγωιστικη πλευρα του εαυτου σου(σκεφτηκες αποκλειστικα εσενα).
    Ο Γιαννης?Δεν υπηρχε?
    Ας προσθεσω οτι εδειξες την αλλαζονια και τοσο ποσο πλεονεκτρια φαινεσαι με αυτη την αποφαση σου αφου ο τεως συντροφος σου μονο τον ουρανο δεν κατεβασε για σενα!!!!
    Σε ενημερωνω οτι ολα αυτα ειναι απλως μια αποψη.Αν ημουν στη θεση σου δεν ξερω πως θα αντιδρουσα ουτε εγω.(αν και πιστευω οτι θα σκεφτομουν και λιγο τον αλλον)....
    Τι?ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ?ΔΕν ειναι λιγο αδικο?
    Σκεψου πως θα ενιωθες εσυ αν ησουν στη θεση του Γιαννη.....
    ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΑ ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΑΞΕ ΑΝΑΛΟΓΑ!!!!
    Παρ'ολ'αυτα σου ευχομαι να εισαι ευτυχισμενη και πανω απ'ολα ερωτευμενη!!!
    Μακαρι να ειναι και ο συντροφος σου(γιατι οτι κανεις θα σου κανουν οπως λενε και οι παλιοι).
    καλα να περνας!!!!
    Ενημερωτικά: Αστρολογία για όλους - View Single Post - Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

  9. #189
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by φανουλα View Post
    Καταρχας,καλησπερα.
    διαβαζωντας την ιστορια σου ενιωσα πολλα συναισθηματα να με κυριευουν μαζι.Βεβαια,ας ξεκαθαρισω οτι καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος οποτε δε μπορω να σου πω αν επραξες καλα η οχι.
    Πολλοι λενε οτι οταν ο ερωτας μετατρεπεται σε "αδερφικη" αγαπη χανει ολο το ενδιαφερον και κατανταει μια μονοτονη καθημερινοτητα!Αξιζει να σημειωθει οτι και οι δυο ευθυνεστε γι'αυτη την μετατροπη στη σχεση σας.
    Το να εχεις διπλα σου καποιον που σ'αγαπαει πολυ ειναι κατι που καθε ανθρωπος αναζητα για το υπολοιπο της ζωης του,παρ'ολ'αυτα δεν ειναι ολοι τοσο τυχεροι.Εσυ ησουν σιγουρα μια απ'αυτους.Δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι και τωρα δε θα εισαι η οτι δε νιωθει τιποτα το "δυκτιακο" ετερον σου ημισι για σενα.
    τελειωνοντας θα ηθελα να μου επιτρεψεις να "χαρακτηρισω"(χωρις να ειμαι απολυτη και να θελω να σε θιξω) λιγο τη συμπεριφορα σου αυτη.
    Για να μπηκες στη διαδικασια να ψαχνεις για κατι καινουργιο,το παλιο καπου δεν σε καλυπτε και ας μην το ειχες καταλαβει ακομη(η δεν ηθελες να το πιστεψεις).
    Αν το συζητουσες με τον Γιαννη(αν θυμαμαι καλα) μπορει και να βρησκατε λυσεις και να αλλαζατε πολλα αλλα μαλλον εσυ δεν ηθελες κατι τετοιο....
    Με τη συγκεκριμενη σταση σου εκδηλωσες λιγο την εγωιστικη πλευρα του εαυτου σου(σκεφτηκες αποκλειστικα εσενα).
    Ο Γιαννης?Δεν υπηρχε?
    Ας προσθεσω οτι εδειξες την αλλαζονια και τοσο ποσο πλεονεκτρια φαινεσαι με αυτη την αποφαση σου αφου ο τεως συντροφος σου μονο τον ουρανο δεν κατεβασε για σενα!!!!
    Σε ενημερωνω οτι ολα αυτα ειναι απλως μια αποψη.Αν ημουν στη θεση σου δεν ξερω πως θα αντιδρουσα ουτε εγω.(αν και πιστευω οτι θα σκεφτομουν και λιγο τον αλλον)....
    Τι?ΚΟΙΤΑΩ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ?ΔΕν ειναι λιγο αδικο?
    Σκεψου πως θα ενιωθες εσυ αν ησουν στη θεση του Γιαννη.....
    ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΑ ΜΠΕΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΡΑΞΕ ΑΝΑΛΟΓΑ!!!!
    Παρ'ολ'αυτα σου ευχομαι να εισαι ευτυχισμενη και πανω απ'ολα ερωτευμενη!!!
    Μακαρι να ειναι και ο συντροφος σου(γιατι οτι κανεις θα σου κανουν οπως λενε και οι παλιοι).
    καλα να περνας!!!!
    Α...ρε Γιαννη τι σου μελε να παθεις :toung:


    συγνωμη για το οφ τοπικ

  10. #190
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Ο Γιάννης είμαι σίγουρη ότι θα έχει βρει πολλές αγκαλιές από τότε να τον παρηγορήσουν.Το θέμα είναι γιατί να μαθαίνουμε εμείς την ιστορία του και μάλιστα σε μορφή "προσοχή,ακολουθεί κοινωνικό μήνυμα".Ας κάνει καθένας ό,τι νομίζει σωστό και ας πάει στην ευχή του Θεού,του Δία,του Βούδα ή όποιου άλλου πιστεύει.
    (εντωμεταξύ κάτι πρέπει να είχα γράψει κι εγώ εδώ πριν κάτι χρόνια αλλά ούτε θυμάμαι τι ήταν )

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

 

 
Page 19 of 33 FirstFirst ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads