s
Ανάδρομος ουρανός ....
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Ανάδρομος ουρανός ....

    Γειά σε όλους, είμαι αρχάρια στην αστρολογία και σήμερα ανακάλυψα ότι έχω τον Ουρανό ανάδρομο και μάλιστα στο Σκορπιό στον 5ο οίκομήπως μπορεί να μου πεί κάποιος ακριβώς τι σημαίνει αυτό?Επίσης έχω και ανάδρομο Πλούτωνα στο ζυγό στον 4ο και ανάδρομο Ποσειδώνα στον τοξότη στον 6ο οίκο
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  2. #2

    Re: Ανάδρομος ουρανός ....

    Quote Originally Posted by gkaziara View Post
    Γειά σε όλους, είμαι αρχάρια στην αστρολογία και σήμερα ανακάλυψα ότι έχω τον Ουρανό ανάδρομο και μάλιστα στο Σκορπιό στον 5ο οίκομήπως μπορεί να μου πεί κάποιος ακριβώς τι σημαίνει αυτό?Επίσης έχω και ανάδρομο Πλούτωνα στο ζυγό στον 4ο και ανάδρομο Ποσειδώνα στον τοξότη στον 6ο οίκο
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Γεια σου gkaziara :bigsmile: Αν και ...γκαζιάρα, καλό είναι κάποια πράγματα να τα παίρνεις σιγά σιγά
    Σε αυτόν το σύνδεσμο Ανάδρομοι πλανήτες - Αστρολογία για όλους
    υπάρχει μια σειρά άρθρων για τους ανάδρομους πλανήτες. Διάβασε αρχικά το πρώτο, για να δεις και τη σημασία των ανάδρομων κινήσεων των πλανητών, πήγαινε μετά σε αυτό που αναφέρεται στην ανάδρομη πορεία του Ουρανού, του Πλούτωνα και του Ποσειδώνα και τα ξαναλέμε :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3

    Re: Ανάδρομος ουρανός ....

    Σ'ευχαριστώ πολύ, προσπαθώ να τα παίρνω σιγά σιγά, αλλά δεν έχω και παρα πολύ χρόνο...
    Ευχαριστώ !

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads