s
Πολύ δύσκολη εποχή....
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Πολύ δύσκολη εποχή....

    Καλησπέρα σας,
    θα ήθελα μια βοήθεια αν γίνεται γιατί αυτήν την εποχή περνάω μια από τις πιο δύσκολες φάσεις της ζωής μου...

    Στις διελεύσεις ο Πλούτωνας βρίσκεται στον τέταρτο οίκο μου και τετραγωνίζει ωροσκόπο, ερμή, ήλιο, σύνοδο με γενέθλιο Πωσειδώνα στον τέταρτο και αντίθεση με μεσουράνημα...

    (Νιώθω μια υπερβολική ανασφάλεια σε καθημερινή βάση...και αρκετό προβληματισμό σε σχέση με την επαγγελματική μου αποκατάσταση στη σχολή...)

    Επίσης ο ουρανός βρίσκεται στον 6ο μου οίκο, και τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά τελευταία...:weird:

    Θα ήθελα επίσης αν μπορούσατε να δείτε αν υπάρχει κάποια όαση μέσα σόλα αυτά κάποια στιγμή,
    (στον οικονομικό?ήίσως στον αισθηματικό τομέα?πραγματικά θα χρειαζόμουν έναν άνθρωπο να με στηρίξει αυτή τη στιγμή...και επειδή έχει προηγηθεί μια ερωτική απογοήτευση επανελλημένη συνάντηση με έναν άνθρωπο που σε κάθε φάση μου φένεται σαν καρμική, και την βλέπω τουλάχιστον σοβαρά, θα ήθελα αν είχε κάποιος την καλοσύνη να ρίξει μια ματιά....)

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Πολύ δύσκολη εποχή....

    Βρισκόμαστε σε ένα αστρολογικό φόρουμ ανταλλαγής απόψεων. Προσωπικές προβλέψεις ή φιλική στήριξη προς το παρόν δεν παρέχονται

    Σας εύχομαι τα καλύτερα :bigsmile:
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads