s
Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε; - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας

View Poll Results: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε

Voters
61. You may not vote on this poll
  • Astra & Όραμα

    25 40.98%
  • Astrella

    6 9.84%
  • Astrolei

    0 0%
  • Αστρολογία Δυναμικά στο Μέλλον

    0 0%
  • Αστρολόγος

    27 44.26%
  • Astromagazine

    0 0%
  • Δίαστρον

    0 0%
  • Ζωή & Ζώδια

    31 50.82%
  • Jupiter

    21 34.43%
  • Starlife

    0 0%
  • Ωροσκόπιο

    10 16.39%
  • ¶λλο

    5 8.20%
Multiple Choice Poll.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 27 of 27
  1. #21
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Ντίνα
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    153

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Κι εγώ πολύ πιο παλιά αγόραζα το ¶στρα & Όραμα αλλά μετά το σταμάτησα γιατί δεν μου άρεσε που άρχισε να ξεφεύγει από την αστρολογία και να αναλύει περισσότερο θέματα ψυχολογίας και εσώτερου ψυχισμού.

    Τώρα πλέον αγοράζω το Ζωή & Ζώδια και το Ωροσκόπιο της Καλογερά, τα βρίσκω μακράν πιο ενδιαφέροντα και έχουν αυτό ακριβώς που ζητάω-πλούσια θεματολογία γύρω από την αστρολογία και μόνο αυτό! :toung:
    Πάψε να προσδοκάς, και θα έχεις τα πάντα. -Βούδας-

  2. #22
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    65

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Μου δημιουργήθηκε μια απορία:
    Το Jupiter κυκλοφορεί δωρεάν μέσω του Ελεύθερου Τύπου της Κυριακής και κατόπιν διανέμεται στα περίπτερα προς πώληση. Όσοι λένε ότι το αγοράζουν, το παίρνουν με τον Ε.Τ. ή το αγοράζουν όταν το βγάζουν στο περίπτερο λίγες ημέρες μετά;
    Το λέω αυτό γιατί αν το παίρνουν με τον Ε.Τ. είναι άλλο και άλλο να το αγοράζουν απ το περίπτερο. Με αυτή τη λογική θα έπρεπε να συμπεριληφθεί και το άλλο φρι πρες που κυκλοφορεί, το Αστρόπολις...
    Αν πάλι το παίρνουν με τον Ε.Τ. δεν θα έπρεπε να το αναφέρουν, εκτός και αν αγοράζουν τον Ε.Τ. μόνο για το ένθετο.

    Εγώ που το επέλεξα στις προτιμήσεις μου το αγοράζω γιατί δε διαβάζω Ε.Τ.

  3. #23
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    65

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Quote Originally Posted by Βασίλης Παπαδολιάς View Post
    Μήπως είναι λίγο ευνόητο ότι στα μέλη του myhoroscope το Ζωή και Ζώδια θα είναι ψηλά στις προτιμήσεις; Θέλω να πω το δείγμα εδώ δεν είναι το πιο αντιπροσωπευτιό. Εκτός αν έρευνα ψάχνει στην ουσία για το δεύτερο.
    Αυτή την απορία και εγώ την είχα. Δηλαδή τι εξυπηρετεί αυτή η δημοσκόπηση αφού είναι φυσικό οι μισοί και παραπάνω από όσους μπαίνουν εδώ να αγοράζουν το Ζωή και Ζώδια.

  4. #24
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    65

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Επίσης και εγώ πιστεύω ότι δε θα έπρεπε να λείπει το Αστρόπολις κι ας είναι free press με την ίδια λογική που συμμετέχει το Jupiter στη δημοσκόπηση

  5. #25
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Quote Originally Posted by pecora nera View Post
    Αυτή την απορία και εγώ την είχα. Δηλαδή τι εξυπηρετεί αυτή η δημοσκόπηση αφού είναι φυσικό οι μισοί και παραπάνω από όσους μπαίνουν εδώ να αγοράζουν το Ζωή και Ζώδια.
    Ε είπαμε ότι η ψηφοφορία δεν γίνεται επουδενί για να έχουμε συμπεράσματα πρωτιάς. Ξέρουμε τις κυκλοφορίες των περιοδικών.


    Quote Originally Posted by pecora nera View Post
    Επίσης και εγώ πιστεύω ότι δε θα έπρεπε να λείπει το Αστρόπολις κι ας είναι free press με την ίδια λογική που συμμετέχει το Jupiter στη δημοσκόπηση
    Το Jupiter δεν είναι free press και αυτό είναι προφανές :toung:
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  6. #26
    Join Date
    Sep 2008
    Όνομα:
    roula
    Posts
    24

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    Δεν ειναι ασχημο που το Jupiter ειναι μαζι με την εφημεριδα. Παιρνω το Jupiter και ο ανδρας μου διαβαζει την εφημεριδα. 2 σε 1. :toung:
    «Η μοίρα του ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του.»Ηράκλειτος

    «Ο καθένας είναι ό,τι είναι. Ακόμη κι αν δεν το θέλει αυτό, ακόμη κι αν θέλει να είναι ή να φαίνεται διαφορετικός.»Δάντης

    http://www.oodegr.com/oode/anatolikes/astrolog2.htm

  7. #27
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Ποια περιοδικά αστρολογίας αγοράζετε;

    το " Αστρα & Οραμα" γιατί γράφει αστρολόγος που θεωρώ κορυφαίο απο προσωπική εμπειρία και το ¨Ωροσκόπιο' της Καλογερά τα αγοράζω συχνά
    το "Αστροπολις" το βρίσκω ενδιαφέρον οσο για το "Jupiter" τη μοναδική φορά που το διάβασα το βρήκα αρκετά πρόχειρο, ανέλυε το ωροσκόπιο της Καλομοίρας
    με Ηλιο στον Υδροχόο σαν Αιγόκερω,κρίμα το μοντέρνο lay out

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads