s
Συναστρίες - Page 30
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20 26 27 28 29 30
Results 291 to 293 of 293
  1. #291
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Συναστρίες

    [QUOTE=ζουπιαρ ή να διακρίνω ένα σημάδι που να μου λέει πολύ περισσότερα για το ποιός μπορεί να μου προσφέρει καλύτερη συναισθηματική κάλυψη;[/QUOTE]
    Τι σημαδι μου λες καλη μου ;;;
    Στο τελος θα λακισουν και οι δυο μου φαινεται!!!!!!!!!!

  2. #292
    Join Date
    Jul 2008
    Όνομα:
    Εφη
    Location
    Ελλαδα
    Posts
    39

    Re: Συναστρίες

    Quote Originally Posted by ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ View Post
    Τι σημαδι μου λες καλη μου ;;;
    Στο τελος θα λακισουν και οι δυο μου φαινεται!!!!!!!!!!
    Κοίτα, παίζει κι αυτό...Αν και τον έναν προς το παρόν τον έχω και τον χαίρομαι, παρόλα αυτά ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις αν θα συνεχίσει κάποιος να είναι μαζί σου...άλλωστε δεν μπορώ να γνωρίζω αν αυτός που είναι μαζί μου θα συνεχίσει να θέλει να είναι μαζί μου για καιρό ακόμα...κι ο άλλος δεν νομίζω ότι θα κάτσει να περιμένει πολύ καιρό ακόμα μέχρι να αποφασίσω εγώ τί θα κάνω...αλλά λέω να δώσω λίγο χρόνο ακόμα να περάσει έτσι τελικά και βλέπουμε. Σημάδι για μένα μπορεί να είναι μια αλλαγή στη συμπεριφορά, μια αρνητική διάθεση, μια άρνηση (αυτά είναι τα κακά για όποιον τα δώσει), ή μια αλλαγή προς το καλύτερο. Αυτά περιμένω να δώ, κυρίως από το άτομο με το οποίο έχω σχέση γιατί κακά τα ψέμματα, δεν μου καλοαρέσει η ιδέα να διαπιστώσω ότι είμαι 3,5 χρόνια με το λάθος άτομο...σ' αυτόν δίνω χρόνο, ο άλλος αν θέλει περιμένει, όχι ότι δεν θέλω να περιμένει αλλά δεν έχω ιδέα πώς θα είναι σε μια σχέση κι όταν κάτι δεν το ξέρεις δεν σε πειράζει και τόσο να το χάσεις.Ενώ με τον άλλο έχουμε περάσει πολλά και νιώθω ότι πρέπει να περιμένω λιγάκι μήπως και αλλάξει προς το καλύτερο η κατάσταση...

  3. #293
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Συναστρίες

    To site που είμαστε μέλη έχει τίτλο "Αστρολογία για όλους" και όχι "Αγαπημένο μου Ημερολόγιο"
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

 

 
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20 26 27 28 29 30

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads