s
Έρωτας είναι να ρισκάρεις... - Page 17
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 17 of 33 FirstFirst ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... LastLast
Results 161 to 170 of 330
  1. #161
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Ντίνα
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    153

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by flame View Post
    Απ' ότι βλέπω είμαστε μεταξύ φίλων Λιμπράκι μας.
    Εκμεταλεύσου το αυτό.....
    Το λέω γιατί είναι σπουδαίο να νιώθεις ότι έχεις φίλους στο πλευρό σου.
    Αν ασχοληθείς λίγο περισσότερο μαζί τους είναι ίσως πιο εύκολο να το ξεπεράσεις....
    Γιαυτό λένε (αυτό στο λέω για να το ακούω κι εγώ:embarrest) ότι όταν έχεις έναν έρωτα δεν πρέπει να εξαφανιστείς μέσα σ' αυτόν και κυρίως δεν πρέπει να εξαφανιστείς από τους φίλους σου, δεν πρέπει να χάσεις την αυτονομία σου.
    Κι εμείς ερωτευτήκαμε.............αλλά τους φίλους και φίλες δεν τους καίμε.....λέει ένα τραγούδι της Αλεξίου.
    Πραγματικά σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας!Δεν το περίμενα ότι θα έβρισκα τόσους ανθρώπους να μου συμπαρασταθούν από ένα και μόνο post. Και σας ζητώ συγγνώμη αν δεν απάντησα αμέσως στις συμβουλές σας, αλλά προσπαθούσα να μην κάθομαι σπίτι και να κλαίω τη μοίρα μου...Προσπαθούσα να βγαίνω συνέχεια, πρωι-βράδυ. Όχι ότι είμαι καλύτερα, τα ίδια χάλια νιώθω, μου λείπει ακόμα αλλά έχω βάλει πείσμα να αλλάξω σελίδα στη ζωή μου.
    Και πάλι σας ευχαριστώ πάρα πολύ το εκτιμώ πάρα πολύ αυτό που κάνατε για 'μένα όλοι σας.
    Θα σας ευγνομονώ πάντα!:embarrest

  2. #162
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Δεν υπάρχει «για πάντα» λιμπράκι, φρόντισε να μας ευγνωμονείς για πολύ λίγο - μέχρι την επόμενη αγάπη ας πούμε


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  3. #163
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Βουλα-Ζωη
    Location
    Αθηνα, για παντα....
    Posts
    92

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Ντινα μου,με το περασμα του χρονου τα πραγματα μαλακωνουν,γλυκαινουν.Δραμ ατα,χωρισμοι...Και δεν ειναι που τα ξεχνας,οχι.Απεναντιας ειναι που τα θυμασαι,τ'αναπολεις,τα φερνεις πισω ευγενισμενα,σφραγισμενα μ'ενα χαμογελο...Αυτα τα εγραψε ο Γ.Ριτσος στα Ερωτικα του
    Use it before lose it ''May West''

  4. #164
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Ντίνα
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    153

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    Δεν υπάρχει «για πάντα» λιμπράκι, φρόντισε να μας ευγνωμονείς για πολύ λίγο - μέχρι την επόμενη αγάπη ας πούμε
    Μα γιατί όχι για πάντα; Είναι τόσο κακό να θυμάσαι την τόσο σημαντική στήριξη που σου έχουν δώσει άγνωστοι άνθρωποι σε μια από τις πιο δύσκολες στιγμές της ζωής σου;;;Δε νομίζς ότι υπάρχει περίπτωση να ξεχάσω ποτέ το κουράγιο που μου δίνετε ή την αυτοπεποίθηση με την οποία με βοηθάτε να επανακτήσω...

    Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ

  5. #165
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Ντίνα
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    153

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by voulatain View Post
    Ντινα μου,με το περασμα του χρονου τα πραγματα μαλακωνουν,γλυκαινουν.Δραμ ατα,χωρισμοι...Και δεν ειναι που τα ξεχνας,οχι.Απεναντιας ειναι που τα θυμασαι,τ'αναπολεις,τα φερνεις πισω ευγενισμενα,σφραγισμενα μ'ενα χαμογελο...Αυτα τα εγραψε ο Γ.Ριτσος στα Ερωτικα του
    Αχ μακάρι από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί, Δεν ξέρεις πόσο θέλω να έρθει αυτή η στιγμή... Σε ευχαριστώ:embarrest

  6. #166
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Από ευαισθησία έδειξα τεράστια ανοχή. Ένα γενικό όμως θέμα δεν το μετατρέπουμε σε προσωπικό έτσι απλά.

    Σας ευχαριστώ για την κατανόηση
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  7. #167
    Join Date
    Mar 2007
    Όνομα:
    Ντίνα
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    153

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Από ευαισθησία έδειξα τεράστια ανοχή. Ένα γενικό όμως θέμα δεν το μετατρέπουμε σε προσωπικό έτσι απλά.

    Σας ευχαριστώ για την κατανόηση

    Συγγνώμη εγώ φταίω...Θα έπρεπε να διαβάσω καλύτερα τους όρους του site και να μην ξεκινήσω το post. Με συγχωρείτε και θα προσέξω περισσότερο στο μέλλον...:embarrest

  8. #168
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Σόφη
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    81

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Από ευαισθησία έδειξα τεράστια ανοχή. Ένα γενικό όμως θέμα δεν το μετατρέπουμε σε προσωπικό έτσι απλά.

    Σας ευχαριστώ για την κατανόηση
    Δεν είναι όμως κακό, να μπορούμε να επικοινωνούμε μεταξύ μας, για να βοηθάμε και να βοηθιόμαστε? Δε μπορούμε να έχουμε ένα χώρο για τέτοια θέματα?
    Η επικοινωνία των ανθρώπων έχει γίνει πολύ δύσκολη και το βιώνουμε όλοι μας καθημερινά. Ας την έχουμε τουλάχιστον ηλεκτρονικά. Δώστε μας εσείς την ευκαιρία.

    "Φτιάχνεις όμορφο μέλλον, αν ζεις όμορφο σήμερα. Γιατί το σήμερα γίνεται δυνατό παρελθόν που επιστρέφει και επηρεάζει το αύριο."


  9. #169
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Σόφη
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    81

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by libraD View Post
    ............................................ (ο πρώην μου έχει Σελήνη στους Διδύμους) .................................................. .................
    Αυτό και μόνο κορίτσι μου τα λέει όλα.. Λόγια λόγια λόγια και μόνο λόγια. Αυτοί οι άνθρωποι ικανοποιούνται μόνο με τα λόγια. Από πράξεις πάσχουν.. Μη νομίζεις ποτέ, ότι επειδή σου είπε το "τέρμα" δε θα ξαναγυρίσει.. το΄χω δει και γω το ίδιο έργο... και η κολητή μου(ακόμη το βλέπουμε δηλ.)
    Και θα σου τηλεφωνήσει και θα ξαναγυρίσει και θα κάνει και πολλές προσπάθειες για να σε ξαναδεί. Από κει και πέρα είναι επιλογή σου, πως θα αντιδράσεις και πως θες να δεις τον εαυτό σου..
    Συμβουλή μου: μακριά από άντρα με σελήνη στους Διδύμους..(για γυναίκα δεν έχω άποψη) και να διαβάσεις τα άρθρα που αναφέρονται σ΄αυτό το θέμα..
    "Φτιάχνεις όμορφο μέλλον, αν ζεις όμορφο σήμερα. Γιατί το σήμερα γίνεται δυνατό παρελθόν που επιστρέφει και επηρεάζει το αύριο."


  10. #170
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by getzaki View Post
    Αυτό και μόνο κορίτσι μου τα λέει όλα.. Λόγια λόγια λόγια και μόνο λόγια. Αυτοί οι άνθρωποι ικανοποιούνται μόνο με τα λόγια. Από πράξεις πάσχουν......
    Συμβουλή μου: μακριά από άντρα με σελήνη στους Διδύμους..(για γυναίκα δεν έχω άποψη) και να διαβάσεις τα άρθρα που αναφέρονται σ΄αυτό το θέμα..
    Η σεληνη στους διδυμους ειναι παρεξηγημενη!!! Αλλα και γενικα απο μια σεληνη δε φαινεται αν ο αλλος θα ναι ολο λογια και απο πραξεις τιποτα!!! Η σεληνη σ αυτη τη θεση μπορει να ειναι δυσκολη αλλα δε μειονεκτει καθολου μα καθολου απο συναισθηματα ισα ισα αρεσκεται να μοιραζεται....
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 17 of 33 FirstFirst ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads