s
ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5
Results 41 to 49 of 49
  1. #41
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Εεεεε ας πουμε για τα αγαπημενα .. τα μαχητικα και παρορμητικα Κριαρακια μας .. !!! Εχοντας ακμη 5ου στον Κριο οφειλω να πω οτι τα εντονα βλεμματα στο φλερτ δεν λειπουν , επισης ολο αυτο το παιχνιδι του φλερτ ισως για μενα να λεει περισσοτερα απο οτι ο σκοπος ή το αποτελεσμα .. ( τωρα αυτο δεν ξερω αν εχει να κανει με την ακμη του 5ου , αλλα λεμε τωρα :embarrest )
    Επισης γνωριζοντας αρκετους εκπροσωπους του ζωδιου αυτου , μπορω να πω οτι ειναι ευθεις στο φλερτ τους , απαξ και εβαλαν κατι στο ματι ( Κριος - κυνηγος ) , μεχρι να το αποκτησουν δεν θα ησυχασουν . . . :nuts:
    Για τους ζυγους παλι που λετε δεν μπορω να εκφερω και αποψη , αλλα εναν καποτε που ειχα γνωρισει ( ωραιο παλικαρι ) , καθε φορα που περνουσα μπροστα απο το σπιτι του ( εμενε στο πιο κατω στενο απο μενα ) ελεγε - Μιλας μας και μην μας αγαπας !!! Τωρα αν αυτο ειναι φλερτ , εμενα παλι δεν μ αρεσε , μετα συγχωρησεως κιολας για ολους τους εκπροσωπους του ζωδιου :bigsmile: !!!!!! Ε και σιγουρα δεν σημαινει οτι ειναι κακοι στο φλερτ ...

    Αλλα ας μην μιλησουμε και για τους Παρθενους ...

  2. #42
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by athinoula85 View Post
    Αλλα ας μην μιλησουμε και για τους Παρθενους ...
    Aς μη μιλήσουμε.. :toung::toung: δίκιο έχεις!!! :toung::toung:
    may..

  3. #43
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Και ομως θεωρω οτι απο τα καλυτερα φλερτ το κανουν οι Παρθενοι..Αν εκτιμας το σαρκαστικο χιουμορ περνας πολυ ωραια και δεν ειναι το τετριμμενο "μου αρεσει η γυναικα πχ να εχει μυαλο"!!(εφοσον στανταρ εχει δυο μετρα γαμπα και μπλε ματια..:toung
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  4. #44

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by may View Post
    Aς μη μιλήσουμε.. :toung::toung: δίκιο έχεις!!! :toung::toung:
    χαχαχααχχ....οι Παρθενοι δεν φλερταρουν ετσι χυμα...κοζαρουν ενα ατομο ας πουμε που τους αρεσει..μετα ρωτανε φιλους και γνωστους τι γνωριζουν γι αυτο το ατομο...(πρεπει δηλαδη να περασει απο κοσκινο το ολο σκηνικο)...ε και μετα ορμανε!:toung::toung::toung:

    Τα κριαρια οταν θελουν καποιον κατι ..... τον θελουν χθες...οχι αυριο και θα δουμε και και και.....βουρρρρρρρρρρρρ στο πατσα!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #45
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Βουλα-Ζωη
    Location
    Αθηνα, για παντα....
    Posts
    92

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Ας μιλησουμε και για παρθενους...γιατι οχι,τι συμβαινει με αυτους επιτελους;
    Use it before lose it ''May West''

  6. #46
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Αυτος ο πατσας ειναι το θεμα μου....αν εισαι βουρ...:toung:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  7. #47
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by voulatain View Post
    Ας μιλησουμε και για παρθενους...γιατι οχι,τι συμβαινει με αυτους επιτελους;
    Εγω παντως πιστευω οτι οι παρθενοι στο φλερτ , εεεεεε δεν ειναι και η καλυτερη τους :toung: !!! Παντως καποτε που ετυχα να με φλερταρει παρθενος , τρια χρονια εκανε ο ανθρωπος να μου εκδηλωθει ... και μετα απο τρια χρονια πηρε το θαρρος να ερθει :embarrest και να μου μιλησει και τα πε ολα μαζι μαζεμενα , ολα τοσο γρηγορα , με τοση εμφαση που στο τελος τρομαξα :toung:
    Παντως καποιο ζωδιο το οποιο πιστευω οτι θα αργησει επισης να εκδηλωθει ειναι ο Καρκινος . Θα δυσκολευτει να πλησιασει :embarrest . Αν θελετε πλησιαστε τον εσεις :toung:


  8. #48
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by athinoula85 View Post
    Αν θελετε πλησιαστε τον εσεις :toung:

    αν είστε εμβολιασμένοι για λύσσα γιατί συχνά δαγκώνουν χωρίς προειδοποιηση:toung:


    OFF TOPIC και ζητώ συγγνώμηΝ
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  9. #49
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Βουλα-Ζωη
    Location
    Αθηνα, για παντα....
    Posts
    92

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by may View Post
    Aς μη μιλήσουμε.. :toung::toung: δίκιο έχεις!!! :toung::toung:
    Quote Originally Posted by athinoula85 View Post
    Εγω παντως πιστευω οτι οι παρθενοι στο φλερτ , εεεεεε δεν ειναι και η καλυτερη τους :toung: !!! Παντως καποτε που ετυχα να με φλερταρει παρθενος , τρια χρονια εκανε ο ανθρωπος να μου εκδηλωθει ... και μετα απο τρια χρονια πηρε το θαρρος να ερθει :embarrest και να μου μιλησει και τα πε ολα μαζι μαζεμενα , ολα τοσο γρηγορα , με τοση εμφαση που στο τελος τρομαξα :toung:
    Παντως καποιο ζωδιο το οποιο πιστευω οτι θα αργησει επισης να εκδηλωθει ειναι ο Καρκινος . Θα δυσκολευτει να πλησιασει :embarrest . Αν θελετε πλησιαστε τον εσεις :toung:

    Με εναν παρθενο πολλα χρονια τωρα στη ζωη μου,λεω οτι ναι το φλερτ δεν ειναι το καλυτερο τους...:embarrest
    Use it before lose it ''May West''

 

 
Page 5 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads