s
Κρονος-Αφροδίτη σε συναστρία!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Join Date
    May 2006
    Posts
    36

    Κρονος-Αφροδίτη σε συναστρία!

    Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω, όταν σε μία συναστρία η Αφροδίτη του ενός ατόμου κάνει συνοδο ακριβείας με τον Κρόνο του άλλου ατόμου τί μπορεί να σημάινει? Ξέρω πως μια όψη σε μια συναστρία δε λέει τίποτα αλλα γενικά αυτή η όψη τί μπορεί να λέει? Επηρεάζει περισσότερο το άτομο που η Αφροδίτη του είναι εκει σε σχέση με το άλλο που έχει τον Κρόνο?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Κρονος-Αφροδίτη σε συναστρία!

    Γειά σου iasona
    Mια πιθανή ερμηνεία ειναι οτι το άτομο με τον Κρόνο αναγκάζει το ατομο με την Αφροδίτη να δεί την έννοια της αγάπης (αν πρόκειται για ερωτική συναστρία) ή της φιλίας (αν είναι φιλική συναστρία) ή της επαγγελματικής συνεργασίας και της σχέσης με το χρήμα (αν ειναι επαγγελματική συναστρία), με έναν πιο γειωμένο τρόπο.Να την δει και απο την πρακτική και ρεαλιστική της πλευρά και να την αντιμετωπίζει με πιο σοβαρό τρόπο.

  3. #3

    Re: Κρονος-Αφροδίτη σε συναστρία!

    Την συνοδο αφροδιτης κρονου σε συναστρια εγω την μεταφραζω ως μια σχεση που βασιζεται περισσοτερο στον υπολογισμο και στα κοινωνικα πρεπει παρα στο αισθημα η τον ερωτα. Επισης υποδηλωνει οτι ο ενας περιοριζει με καποιους τροπους την εκφραση και τον τροπο ζωης του αλλου μεσα απο καποιους αυστηρους κανονες και περιορισμους που θετει στη σχεση. Παντως προκειται για μια σχεση μαλλον στεγνη, χωρις παθη και εξαρσεις αλλα και ηρεμη, σταθερη που αντεχει στο χρονο.

  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Κρονος-Αφροδίτη σε συναστρία!

    Αφροδίτη- Το σαββάτο η φίλες μου κανόνισαν στο τάδε μαγαζί, γυναίκοπαρέα.

    Κρόνος- Ούτε να το ξαναπείς-επαγγελματικό δείπνο για σύσφιξη σχέσεων με τον τάδε διευθυντή, και εσύ μαζί, είμαι οικογενειάρχης και θέλω να φανεί.

    αφροδίτη- Μα το τελευταίο εξάμηνο μόνο για τέτοια βγαίνουμε, :sad2:

    Κρόνος - Αυτά μας συντηρούν και μας βοηθάνε ουσιαστικά, όχι τα ξεφαντώματα...
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads