s
Αστρολογία & αυτοκίνητο
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Καλημέρα σε όλους!!:bigsmile:
    Μήπως ξέρει κάποιος να μου πεί για το εάν η σημερινή ημέρα είναι καλή μιάς και παραλαμβάνω το καινούργιο μου αυτοκίνητο (το απόγευμα κατά της 7.30). Εχω ακούσει ότι σημασία έχει την ημέρα που το παραλβάνεις και όχι την ημέρα που κάνεις παραγγελία. Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ!

  2. #2
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Σέβη
    Location
    Π.Φάληρο
    Posts
    242

    Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Μέσα από μία αστρολογική συζήτηση για το ίδιο θέμα είχαμε καταλήξει ότι μάλλον μετράει η ημερομηνία που το κάνεις παραγγελία. Και αυτή είχαμε μελετήσει και στη συνέχεια την ημερομηνία παραλαβής. Το κοιτάζαμε περισσότερο για να δούμε αν θα βγάλει κάποιο μηχανικό πρόβλημα. Δεν ξέρω αν σε βοήθησα!

  3. Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Quote Originally Posted by colibri View Post
    Μέσα από μία αστρολογική συζήτηση για το ίδιο θέμα είχαμε καταλήξει ότι μάλλον μετράει η ημερομηνία που το κάνεις παραγγελία. Και αυτή είχαμε μελετήσει και στη συνέχεια την ημερομηνία παραλαβής. Το κοιτάζαμε περισσότερο για να δούμε αν θα βγάλει κάποιο μηχανικό πρόβλημα. Δεν ξέρω αν σε βοήθησα!
    Αν είναι έτσι τότε η ημερομηνία παραγγελίας είναι 26/3/22008 7.00 το απόγευμα. Κάποιο σχόλιο???

  4. #4
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Quote Originally Posted by Αφροδίτη View Post
    Καλημέρα σε όλους!!:bigsmile:
    Μήπως ξέρει κάποιος να μου πεί για το εάν η σημερινή ημέρα είναι καλή μιάς και παραλαμβάνω το καινούργιο μου αυτοκίνητο (το απόγευμα κατά της 7.30). Εχω ακούσει ότι σημασία έχει την ημέρα που το παραλβάνεις και όχι την ημέρα που κάνεις παραγγελία. Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ!

    Ας υποθέσουμε ότι θα παραγγείλεις, θα αγοράσεις, θα παραλάβει κλπ, τοτ αυτοκινητάκι σου τη σωστή ημερομηνία και την σωστή ώρα. Αν το έχει παραλάβει κάποιος άλλος το δικό του σε λάθος ημερομηνία και ώρα τι γίνεται; Δεν ξέρω αν με αντιλαμβάνεσαι

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Bρε τι moutro εισαι συ;

    Και η ημερομηνία που μπαίνει και η τελευταία πινελιά, για να βγει απ'το εργοστάσιο δεν "παίζει";Γιατί εκείνη τη μέρα, δεν ειναι ο γεννέθλιος χάρτης του;

  6. #6
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    cancerian
    Posts
    841

    Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Bρε τι moutro εισαι συ;

    Και η ημερομηνία που μπαίνει και η τελευταία πινελιά, για να βγει απ'το εργοστάσιο δεν "παίζει";Γιατί εκείνη τη μέρα, δεν ειναι ο γεννέθλιος χάρτης του;
    νομιζω πως οχι , η ημερα και η ωρα παραγγελιας θα δειξει, αν δεν κανω λαθος ... η απλα μπορει να συμβουλευτει την ωριαια .... :bigsmile:

  7. Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Μάλλον μπερδέυτηκα λιγουλάκι... Εκείνο που μετράει είναι η θετική σκέψη & ενέργεια!:bigsmile: Πάντως σας ευχαριστώ!

  8. #8
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Quote Originally Posted by Αφροδίτη View Post
    Μάλλον μπερδέυτηκα λιγουλάκι... Εκείνο που μετράει είναι η θετική σκέψη & ενέργεια!:bigsmile: Πάντως σας ευχαριστώ!

    Και να έχεις τα μάτια σου 14!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Quote Originally Posted by Αφροδίτη View Post
    Καλημέρα σε όλους!!:bigsmile:
    Μήπως ξέρει κάποιος να μου πεί για το εάν η σημερινή ημέρα είναι καλή μιάς και παραλαμβάνω το καινούργιο μου αυτοκίνητο (το απόγευμα κατά της 7.30). Εχω ακούσει ότι σημασία έχει την ημέρα που το παραλβάνεις και όχι την ημέρα που κάνεις παραγγελία. Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο. Ευχαριστώ!
    Νομίζω πως μια καλή ωρα για να πραλάβεις ένα νεο μεταφορικό μεσο, ειναι η ώρα Αφροδίτης ή Δία.
    Δεν έχεις λοιπόν παρά να "τσεκάρεις" την ώρα παραλαβής του οχήματός σου.

  10. Re: Αστρολογία & αυτοκίνητο

    Quote Originally Posted by dominia77 View Post
    Νομίζω πως μια καλή ωρα για να πραλάβεις ένα νεο μεταφορικό μεσο, ειναι η ώρα Αφροδίτης ή Δία.
    Δεν έχεις λοιπόν παρά να "τσεκάρεις" την ώρα παραλαβής του οχήματός σου.
    Το τσέκαρα και είναι ώρα Αφροδίτης, χθές κατά της 20.00. :bigsmile:

 

 
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads