s
Ελξη με σκορπιό....γιατι????? - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7
Results 61 to 67 of 67
  1. #61

    Re: Ελξη με σκορπιό....γιατι?????

    Quote Originally Posted by stabie View Post
    πωπω τελικάθα είμαστε περισσότεροι αυτοί με τις υγρές επιρροές παρά οι ίδιοι οι σκορπιοί....πωπωωωωωωωωω

    Ξερω ξερω...σκοτεινα βλεμματα ,λιγο "homo cripsinous"...με εντονο αισθησιασμο ....ναι παιδι μου το εχουμε δει το εργο..
    Προσεξε ..ομως γιατι ειναι αστειρευτη πηγη κακιας μισους και ζηλιας..βεβαια δεν θα στο δειξουν ευθεως...σιγα σιγα...με δοσεις...:toung::toung:...


    Ειναι αυτο που λεμε.."τωρα γελας ή μου δειχνεις τα δοντια σου"???:crazy::evil:

  2. #62
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Ελξη με σκορπιό....γιατι?????

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Ξερω ξερω...σκοτεινα βλεμματα ,λιγο "homo cripsinous"...με εντονο αισθησιασμο ....ναι παιδι μου το εχουμε δει το εργο..
    Προσεξε ..ομως γιατι ειναι αστειρευτη πηγη κακιας μισους και ζηλιας..βεβαια δεν θα στο δειξουν ευθεως...σιγα σιγα...με δοσεις...:toung::toung:...


    Ειναι αυτο που λεμε.."τωρα γελας ή μου δειχνεις τα δοντια σου"???:crazy::evil:

    Είναι στην διακριτική ευχέρεια του καθενός που συνδιάζει σκορπίσια στοιχεία, να κινήται υπογείως...να έρπει ή να πετάει...

  3. #63
    Join Date
    Dec 2007
    Όνομα:
    Αγγέλα
    Location
    Γιάννενα :(
    Posts
    259

    Re: Ελξη με σκορπιό....γιατι?????

    Φταίει η ακαταμάχητη γοητεία των σκορπιών βεβαίως βεβαίως...
    :toung:

    Δεν είμαι ψωνάρα,αλλά νιώθω την ανάγκη να υπερασπιστώ το παρεξηγημένο μου ζώδιο...Δεν είμαστε τόσο κακοί πια!

  4. #64
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αγ. Αναργυροι
    Posts
    7

    Re: Ελξη με σκορπιό....γιατι?????

    Quote Originally Posted by stabie View Post
    κι εγω με άλλους 3 στο Σκορπιο είμαι χειρότερη μη νομίζεις....χαχαχαχαχαχχα



    Εγω που εχω εκτος απο ηλιο ερμη αφροδιτη ποσειδωνα ΚΑΙ ωροσκοπο σκορπιο ειμαι η χειριστη ολων να υποθεσω ε;

    :toung:

  5. #65

    Re: Ελξη με σκορπιό....γιατι?????

    Quote Originally Posted by alfita View Post
    Εγω που εχω εκτος απο ηλιο ερμη αφροδιτη ποσειδωνα ΚΑΙ ωροσκοπο σκορπιο ειμαι η χειριστη ολων να υποθεσω ε;

    :toung:
    Τρομερός συνδυασμός!!!!!!!!!!!!! Πίστεψε με μου αρέσει. Και διπλή σκορπίνα και με 2 ακόμη πλανήτες στον Σκορπιό. :bigsmile:

  6. #66
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αγ. Αναργυροι
    Posts
    7

    Re: Ελξη με σκορπιό....γιατι?????

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Τρομερός συνδυασμός!!!!!!!!!!!!! Πίστεψε με μου αρέσει. Και διπλή σκορπίνα και με 2 ακόμη πλανήτες στον Σκορπιό. :bigsmile:

    Ωραια γιατι εχω και κρονο στον υδροχοο και μαλλον ειμαι απ τους λιγους ανθρωπους :idea:που καταλαβαινουν τους υδροχοους....:bigsmile:


    Παντως αυτους που αγαπαμε εμεις οι σκορπιοι εχουμε την δυναμη να τους πηγαινουμε στον παραδεισο...Βεβαια οτι ο δρομος που οδηγει στον παραδεισο περναει απ την κολαση μην το διαδωσετε παραεξω.....

  7. #67
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Ελξη με σκορπιό....γιατι?????

    Quote Originally Posted by alfita View Post
    Ωραια γιατι εχω και κρονο στον υδροχοο και μαλλον ειμαι απ τους λιγους ανθρωπους :idea:που καταλαβαινουν τους υδροχοους....:bigsmile:


    Παντως αυτους που αγαπαμε εμεις οι σκορπιοι εχουμε την δυναμη να τους πηγαινουμε στον παραδεισο...Βεβαια οτι ο δρομος που οδηγει στον παραδεισο περναει απ την κολαση μην το διαδωσετε παραεξω.....
    Μεταξύ μας μονο!Λίγοι είμαστε......

 

 
Page 7 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads