s
Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο? - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 44
  1. #21
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by starfish View Post
    Θα τα θυμομαστε τα καλα σας λογια!!!:nuts::nuts::nuts:
    [Για αυτο να προσεχετε ΚΑΙ στην επομενη ζωη σας!!!! .....]:toung::toung::toung:
    Στην επόμενη θα μαι ασπόνδυλο οποτε .....:toung:


    Προσωπικά με τους Υδροχόους κυρίως δεν τα πάω καλά, τουλάχιστον σε επίπεδο σχέσεων.Σε γενικές τώρα γραμμές,αποφευγω άτομα με πολύ έντονο Ποσειδώνιο στοιχείο με όποιο ζώδιο κι αν συνδυάζεται καθώς συνηθως αυτες οι σχέσεις ,απο την μέχρι τώρα εμπειρία μου ,καταλήγουν σε απόλυτο θρίλερ ή και φιάσκο ανά περίπτωση.
    Χειρότερες καταστάσεις μέχρι τώρα αντιμετώπισα απο συνδυασμό Υδροχόου με ποσειδώνιο στοιχείο.
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  2. #22
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Δεν ξέρω αν υπάρχουν χειρότερα ζώδια ή χειρότεροι άνθρωποι. Αυτό που έχω καταλάβει είναι πως υπάρχουν άνθρωποι πληγωμένοι, τραυματισμένοι, κομπλεξικοί, οι οποίοι αναλόγως περιπτώσεων και συνθηκών εκδηλώνουν την βαθύτερη, και συνήθως μη αντιληπτή απο τους ίδιους πίκρα τους, πάνω σε κάποιον άλλο. Το ζώδιο κλπ, το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να δείξει τον τρόπο.
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  3. #23

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Αμάν, δεν ξανακάνω log in τέτοια ώρα στο myhoroscope. Με τάκισες. Πάντως οι γυναίκες Παρθένοι με ωροσκόπο Ζυγό με τσάκισαν με την αστάθεια, εγωισμό, εκδικητικότητα, ανευθυνότητα και μυστικισμό τους. Εγώ τι είμαι; Ζυγός με ωροσκόπο Ζυγό!!!!

  4. #24
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    ιχθεις και παρθενοι..απα !απα!μακρια.....και αλαργα!!!!!!!

  5. #25
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by friary View Post
    Δεν ξέρω αν υπάρχουν χειρότερα ζώδια ή χειρότεροι άνθρωποι. Αυτό που έχω καταλάβει είναι πως υπάρχουν άνθρωποι πληγωμένοι, τραυματισμένοι, κομπλεξικοί, οι οποίοι αναλόγως περιπτώσεων και συνθηκών εκδηλώνουν την βαθύτερη, και συνήθως μη αντιληπτή απο τους ίδιους πίκρα τους, πάνω σε κάποιον άλλο. Το ζώδιο κλπ, το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να δείξει τον τρόπο.

    Συμφωνώ Μαίρη έχεις απόλυτο δίκιο.:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  6. #26
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Βασικά καλημέρα σας!!!

    Να πώ κι εγώ το κομμάτι μου...:toung:

    Αυτό που λένε οι περισσότεροι ότι δεν υπάρχουν καλά και άσχημα ζώδια δεν το καταλαβαίνω, σαφώς και αν εκφράσουμε άποψη επ' αυτού θα είναι υποκειμενική βασισμένη καθαρά σε προσωπικές εμπειρίες...αυτό νομίζω πως ζητήθηκε κιόλας...

    Από την άλλη δεν μπορούμε να μιλάμε μόνο για άτομα, αν δεν πιστεύαμε ότι εκπρόσωποι του κάθε ζωδίου συγκεντρώνουν κάποια γενικά χαρακτηριστικά, τα οποία στον κάθε ένα διαφέρουν σε ποσότητα, ένταση ή και χρωματίζονται από άλλες ποιότητες τονίζοντας ανάλογα τα θετικά ή αρνητικά στοιχεία...δεν θα κάναμε τον κόπο να βρισκόμαστε σε φόρουμ αστρολογίας...

    ...ας εκφραστούμε ελεύθερα...

  7. #27
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Οκ!! Ας εκφραστω ελευθερα!!
    Με οσες γυναικες Λεοντες γνωριζομαι [εξαιρουμενης της κορης μου], δεν εχω καλες σχεσεις, η δεν εχω καθολου σχεσεις. Με αντρες Τοξοτες καλες σχεσεις μονο σε φιλικο επιπεδο. Το ιδιο και με γυναικες του αυτου ζωδιου. Με τους ανδρες Καρκινους δεν εχω υπομονη, με τις γυναικες κατα περιπτωση. [ ξερεις εσυ!!]
    Γενικα δεν εχω σοβαρες αντιπαθειες σε καποιο ζωδιο. Καθενας εχει κατι που ελκυει τον αλλο, αν και τωρα που το σκεφτομαι,... απο ζωδια της φωτιας μονο με τους Τοξοτες ή οσους εχουν ωροσκοπο Τοξοτη τα παω καλα....:embarrest:toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  8. #28
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Εγω παλι σαν απεχθης Ταυρος:toung:
    εχω να πω οτι ΣΑΦΩΣ και υπαρχουν κακοι ανθρωποι και κομπλεξικοι και απο ΟΛΑ τα κακα της μοιρας τους..και δεν ειναι ασχετο ζωδιου αυτο.Ενας χαρτης περιγραφει μια προσωπικοτητα η οποια εχει θετικα και αρνητικα στοιχεια.Οι εμπειρειες ειναι αυτες που διαμορφωνουν την τελικη εικονα του χαρακτηρα αλλα δεν φανταζομαι καποιος ο οποιος εχει γνωσεις αστρολογιας μελετωντας τον γενεθλιο χαρτη του Σταλιν να θεωρει οτι μεγαλωνοντας σε αλλο περιβαλλον θα γινοταν καλος ανθρωπος... ολοι καποτε πληγωμενοι μπορει να βγαζουμε ενα "εαυτο" αισθανομενοι εξαπατηση η δολο.Ομως ο καλος χαρακτηρας ο δοτικος παραμενει ετσι εστω και μετα απο ολα αυτα.Ο κακος ομως αυτος που χρησιμοποει τα ποσειδωνια η σεληνιακα πχ στοιχεια του αλλου προς εκμεταλευσιν παραμενει ετσι ΚΑΙ αυτος.Υπαρχουν χαρτες που "τραβουν"ενεργεια και χαρτες που "προσφερουν".
    Βαση προσωπικου χαρτη επιλεξτε...ολα τα ζωδια εχουν ΚΑΤΙ να δωσουν.
    Δεν ειναι τα ζωδια καλα η κακα..ο συνδυασμος φταει!:bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  9. #29
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Εγω θα βασιστώ σε αληθινά γεγονότα,για να πώ ποια χαρακτηριστικά των ζώδίων στην αρνητική τους εκφραση, τα βρίσκω προσωπικά παρατραβηγμένα.
    Αντρες Αιγόκεροι:αυταρχικοί και κάθετοι.Δεν ανέχονται με τιποτα η γυναικα τους,να είναι πιο "φτιαγμένη" επαγγελματικά,είτε σε τιτλους ειτε ως προς την μισθοδοσια.Γνωρίζω τετοια περιπτωση Αιγόκερου,που χωρισε γι'αυτον τον λογο.Δεν καθότανε λεει σπιτι της ,να κανει παιδιά(ευτυχως γι'αυτην),ηθελε να κανει τον αντρα του σπιτιου.Και τα λεγε αυτά ενώ υπήρχε και οικον.προβλημα!:nea:
    Παρθένοι:Αν και ομολογώ, πως δεν το χω δει σε εντονο βαθμό σε αρκετους(γιατι ξέρω και πολλους),ξερω δύο που μου την σπαει αφάνταστα η εμμονή τους με την τάξη.Σε υπερβολικό βαθμό ομως!Ο ενας,ιδιοκτήτης γνωστής αλλυσίδας καταστημάτων και συγγενης μου,κυνηγάει ολη μερα τις καθαρίστριες,και τους κανει την ζωη κόλαση."Τραβα την γλάστρα,δεν καθαρισες απο κατω.Ε;Που πας;Δεν την έβαλες ακριβώς όπως ήτανε."Και αλλα τετοια εκνευριστικά και κουραστικά.
    Γονείς Λεοντες:Κακομαθαίνουν σε σημείο αηδείας τα παιδιά τους, απο το φόβο τους μην πάθουν τιποτα ή μην τους λύψει τιποτα.Είχα μια φίλη,Σκορπιός αυτή,και οι δυο της γονείς Λεοντες.Η χαρα του παιδιού.Ειμαστε 3 τα ξημερωματα εξω,και μου λέει: "μην ανησυχείς,θα'ρθει το ραδιο-ταξι Ρένα να πας πάρει.Αυτή καθεται με τις πυτζαμες μεχρι ότι ώρα θελω, και περιμένει κλήση!":weird:
    Θα συμφωνήσω και με την Roadrunner ως προς αυτούς με το έντονο Ποσειδώνιο στοιχείο.Οχι για τους Ιχθυες,το διευκρινίζω-αυτοί ειναι απλά λιγο ονειροπόλοι.

    ΥΓ.Το χειροτερό μου είναι να βγαίνω για φαγητό με Ταύρο.Τα πιατα αδειάζουν σε χρόνο dt και μετά σε ρωτάει αθώα:"Ουφ!Σκασαμε,ε;Θες να παραγγείλουμε ένα καφεδάκι για την χώνεψη;".

  10. #30
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Εγω θα βασιστώ σε αληθινά γεγονότα,για να πώ ποια χαρακτηριστικά των ζώδίων στην αρνητική τους εκφραση, τα βρίσκω προσωπικά παρατραβηγμένα.
    Αντρες Αιγόκεροι:αυταρχικοί και κάθετοι.Δεν ανέχονται με τιποτα η γυναικα τους,να είναι πιο "φτιαγμένη" επαγγελματικά,είτε σε τιτλους ειτε ως προς την μισθοδοσια.Γνωρίζω τετοια περιπτωση Αιγόκερου,που χωρισε γι'αυτον τον λογο.Δεν καθότανε λεει σπιτι της ,να κανει παιδιά(ευτυχως γι'αυτην),ηθελε να κανει τον αντρα του σπιτιου.Και τα λεγε αυτά ενώ υπήρχε και οικον.προβλημα!:nea:
    Παρθένοι:Αν και ομολογώ, πως δεν το χω δει σε εντονο βαθμό σε αρκετους(γιατι ξέρω και πολλους),ξερω δύο που μου την σπαει αφάνταστα η εμμονή τους με την τάξη.Σε υπερβολικό βαθμό ομως!Ο ενας,ιδιοκτήτης γνωστής αλλυσίδας καταστημάτων και συγγενης μου,κυνηγάει ολη μερα τις καθαρίστριες,και τους κανει την ζωη κόλαση."Τραβα την γλάστρα,δεν καθαρισες απο κατω.Ε;Που πας;Δεν την έβαλες ακριβώς όπως ήτανε."Και αλλα τετοια εκνευριστικά και κουραστικά.
    Γονείς Λεοντες:Κακομαθαίνουν σε σημείο αηδείας τα παιδιά τους, απο το φόβο τους μην πάθουν τιποτα ή μην τους λύψει τιποτα.Είχα μια φίλη,Σκορπιός αυτή,και οι δυο της γονείς Λεοντες.Η χαρα του παιδιού.Ειμαστε 3 τα ξημερωματα εξω,και μου λέει: "μην ανησυχείς,θα'ρθει το ραδιο-ταξι Ρένα να πας πάρει.Αυτή καθεται με τις πυτζαμες μεχρι ότι ώρα θελω, και περιμένει κλήση!":weird:
    Θα συμφωνήσω και με την Roadrunner ως προς αυτούς με το έντονο Ποσειδώνιο στοιχείο.Οχι για τους Ιχθυες,το διευκρινίζω-αυτοί ειναι απλά λιγο ονειροπόλοι.

    ΥΓ.Το χειροτερό μου είναι να βγαίνω για φαγητό με Ταύρο.Τα πιατα αδειάζουν σε χρόνο dt και μετά σε ρωτάει αθώα:"Ουφ!Σκασαμε,ε;Θες να παραγγείλουμε ένα καφεδάκι για την χώνεψη;".
    Ε...μπροστα στα προαναφερθεντα..........το φαι ειναι το λιγοτεροΝ Εγω παλι αγαπω Ζυγους!και ας μην συμφωνουμε ΠΟΤΕ στο τι θα παραγγειλουμε:bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

 

 
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads