s
Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο? - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 11 to 20 of 44
  1. #11
    Join Date
    Jan 2007
    Όνομα:
    Κωνσταντία
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    18

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Τον Κριό...
    έλα που πέφτω συνέχεια σε Κριούς!!
    ελεοςςςς

  2. #12
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Πολυ χαριτωμενα ολα αυτα!
    Ομως το ερωτημα ηταν πολυ ειδικο... και φυσικα αν ψαξετε στις off topic συζητησεις και στο chut and fun [το οποιο εχει κλειδωθει;] εχουν ξανατεθει τετοια θεματα, στοχευοντας σε συγκεκριμενα ζωδια, ή πιο γενικα οπως αυτο!
    Βεβαια, ο αριθμος των μελων αυξανεται συνεχως, οποτε θα θελουν και οι "νεωτεροι" να εκθεσουν [:toung::nuts:] τα "αγαπημενα" τους ζωδια!!
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  3. #13

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by naziara20 View Post
    Τον Κριό...
    έλα που πέφτω συνέχεια σε Κριούς!!
    ελεοςςςς

    Nαι ναι σας χαλανε.......απο τον βυθο στα ουρανια σας πανε!!!!!!!!!!!!!και εχετε και παραπονο!!:toung::toung::toung::toung:

  4. #14
    Join Date
    Oct 2007
    Όνομα:
    κωνσταντινα
    Posts
    128

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Μην το βλεπετε ετσι παιδια..Δειτε το οπως το βλεπω εγω!!!!!!:nuts:


    Εναν Κριο θα τον παρω τηλεφωνο να μαθω κατα ποσο εχει αυξηθει η λιστα γυναικων/αντρων που..νταραβεριστηκε

    Εναν Ταυρο για να μαθω κανενα καινουργιο εστιατοριο της Αθηνας

    Εναν Διδυμο για να γελασω και να κουτσομπολεψω..

    Εναν Καρκινο..για να μου πει πως ειναι να μεγαλωνεις ..ανδρα..παιδια..σκυλια..

    Ενα Λιονταρι...για να με ενημερωσει αν εχει ανανεωθει η λιστα FORBES και αν ναι ,ποιες περσονες μπηκαν στη λιστα

    Ενα Παρθενο...για να μαθω πως θα χασω τα περιττα κιλα ..:toung:

    Εναν Ζυγο..για θεματα μοδας..νεων τασεων..ενημερωση για κανεναν εκκολαπτομενο σχεδιαστη που θα κανει το μπαμ..

    Εναν Σκορπιο...για νεες "στασεις"..οχι του Μετρο..βεβαιως βεβαιως..

    Εναν Τοξοτη..για να βγω εξω και να γινω ντιρλα...

    Εναν Αιγοκερω..αν θελω να βυθιστω λιγο στη καταθλιψη..(το εχω αναγκη κατα καιρους)

    Εναν Υδροχοο...να του πω αν βρηκα τελικα κοπελα που ψαχνει, για να μεινουν ολοι μαζι(αυτος, η συντροφος του και αυτη)..-πραγματικο γεγονος-...:bigsmile:

    Εναν Ιχθυ...λυση αναγκης..εαν οι υπολοιποι δεν το σηκωνουν...:toung::toung:

    Επομενως δεν υπαρχει καλο η κακο..ολοι κατι μπορουν να σου προσφερουν..

    πολύ έξυπνο και με χιούμορ! απο τα καλύτερα που έχω διαβάσει.

  5. #15

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Σίγουρα δεν είναι θέμα ζωδίου μόνο αλλά και ωροσκόπου, θέσης πλανητών, βιωμάτων κλπ. Αλλά μπορώ να πω από προσωπική εμπειρία ότι αν όχι το χειρότερο ζώδιο, πάντως σίγουρα δύσκολο είναι η Παρθένος.Εκτός από την υπερβολική ανάλυση και κριτική, βίωσα την απουσία συναισθημάτων και προκαλούν στον άλλο πόνο και το χαίρονται!Ίσως να έπεσα στην περίπτωση, δεν ξέρω!

  6. #16

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    :
    Quote Originally Posted by libra71 View Post
    Σίγουρα δεν είναι θέμα ζωδίου μόνο αλλά και ωροσκόπου, θέσης πλανητών, βιωμάτων κλπ. Αλλά μπορώ να πω από προσωπική εμπειρία ότι αν όχι το χειρότερο ζώδιο, πάντως σίγουρα δύσκολο είναι η Παρθένος.Εκτός από την υπερβολική ανάλυση και κριτική, βίωσα την απουσία συναισθημάτων και προκαλούν στον άλλο πόνο και το χαίρονται!Ίσως να έπεσα στην περίπτωση, δεν ξέρω!
    Μωρε δεν ειναι οτι ειναι αναισθητοι..απλα αναγουν τα συναισθηματα σε νοητικο επιπεδο... και εχουν ωρες ωρες μια ψυχρη λογιστικη διαθεση...Αγαπανε, απλα εχουν εναν δικο τους τροπο

  7. #17
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Talking Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Δεν ξέρω...Εγώ από όλα τα ζώδια θυμάμαι κάτι καλό και κάτι κακό είτε σε φιλικό είτε σε ερωτικό επίπεδο κλπ...Βέβαια ένα ζώδιο που δεν θα μπορούσα να αντέξω με τίποτα είναι η Παρθένος...Δεν αντέχω όλη αυτήν την ανάλυση και την λεπτομέρεια...Με κάνει δυστυχισμένη...Μίλαγα στο τηλ.με έναν άντρα Παρθένο,μα δεν ζαλίστηκα;;;¶λλο ρωτούσα και τελικά από την πολύ ανάλυση πηγαίναμε σε άλλο θέμα συνέχεια! Και εκνευριζόμουν!Δεν λέω μας αρέσουν εμάς τους σκορπιούς οι άνθρωποι με βάθος,που δεν είναι επιφανειακοί αλλά αυτό δηλαδή δεν αντέχεται!!

    ΥΓ: Με όλο το σεβασμό μου στα Παρθενάκια ε;;;Δεν είναι όλοι το ίδιο...:embarrest
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  8. #18
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Θα τα θυμομαστε τα καλα σας λογια!!!:nuts::nuts::nuts:
    [Για αυτο να προσεχετε ΚΑΙ στην επομενη ζωη σας!!!! .....]:toung::toung::toung:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  9. #19
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Γενικά οι άνθρωποι έχουμε μια τάση να κρίνουμε υποκειμενικά πολλές φορές.Κάτι που σε μας φαίνεται ανυπόφορο,για κάποιον άλλον είναι εξαιρετικά βοηθητικό ή εξαίσιο.Οπότε ίσως είναι καλύτερα να χωριστούνε σε "συμπαθητικά ζώδια"(Καρκίνος,Σκορπιός,Το ξότης) και σε "ζώδια που δεν αντέχονται" (Ταύρος,Λέων)
    :toung:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  10. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    μαγια
    Location
    και εδω και αλλου
    Posts
    131

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Γενικά οι άνθρωποι έχουμε μια τάση να κρίνουμε υποκειμενικά πολλές φορές.Κάτι που σε μας φαίνεται ανυπόφορο,για κάποιον άλλον είναι εξαιρετικά βοηθητικό ή εξαίσιο.Οπότε ίσως είναι καλύτερα να χωριστούνε σε "συμπαθητικά ζώδια"(Καρκίνος,Σκορπιός,Το ξότης) και σε "ζώδια που δεν αντέχονται" (Ταύρος,Λέων)
    :toung:
    λευκη, συμφωνουμε απολυτα για τα ζωδια που δεν "αντεχονται". μαλλον η συνοδος ερμη- αφροδιτης στον υδροχοο μου φταιει...:σφύριγμα
    να προσθεσω και τον αιγοκερω...:nea::nea::eek::eek:

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads