s
Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast
Results 1 to 10 of 44
  1. #1

    Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Ποιό είναι το ζώδιο που σας έχει κάνει να κλάψετε.να πονέσετε να πείτε με τέτοιο δεν
    ξαναμπλέκω ποτέ!!Ξέρω δεν φτάνει το ζώδιο αλλά συνολικά ο προσωπικός χάρτης του καθενός μας.Από την αρκετη θα έλεγα εμπειρία μου με τους ανθρώπους αφού για αρκετά χρόνια προσπαθώ να εμβαθύνω στις σχέσεις με ενα τρόπο "παρατηρητή" θα έλεγα πιστεύω ότι αν κάποιος είναι λίγο παρατηρητικός μπορεί να βγάλει κα΄ποια συμπεράσματα.Δηλ.υπάρχουν κάποιες συνιστώσες στην συμπεριφορά των ανθρώπων που οδηγούν σε κοινά συμπεράσματα.
    Οσο και αν ο οροσκόπος "λάμπει" δεν κρύβει αλλά προβάλει τα δεδομένα με γλαφυρό τρόπο!!Θα 'ελεγα ότι παίζει επίσης μεγάλο ρόλο και η κοινωνική συγκυρία που βρισκόμαστε που ισως διαμορφώνει και μεγαλώνει κάποια απο τα αρνητικά χαρακτηριστικά των ζωδίων!Γι΄αυτά μιλάω για τι τα θετικά θεωρουντα αυτονόητα.
    Για μένα που οι αξίες του ελληνικού πνεύματος υπάρχουν στη ζωή μας,
    οπως φιλία,ιδανικά,αυταπαρνηση. ιμιότητα,φιλαλήθεια κλπ. υπάρχουν κάποια ζώδια η συνδυασμοί-απο τη εμπειρία μου- μιλάω και αφου εχω τσεκαρει αρκετά όσα λέω πού θεωρώ για μένα ότι είναι αυτά που μου προξενούν στεναχώρια.
    Και βέβαια πρέπει να ξεχωρίσουμε ότι με κάποιους είναι αβάσταχτο να έχεις σχέση
    αλλά τόσο γοητευτικό να είσαι φίλος!!
    Για μένα "καλύτερο" ζώδιο για φίλος και συνοδοιπόρος είναι ο Τοξότης,Υδροχόος,Σκορπιός και "χειρότερα" όλων Δίδυμοι(απατεώνες),Καρκίνο ,Ιχθείς .
    Αυτά τελείως φιλικά και φιλοσοφικά και πολυ μα πολύ εμπειρικά σύμφωνα με την
    ως τώρα 40χρονη+ παρουσία μου στην ματαιότητα του κόσμου
    P.S. Ας μην θεωρηθούν δογματικές οι απόψεις μου και ισως θα μπορούσε να καταθέσει καποιος εδώ τις δικές του εμπειρικές προσεγγισεις στο θέμα.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    μαγια
    Location
    και εδω και αλλου
    Posts
    131

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    μπορεις λοιπον να με θεωρεις "εχθρο" σου, αφου ειμαι ιχθυς με ωροσκοπο καρκινο. :wink2::wink2::wink2:
    δεν χωριζω τους ανθρωπους σε καλυτερους και χειροτερους. ο τροπος που βλεπουμε τα πραγματα διαφερει. τις περισσοτερες φορες απλως δεν καταλαβαινουμε πως τα βλεπει ο αλλος(ειτε απο αγνοια, ειτε απο αδιαφορια, ειτε απο αλαζονεια).

    ελπιζω να μη φαω ξυλο που τολμησα να σου μιλησω... ain: :crazy::tease1:

  3. #3

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Πιστεύω ότι είναι λίγο δύσκολο να πούμε ποιο ζώδιο είναι το "χειρότερο" από την άποψη ότι κάποιος\α που μας πλήγωσε δεν το έκανε λόγω ζωδίου και ούτε και άλλα άτομα που ανήκουν στο ίδιο ζώδιο θα κάνουν το ίδιο. Συνεπώς πρέπει να αποφευχθεί αυτό. Το θέμα σου μοιάζει λίγο πολύ με ένα υπάρχον, που μιλάμε για τα Προτερήματα και ελαττώματα ζωδίων!

  4. #4

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    :bigsmile:
    geia sas kai apo mena....kai egw den pisteuw oti einai zwdiako to thema...h estw oxi mono zwdiako....einai kai oi planhtes....oti kouvalaei o kathenas mas....san sumperifora exw parapona apo tous filous leontes....alla den mporw na pw oti oloi einai idioi....tha imoun adikh!!

  5. #5

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Με ελληνικούς χαρακτήρες αγαπητή eugeniaro

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Όνομα:
    Αγγέλα
    Location
    Γιάννενα :(
    Posts
    259

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Κι εγώ πιστεύω ότι δεν υπάρχουν καλά και κακά ζώδια.Δεν ταιριάζουμε άλλωστε και με όλους...Εγώ είμαι σκορπιός και δε μου αρέσει όταν μου λένε : "Σκορπιός,ε;Πωπω,το χειρότερο ζώδιο!".Ο καθένας από μας είναι διαφορετικός.

  7. #7

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Αν κάτσει καθένας να καλοσκεφτεί κάθε ζώδιο και τα αρνητικά του, θε έλεγε κάτι τέτοιο:

    • οι Κριοι είναι εγωίσταροι και μεγαλοποιούν τα πάντα
    • οι Ταύροι ότι είναι στενόμυαλοι και θέλουν να έχουν το πάνω χέρι
    • οι Δίδυμοι ότι είναι πολυλογάδες και διπρόσωποι
    • οι Καρκίνοι ότι είναι πολυ κλαψοτέτοιοι :toung:
    • οι Λέοντες ότι θέλουν να επιδεικνύονται
    • οι Παρθένοι ότι είναι υπερβολικά κριτικοί και αναλυτικοί
    • οι Ζυγοί ότι είναι ψωνάρες
    • οι Σκορπιοί ότι είναι εκδηκητικοί
    • οι Τοξότες ότι είναι υπερβολικοί
    • οι Αιγόκεροι ότι είναι αυστηροί
    • οι Υδροχόοι ότι είναι παράξενοι
    • οι Ιχθείς ότι είναι ψεύτες


    Αλλά αυτά είναι απλά μεμονωμένα χαρακτηριστικά :bigsmile:
    Φανταστείτε ένα άτομο που να συγκεντρώνει όλα αυτά τα αρνητικά

  8. #8
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Για μενα προσωπικα,δεν υπαρχει τιποτα χειροτερο απο τους υδροχοους.Εχω πολλους φιλους και συγγενεις,ακομα ψαχνω να βρω το ενδιαφερον τους για κατι αλλο πλην του εαυτου τους.Λυπαμαι αν πικραινω καποιους,αυτοι σιγουρα ειναι η εξαιρεση.

  9. #9

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    Μην το βλεπετε ετσι παιδια..Δειτε το οπως το βλεπω εγω!!!!!!:nuts:


    Εναν Κριο θα τον παρω τηλεφωνο να μαθω κατα ποσο εχει αυξηθει η λιστα γυναικων/αντρων που..νταραβεριστηκε

    Εναν Ταυρο για να μαθω κανενα καινουργιο εστιατοριο της Αθηνας

    Εναν Διδυμο για να γελασω και να κουτσομπολεψω..

    Εναν Καρκινο..για να μου πει πως ειναι να μεγαλωνεις ..ανδρα..παιδια..σκυλια..

    Ενα Λιονταρι...για να με ενημερωσει αν εχει ανανεωθει η λιστα FORBES και αν ναι ,ποιες περσονες μπηκαν στη λιστα

    Ενα Παρθενο...για να μαθω πως θα χασω τα περιττα κιλα ..:toung:

    Εναν Ζυγο..για θεματα μοδας..νεων τασεων..ενημερωση για κανεναν εκκολαπτομενο σχεδιαστη που θα κανει το μπαμ..

    Εναν Σκορπιο...για νεες "στασεις"..οχι του Μετρο..βεβαιως βεβαιως..

    Εναν Τοξοτη..για να βγω εξω και να γινω ντιρλα...

    Εναν Αιγοκερω..αν θελω να βυθιστω λιγο στη καταθλιψη..(το εχω αναγκη κατα καιρους)

    Εναν Υδροχοο...να του πω αν βρηκα τελικα κοπελα που ψαχνει, για να μεινουν ολοι μαζι(αυτος, η συντροφος του και αυτη)..-πραγματικο γεγονος-...:bigsmile:

    Εναν Ιχθυ...λυση αναγκης..εαν οι υπολοιποι δεν το σηκωνουν...:toung::toung:

    Επομενως δεν υπαρχει καλο η κακο..ολοι κατι μπορουν να σου προσφερουν..

  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Ποιό θεωρείτα απο την εμπειρία σας το "χειρότερο" ζώδιο?

    δεν υπάρχουν καλά ή κακά ζωδια καλοί ή κακοί ανθρωποι υπάρχουν και αυτοί ανήκουν σε όλα τα ζώδια

 

 
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads