s
Πώς γράφουμε στα φόρουμς - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 38
  1. #21
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Ποια είναι ακριβώς η απορία σου;

    1. Που θα θέσεις την ερώτησή σου;
    ή
    2. Πως θα απενεργοποιήσεις την επιλογή να λαμβάνεις e mail από τα θέματα που παρακολουθείς;
    Βασικά αυτό που μ'ενδιαφέρει άμεσα είναι πως θα απενεργοποιήσω την επιλογή και καλό θα ήταν να ξέρω για επόμενο πρόβλημα που να θέτω ερωτήσεις?
    Σε ποιάν έκσταση απάνω, σε χορό μαγικό
    μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε
    Από ποιο μακρινό αστέρι είναι το φως
    που μες στα δυο της μάτια πήγε κρύφτηκε
    κι εγώ ο τυχερός που το Άχει δει
    http://www.youtube.com/watch?v=EviXPZiEKH0

  2. #22

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Quote Originally Posted by ΑΡΙΔΗΛΗ View Post
    Βασικά αυτό που μ'ενδιαφέρει άμεσα είναι πως θα απενεργοποιήσω την επιλογή και καλό θα ήταν να ξέρω για επόμενο πρόβλημα που να θέτω ερωτήσεις?
    Για να απενεργοποιήσεις την επιλογή θα πας εδώ http://php56.astrowin3.org/forum/subscription.php και θα διαγράψεις όλα τα θέματα, τα οποία έχεις θέσει να παρακολουθείς.

    Για να ξέρεις που θα θέσεις τα ερωτήματά σου, θα διαβάζεις πάντα τα επισημασμένα θέματα που υπάρχουν σε κάθε φόρουμ, καθώς είναι πάντα το πρώτο πρώτο θέμα με χρώμα κίτρινο και αναφέρει μέσα αναλυτικά τι ρωτάμε και πως το ρωτάμε καθώς και τις Ανακοινώσεις που έχουν μωβ χρώμα. :bigsmile:

  3. #23
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Και πάλι συγνώμη που ενοχλώ αν και έχω κάνω διαγραφή στα θέματα που παρακολουθώ συνεχίζουν να έρχονται e-mail με όλα τα θέματα που έχω συμμετάσχει
    Υπάρχει λύση?
    Σε ποιάν έκσταση απάνω, σε χορό μαγικό
    μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε
    Από ποιο μακρινό αστέρι είναι το φως
    που μες στα δυο της μάτια πήγε κρύφτηκε
    κι εγώ ο τυχερός που το Άχει δει
    http://www.youtube.com/watch?v=EviXPZiEKH0

  4. #24

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Δεν έχετε κάνει διαγραφή στα θέματα που παρακολουθείτε. Υπάρχουν 2 που δεν τα έχετε διαγράψει μέχρι αυτή την ώρα που γράφω το post

    Και επίσης στο προφίλ σας δεν είχατε κάνει τις απαραίτητες ρυθμίσεις.

    Quote Originally Posted by ΑΡΙΔΗΛΗ View Post
    Και πάλι συγνώμη που ενοχλώ αν και έχω κάνω διαγραφή στα θέματα που παρακολουθώ συνεχίζουν να έρχονται e-mail με όλα τα θέματα που έχω συμμετάσχει
    Υπάρχει λύση?

  5. #25
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Γιατι μου βαλατε στη μαυρη τρυπα το θεμα που ανοιξα Η πανσεληνος του Μαρτη?

    ηθελα να συζητησω κατι που μου συνεβη και νομιζω οτι εξηγειται απο την πανσεληνο στο περιπου ή κατι τετοιο και να δω αν ειχε καποιος κατι παρομοιο! Εξαλλου ηταν στις οφ τοπικ συζητησεις! Δεν ηταν στα αρθρα μελων! Και δε το θεωρησα και τοσο αστειο για να το βαλω στο τσατ εντ φαν!




    Υ.Γ να σαι καλα Κυριακη
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  6. #26
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Θεωρήθηκε άκομψο και άσχετο το τελευταίο μέρος το ποστ από την ομάδα διαχείρισης η οποία έχει την διακριτική ευκαίρια να μετακινεί, τροποποιεί ή και διαγράφει ποστ με ή χωρίς εξηγήσεις.

    Παρεπιπτόντως
    • Για παράπονα και ενστάσεις υπάρχει ειδικό φόρουμ, "Συζητήστε με ένα διαχειριστή"
    • Στο συγκεκριμένο θέμα η διαχείριση έχει δείξει τεράστια ελαστικότητα και αφήνει ποστ που δεν άπτονται του θέματος που είναι μια απλή κατευθυντήρια γραμμή "Πώς γράφουμε στα φορουμς"
    • Chat and Fun δεν υπάρχει εδώ και πολλούς μήνες
    • Γενικές συζητήσεις και off topic θα σταματήσουν επίσης να υπάρχουν


    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Γιατι μου βαλατε στη μαυρη τρυπα το θεμα που ανοιξα Η πανσεληνος του Μαρτη?

    ηθελα να συζητησω κατι που μου συνεβη και νομιζω οτι εξηγειται απο την πανσεληνο στο περιπου ή κατι τετοιο και να δω αν ειχε καποιος κατι παρομοιο! Εξαλλου ηταν στις οφ τοπικ συζητησεις! Δεν ηταν στα αρθρα μελων! Και δε το θεωρησα και τοσο αστειο για να το βαλω στο τσατ εντ φαν!




    Υ.Γ να σαι καλα Κυριακη
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #27
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    μαγια
    Location
    και εδω και αλλου
    Posts
    131

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    θελω να ανοιξω νεο θεμα και δεν βρισκω απο που....:dizzy:

  8. #28

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Αν πατήσεις το κουμπάκι Νέο Θέμα που υπάρχουν σε ορισμένα φόρουμ, τότε θα ανοιξεις ένα θέμα.

  9. #29
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    20
    Καλησπέρα! Μια χαζούλα ερωτησούλα θέλω να κάνω: Τα μέλη του site είναι 2-3 ή είναι πολλά και απλά δε συμμετέχουν;
    Το ρωτάω αυτό καθώς όποτε μου έρχονται ειδοποιήσεις για νέα σχόλια είναι σχεδόν πάντα από τα ίδια 2-3 μέλη και όχι, φυσικά, σε ένα ποστ μου... (το οποίο για να το ανεβάσω έπρεπε να ρωτήσω στη διαχείριση του site αν υπάρχει σχετικό θέμα και με παρέπεμψε, ειδάλλως όσο κι αν έψαξα δεν το βρήκα...).
    Υπάρχει ευελιξία να κάνουμε ερωτήσεις; ΟΚ όχι πολύ προσωπικές, αλλά να υπάρχει ένας κάποιος διάλογος...
    Είναι λίγο δύσκολο στην περιήγησή του το site παρ'όλο που έχει αξιολογότατα άρθρα. Μοιάζει κάτι σαν αστρολογική εγκυκλοπαίδεια όπου ένας-δυο (μη αστρολόγοι) ίσως γράψουν κάτι...
    Δεν λέω κάτι για κακό, και συγνώμη αν παρεξηγήθηκα, απλά προσπαθώ να καταλάβω πώς λειτουργεί...

  10. #30
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Όπου Γης, Πατρ
    Posts
    159
    Quote Originally Posted by madness View Post
    Υπάρχει ευελιξία να κάνουμε ερωτήσεις; ΟΚ όχι πολύ προσωπικές, αλλά να υπάρχει ένας κάποιος διάλογος...
    Είναι λίγο δύσκολο στην περιήγησή του το site παρ'όλο που έχει αξιολογότατα άρθρα. Μοιάζει κάτι σαν αστρολογική εγκυκλοπαίδεια όπου ένας-δυο (μη αστρολόγοι) ίσως γράψουν κάτι...
    Δεν λέω κάτι για κακό, και συγνώμη αν παρεξηγήθηκα, απλά προσπαθώ να καταλάβω πώς λειτουργεί...
    Και η δική μου απορία δεν απέχει πολύ από της προλαλήσασας..

    Έχω βρει καταπληκτικά άρθρα που πιστεύω με βοήθησαν αρκετά (αν μη τι άλλο ψυχολογικά) βρίσκοντας τις εφαρμογές τους στο δικό μου χάρτη. Θέλοντας παρ'όλα αυτά μία επιβεβαίωση από κάποιον πιο έμπειρο ή τουλάχιστον λιγότερο ερασιτέχνη από εμένα, (είμαι λίγο καχύποπτη ως προς τον Ποσειδώνα μου στην 'τρέχουσα' θέση) και ψάχνοντας να βρω την κατάλληλη θέση για το post μου μπερδεύτηκα λίγο - κυρίως σε ό,τι αφορά στην αποσαφήνιση των προθέσεων..

    Λένα

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads