s
Τι ειναι τελικα ο Αρης??? - Page 11
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 11 of 16 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 101 to 110 of 154
  1. #101
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Εγω δε νομιζω οτι ο Αρης σ ενα τετοιο ωροσκοπιο θα προκαλουσε σων και καλα εσωτερικη ενταση...Σε μια κατα βασην δυναμικη προσωπικοτητα ενας Αρης στο ζυγο θα εδινε τακτ και θα απαλυνε την δυναμικοτητα με ενα λεπτο τροπο...Ειδικα αν υπηρχε μια καλα τοποθετημενη σεληνη τα πραγματα θα ηταν ακομα πιο καλα...
    Και επειδη οπως ειχα πει εχω Αρη στο Ζυγο, οταν ειχε πιασει φωτια η εταιρια που δουλευα καποτε απλα πηρα τον πυροσβστηρα χωρις φωνες και πανικο και προσπαθησα να σβησω τη φωτια ενω οι αλλοι φωναζαν σαν υστερικοι καιτοτε ηρθε ενα κριαρακι οταν η φωτια ειχε σχεδον σβησει (δεν ηταν και μεγαλη) και με σπρωξε κοντεψα να πεσω για να παρει τον πυροσβεστηρα και να μας σωσει!!!
    Ενας Αρης στο καρκινο θα μπορουσε να δημιουργει εσωτερικες εντασεις μια που ειναι ενα ζωδιο που κυβερναται απ τη σεληνη...Στο Ζυγο απλα θα λειτουργουσε περισσοτερο αφροδιτισια και δεν ειναι τοσο οτι δημιουργει εσωτερικες εντασεις οσο οτι η δραση καλυπτεται απο στοιχεια της τελευταιας....
    Ενας υπερτονισμενος Αρης δε πιστευω οτι λειτουργει παντα καλα παντως ιδιαιτερα οταν η δυναμικοτητα γενικως ειναι υπερτονισμενη σ ολο το ωροσκοπιο και δε αν εμπλεκεται και κανας πλουτωνας μεσα
    Και φυσικα ενας Αρης απο μονος του δε λεει και πολλα....
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  2. #102
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Κοιτα..σε αυτο που λες για το νερο ..συμφωνω εν μερει...η αληθεια ειναι οτι πνιγομαστε..αλλα κρινοντας παντα εξ ιδιων(Αρης στο καρκινο) σε στιγμες εκτακτου αναγκηςςς δρω αστραπιαια!!!Ισως ξυπναει το κριαρι μεσα μου...:toung::toung:
    Γι αυτό είσαι πολυ τυχερη, εχοντας εναν δυνατό Ήλιο να ισορροπεί καταστάσεις και να δρα αποτελεσματικά.
    Ξερεις και κατι άλλο? Ο ¶ρης στον καρκίνο, όταν εχει βοήθεια από αρμονικές όψεις,κανει εξαιρετικούς σεφ (σελήνη-καρκίνος-τροφή) και εξαιρετικά αφοσιωμένους μπαμπαδες και στρατιωτικούς (καρκίνος-παιδια-πατριδα)

  3. #103
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Μέ όλα αυτά που διάβασα για τον ¶ρη στον ζυγό και στον έβδομο οίκο...Τι να πώ και εγώ;;;
    Που εκτός όλων των άλλων είναι και σε εμπεριεχόμενο οίκο και από ότι μου είχε πει η roadrunner εκφράζεται πιο εσωτερικα;;;
    Και όμως μπορεί κάποιες φορές πραγματικά να μην έχω δυναμισμό λόγω ευγένειας,αλλά σε τρομερά δύσκολες καταστάσεις που έχω περάσει δεν το έχω βάλει κάτω...Δεν έχω κάνει άσχημα ξεσπάσματα,αλλά μέσω της διπλωματικής οδού έχω καταφέρει πολλά...
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  4. #104
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by zeta1987 View Post
    Μέ όλα αυτά που διάβασα για τον ¶ρη στον ζυγό και στον έβδομο οίκο...Τι να πώ και εγώ;;;
    Που εκτός όλων των άλλων είναι και σε εμπεριεχόμενο οίκο και από ότι μου είχε πει η roadrunner εκφράζεται πιο εσωτερικα;;;
    Και όμως μπορεί κάποιες φορές πραγματικά να μην έχω δυναμισμό λόγω ευγένειας,αλλά σε τρομερά δύσκολες καταστάσεις που έχω περάσει δεν το έχω βάλει κάτω...Δεν έχω κάνει άσχημα ξεσπάσματα,αλλά μέσω της διπλωματικής οδού έχω καταφέρει πολλά...
    Ενας Σκορπιος ποτε δεν το βαζει κατω ασχετα απο τι Αρη εχει ασε που εμενα σου ειπα μ αρεσει ο Αρης στο ζυγο! Αν ειχαν ολοι Αρη στο ζυγο μπορει να μην γινοντουσαν πολεμοι κι οχι αν απλα ηταν γυναικες στην εξουσια!!!:nuts::toung:
    Τωρα οτι ειναι στον 7ο δεν ειναι πολυ ωραιο αλλα κανεις δεν ειναι τελειος!!!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  5. #105
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Ενας Σκορπιος ποτε δεν το βαζει κατω ασχετα απο τι Αρη εχει ασε που εμενα σου ειπα μ αρεσει ο Αρης στο ζυγο! Αν ειχαν ολοι Αρη στο ζυγο μπορει να μην γινοντουσαν πολεμοι κι οχι αν απλα ηταν γυναικες στην εξουσια!!!:nuts::toung:
    Τωρα οτι ειναι στον 7ο δεν ειναι πολυ ωραιο αλλα κανεις δεν ειναι τελειος!!!

    Αυτό είναι αλήθεια ότι οι σκορπιοί σπάνια το βάζουν κάτω!Και εμένα μου αρέσει η θέση του.Όσον αφορά οικοθεσία μέχρι στιγμής δεν μου έχει δημιουργήσει προβλήματα!:nuts:
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  6. #106

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Ωραια τα προσόντα του Αρη στους Διδυμους, αλλα τι γινεται οταν ειναι ταυτοχρονα σε τετραγωνο με ηλιο και αντιθεση με ποσειδωνα (όπου εχει κι αυτός τετραγωνο με ήλιο) ? γινεται πιο εκρηκτικος ? ή κάτι άλλο ?

  7. #107

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Καποια ιδεα ?

  8. #108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Παιδια δε ξερω τι λετε εδω για τον αρη στο ζυγο, αλλα προσωπικα θεωρω οτι ειναι το μελανο σημειο στο χαρτη μου. (το πιο μελανο). Σωπαινω οταν πρεπει φωναξω, δικαιολογω οταν πρεπει να θυμωσω, στρογγυλευω τα λογια μου (αυτο κυριως) για να μη πειραξω κανενα ευεξαπτο (γιατι βαριεμαι τη μανουρα,) και τελικα, μετα απο πολυ πολυ πολυ καιρο, τραβαω μια ανευ προηγουμενου κριση που τα λεω ολα χωρις να με νοιαζει και φτανω στα προθυρα του εγκεφαλικου, και οποιος αντεξει. Κατα τα αλλα θεωρω εαυτον ψυχραιμο, τελειωνω οτι ξεκινησα, αλλα ο αρης στο ζυγο δε βοηθαει το θυμο να εκτονωνεται και αυτο ειναι προβλημα.

  9. #109

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Καλησπέρα σε όλους.Πολύ ωραίο το άρθρο για την σημασία του ¶ρη.Δεν ξέρω πολλά για τους πλανήτες, τα βασικά θα έλεγα.Έχω τον ¶ρη μου στον Κριό.Καλό ή κακό;

  10. #110
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Σέβη
    Location
    Π.Φάληρο
    Posts
    242

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by Έλενα View Post
    Καλησπέρα σε όλους.Πολύ ωραίο το άρθρο για την σημασία του ¶ρη.Δεν ξέρω πολλά για τους πλανήτες, τα βασικά θα έλεγα.Έχω τον ¶ρη μου στον Κριό.Καλό ή κακό;
    Ο άρης στον κριό είναι κυβερνήτης, οπότε λειτουργεί στο σπίτι του, οπότε καλό!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

 

 
Page 11 of 16 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 13 users browsing this thread. (0 members and 13 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads