s
Τι ειναι τελικα ο Αρης??? - Page 9
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 9 of 16 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 81 to 90 of 154
  1. #81

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by zouzounaraa View Post
    Έχω δει να ξεσπάει ¶ρης στον Κριό σε αντίθεση με Πλούτωνα, πιάνεται; :σφύριγμα

    Αγνοώ τη φύση του ¶ρη στους Ιχθύες οπότε δεν θα διαφωνήσω.
    Πιανεται πιανεται...brutal καταστασειςςςς!!!!!χιχιχιιχ ιχιιχ:bigsmile::toung:

  2. #82
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Να σου πω κατι ομως????εχω γνωστους με Αρη στο Κριο..πολλες φορες γινονται γραφικοι οταν ερχονται σε αντιπαραθεση..σπανιως τους παιρνει καποιος στα σοβαρα...:toung:
    Δεν ξερω αν γίνονται γραφικοί, θα το είχα ηδη διαπιστωσει. Σίγουρα όμως προχωρούν μπροστα και δεν μπλοκαρονται μεσα τους. Ασε που τα κομπλεξ ειναι αγνωστα για αυτούς. Και να σου πω και κατι? Με ολους τους Κριούς ειχα και εχω καταπληκτική σχεση.

  3. #83
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Καλα αυτα μην τα φοβαστε τοσο....μονο λογια ειναι και υστεριες...εχετε δει να ξεσπαει Αρης στο Ταυρο μετα απο καιρο που μαζευε μαζευε μαζευε....:toung::toung: και να εχει και τετραγωνο με Πλουτωνα.....
    Θα συμφωνήσω με το ξεσπασμα του Αρη στον Ταυρο. Απαραδεκτο, κακιασμενο και επικίνδυνο, οπως και αυτό του Αρη στον Καρκίνο,ειδικα σε άνδρα. Βγαζει απίστευτη κατινια, και εμμονες ανευ προηγουμενου. Εχουν ομως μια απίστευτη αφοσίωση και τρυφερότητα όταν βγαζουν τα καλά του ζωδίου που τους φιλοξενουν.
    Τωρα όσο για τον Αρη στους ιχθυες, μάλλον αφηρημενους και καλλιτεχνίζοντες κανουν τους ανθρωπους, αλλά και ολιγον τι οσιομαρτυρες.

  4. #84

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by dominia77 View Post
    Δεν ξερω αν γίνονται γραφικοί, θα το είχα ηδη διαπιστωσει. Σίγουρα όμως προχωρούν μπροστα και δεν μπλοκαρονται μεσα τους. Ασε που τα κομπλεξ ειναι αγνωστα για αυτούς. Και να σου πω και κατι? Με ολους τους Κριούς ειχα και εχω καταπληκτική σχεση.

    Λεγοντας γραφικοι ,εννοω οτι γινονται υπερ το δεον ετοιμοπολεμοι...με το παραμικρο "αναβουν"..δεν ειναι λιγο αστειο αυτο..και την ενεργεια τους ξοδευουν τσαμπα αλλα και τον δικος μας χρονο....:toung::toung:

  5. #85
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Λεγοντας γραφικοι ,εννοω οτι γινονται υπερ το δεον ετοιμοπολεμοι...με το παραμικρο "αναβουν"..δεν ειναι λιγο αστειο αυτο..και την ενεργεια τους ξοδευουν τσαμπα αλλα και τον δικος μας χρονο....:toung::toung:
    Πληγωμενη ακούγεσαι κριαρίνα... Επί προσωπικού, υποθετω καποιος δεν σου συμπεριφερθηκε όμορφα. Αλλωστε μην ξεχνας οτι ο αρης στον κριο, ειναι καλος αξιωματικος, αλλα ... απαραδεκτος διπλωματης...!!:bigsmile:
    Μη μασας όμως. Υπαρχει κολπο να αποτελειώσεις εναν Αρη στον Κριο: Αρνησου την αντιπαραθεση και πολεμησε τον με τα ιδια του τα οπλα!
    Παντως, πλακα πλακα, δεν ειναι τυχαιο που ο κριος ειναι το σπιτι του Αρη. Καποια καλα εχουν κι αυτοι οι καημενοι... Τουλαχιστον με καποιον Αρη στον Κριο, ειναι μαλλον απίθανο να νιωσεις οτι καποιος παει να σε αδικησει... Σιγουρα ο "γραφικος" θα επεμβει γιατι σιχαινεται την αδικια..
    Πιστεψε με.. Εχουν φιλοτιμο και μπεσα που συγουρα στερειται ενας χτυπημενος Αρης στο ζυγο,η ενας Αρης στον αιγοκερω..

  6. #86

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by dominia77 View Post
    Πληγωμενη ακούγεσαι κριαρίνα... Επί προσωπικού, υποθετω καποιος δεν σου συμπεριφερθηκε όμορφα. Αλλωστε μην ξεχνας οτι ο αρης στον κριο, ειναι καλος αξιωματικος, αλλα ... απαραδεκτος διπλωματης...!!:bigsmile:
    Μη μασας όμως. Υπαρχει κολπο να αποτελειώσεις εναν Αρη στον Κριο: Αρνησου την αντιπαραθεση και πολεμησε τον με τα ιδια του τα οπλα!
    Παντως, πλακα πλακα, δεν ειναι τυχαιο που ο κριος ειναι το σπιτι του Αρη. Καποια καλα εχουν κι αυτοι οι καημενοι... Τουλαχιστον με καποιον Αρη στον Κριο, ειναι μαλλον απίθανο να νιωσεις οτι καποιος παει να σε αδικησει... Σιγουρα ο "γραφικος" θα επεμβει γιατι σιχαινεται την αδικια..
    Πιστεψε με.. Εχουν φιλοτιμο και μπεσα που συγουρα στερειται ενας χτυπημενος Αρης στο ζυγο,η ενας Αρης στον αιγοκερω..

    Δεν εχω πληγωθει ...απλα με κουραζουν:bigsmile::bigsmile:επι παντως επιστητου αποψη...λιγο αφιλτραριστα τα λογια τους... δεν ξερουν τι λενε...ποτε πρεπει να μιλησουν ..γενικα δεν μπορω τους ανθρωπους που μιλανε πολυ και δεν λενε τιποτα:bigsmile::bigsmile:..πεταγοντ αι σαν τσου***κανουν επισης παρα πολλες ερωτησεις..και γιατι αυτο και γιατι εκεινο και πως το αλλο...αφφφφφ κουραση...δεν λεω καλα παιδια ειναι..αλλα οχι για πολυ ωρα...:toung::toung:

  7. #87
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    Δεν εχω πληγωθει ...απλα με κουραζουν:bigsmile::bigsmile:επι παντως επιστητου αποψη...λιγο αφιλτραριστα τα λογια τους... δεν ξερουν τι λενε...ποτε πρεπει να μιλησουν ..γενικα δεν μπορω τους ανθρωπους που μιλανε πολυ και δεν λενε τιποτα:bigsmile::bigsmile:..πεταγοντ αι σαν τσου***κανουν επισης παρα πολλες ερωτησεις..και γιατι αυτο και γιατι εκεινο και πως το αλλο...αφφφφφ κουραση...δεν λεω καλα παιδια ειναι..αλλα οχι για πολυ ωρα...:toung::toung:
    Περίεργο. Αυτο που μου γραφεις μου κανει περισσοτερο σε διδυμο και τοξοτη.

  8. #88

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by dominia77 View Post
    Περίεργο. Αυτο που μου γραφεις μου κανει περισσοτερο σε διδυμο και τοξοτη.
    XAXAAAAXA!!!Σκεψου λοιπον εναν Κριο με ωροσκοπο Τοξοτη και Αρη στο Κριο........:bigsmile:

  9. #89
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    108

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by aries engineer View Post
    XAXAAAAXA!!!Σκεψου λοιπον εναν Κριο με ωροσκοπο Τοξοτη και Αρη στο Κριο........:bigsmile:
    Ωχ,, ειχα κι εγω εμπειρία με τοξότη,ωρσκόπο κριο και αρη σε κριο.. Αμααααν.. Παντως είχε γελιο.:dizzy:

  10. #90
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Τι ειναι τελικα ο Αρης???

    Quote Originally Posted by dominia77 View Post
    Τουλαχιστον με καποιον Αρη στον Κριο, ειναι μαλλον απίθανο να νιωσεις οτι καποιος παει να σε αδικησει... Σιγουρα ο "γραφικος" θα επεμβει γιατι σιχαινεται την αδικια..
    Πιστεψε με.. Εχουν φιλοτιμο και μπεσα που συγουρα στερειται ενας χτυπημενος Αρης στο ζυγο,η ενας Αρης στον αιγοκερω..


    Ενας αρης στο ζυγο δεν εχει φιλοτιμο? Μα υποτιθεται οτι ο ζυγος εχει να κανει με την δικαιοσυνη και την ομορφια!!!
    Τωρα αισθανθηκα αδικημενη εγω με τον Αρη στο ζυγο!!! Δε τα ξερεις καλα μαλλον:toung: απλα δεν ειναι κραυγαλεος και παρεμβαινει εξισσοροπιστικα συνηθως αλλα αν νιωθει οτι χανεται η ΅΅ομορφια΅΅ και το δικαιο
    Ο αρης στον κριο απλα ειναι πολυ παρορμητικος και φλογερος θα κανει οτι του ρθει ειτε για καλο ειτε για κακο...Αυτο πιστευω εγω...Τωρα ο αρης στον αιγοκερω δεν ξερω νομιζω οτι θα φερθει στον κωδικα που επιβαλλουν τα πλαισια του στατους που παιζει μπαλα...
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 9 of 16 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads