s
Προβλημα συνδεσηs
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Προβλημα συνδεσηs

    Γεια σαs παιδια!Το προβλημα ειναι το εξηs 'oταν μπαινω στο site απο αλλο pc δεν με αναγνωριζει και οταν γραφω ψευδονιμο και κωδικο παλι το ιδιο.Να μην θυμαμαι σωστα τον κωδικο μου δεν νομιζω.Υπαρχει καποια λυση?

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Προβλημα συνδεσηs

    O προσωπικός μας υπολογιστής αποθηκεύει τα στοιχεία μας (εάν έχουμε επιλέξει να το κάνει) και ΟΧΙ ο σέρβερ του myhoroscope.
    Συνεπώς από κάθε άλλον υπολογιστή που προσπαθούμε να προσπελάσουμε τον προσωπικό μας λογαριασμό χρειάζεται να ξαναγράψουμε τα στοιχεία μας εκ νέου. Και για λόγους ασφαλείας να κάνουμε αποσύνδεση μετά τη χρήση.

    Αυτό με τα προσωπικά στοιχεία είναι μια περίεργη ιστορία. Κι εγώ πολλές φορές είμαι σίγουρος ότι πληκτρολογώ σωστά και κάτι μου ξεφεύγει.
    Αν θέλετε με προσωπικό μήνυμα ή mail δώστε μας τον κωδικό σας να δοκιμάσουμε τον λογαριασμό σας και κατόπιν αλλάξτε τον για την προσωπική σας ασφάλεια.

    kOdIkos
    και kOdΙkos μοιάζουν ίδιοι αλλά δεν είναι ίδιοι.




    Quote Originally Posted by silvestro View Post
    Γεια σαs παιδια!Το προβλημα ειναι το εξηs 'oταν μπαινω στο site απο αλλο pc δεν με αναγνωριζει και οταν γραφω ψευδονιμο και κωδικο παλι το ιδιο.Να μην θυμαμαι σωστα τον κωδικο μου δεν νομιζω.Υπαρχει καποια λυση?
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads