s
Πώς γράφουμε στα φόρουμς - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 38
  1. #11
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Ο προηγούμενος τρόπος σχολιασμού είχε το εξής χαρακτηριστικό: πολλά "συχαρίκια" κάτω από το άρθρο που όσο να 'ναι δεν ευνοούσαν την απερίσπαστη συζήτηση επί του θέματος. Πλέον τα άρθρα είναι καθαρά πηγές γνώσης οι οποίες μας δίνουν το έναυσμα στο κατάλληλο subforoum να αναπτύξουμε απόψεις και να μην διακόπτονται αυτές από τα "Καταπληκτικό άρθρο, συγχαρητηρία".
    Θέμα συνήθειας είναι Skorpion, με τον καιρό θα δείς ότι τελικά είναι καλύτερα έτσι:bigsmile:

  2. #12

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Επίσης, αποφεύγουμε και την προσωποποίηση των άρθρων... διότι ακόμη και σε ένα παράδειγμα ανάλυσης τυχαίου ωροσκοπίου (διασήμου πχ), το σύνηθες ερώτημα είναι "Έχω και γω αυτή την όψη, άρα θα πάθω και γω αυτό ή το άλλο;"

    Όντως είναι θέμα συνήθειας και άλλωστε υπάρχουν και οι σύνδεσμοι, που ενώνουν το κείμενο με την συζήτηση.

  3. #13
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Επίσης, αποφεύγουμε και την προσωποποίηση των άρθρων... διότι ακόμη και σε ένα παράδειγμα ανάλυσης τυχαίου ωροσκοπίου (διασήμου πχ), το σύνηθες ερώτημα είναι "Έχω και γω αυτή την όψη, άρα θα πάθω και γω αυτό ή το άλλο;"

    Όντως είναι θέμα συνήθειας και άλλωστε υπάρχουν και οι σύνδεσμοι, που ενώνουν το κείμενο με την συζήτηση.

    Αρκεί να έχουμε την καλή θέληση να προσπαθήσουμε να συνηθίσουμε! Προσαρμογή λοιπόν προκειμένου η αγαπημένη μας ιστοσελίδα να γίνει πιο λειτουργική και οργανωμένη...:bigsmile:

  4. #14
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Εγώ πιστεύω ότι είναι μια χαρά έτσι...Δεν ήταν και ότι το καλύτερο κάτω από άρθρα να γράφονται άλλα σχόλια.κάποιος ήθελε να πεί για κάτι προσωπικό του που παρατήρησε και ήθελε να ρωτήσει και συνήθως του απαντούσαν και ήταν όλα ανακατεμένα μαζί!Συγχαρητήρια,απορίες κλπ κλπ...:toung:
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  5. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Ναι αλλα αν καποιος ηθελε να διαβασει μονο το αρθρο μπορουσε να διαβασει μονο το αρθρο οπως τωρα... Αν καποιος ηθελε να διαβασει τα σχολια μπορουσε να διαβασει και τα σχολια εξ αλλου ηταν προφανες οτι προκειται για σχολια...Πιστευω οτι η μονη διαφορα τωρα ειναι οτι απλα για να γραψεις κατι πρεπει να ανοιξεις νεο θεμα κατι που μερικους μπορει να τους κανει να το σκεφτουν 2 φορες...Και σκεφτομαι οτι στην περιπτωση που δεν ειναι σιγουρος καποιος αν εχει αξια το σχολιο ή η απορια του μπορει και τελικως να το αποφυγει, ενω μπορει να ειχε αξια...Ισως φαινεται απλα πιο σοβαρο το ολο θεμα τωρα αλλα εγω πιστευω οτι η σοβαροτητα δε μπορει να κριθει απο τετοιου ειδους θεματα...Αν και για καποιο λογο μου χει κατσει στραβα μαλλον θα πρεπει να το συνηθισω...και τι να πω ισως ειναι και θεμα συνηθειας τελικα...
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  6. #16
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Δεν είναι και ό,τι καλύτερο μια συζήτηση κάτω από ένα άρθρο να διακόπτεται για συχαρίκια. Αυτά μπορούν να δίνονται και με το αντίστοιχο κουμπί αλλά σίγουρα όλοι μας έχουμε αναγκαστεί να πηδάμε ποστ για να βρούμε που συνεχίζεται η συζήτηση.:bigsmile:

  7. #17
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    με ποιο τροπο μπορουμε να προσθεσουμε καποια εικονα στο ψευδωνυμο μας.

  8. #18
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Quote Originally Posted by kokoras2 View Post
    με ποιο τροπο μπορουμε να προσθεσουμε καποια εικονα στο ψευδωνυμο μας.

    Απο τον πίνακα ελεγχου σας, θα πατε στην επεξεργασία avatar και θα επιλέξετε την εικονα(avatar)που θελετε να εμφανίζεται στο προφίλ σας:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  9. #19
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Ελένη
    Location
    Κυκλαδονήσι
    Posts
    396

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Συγνώμη είμαι νέο μέλος 2μέρες ψάχνω σχετική ενοτητα για να αναρτήσω την ερώτηση μου και δεν βρήκα κάτι.
    Είναι τόσα πολλά τα άρθρα και οι ενότητες που μπερδεύομαι
    Παίρνω καθημερινά e-mail με όλα τα μηνύματα από τις ενότητες που έχω συμμετάσχει . Σίγουρα θα υπάρχει κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει.
    Αν κάποιος γνωρίζει ας με διαφωτίσει :blink:

  10. #20

    Re: Πώς γράφουμε στα φόρουμς

    Ποια είναι ακριβώς η απορία σου;

    1. Που θα θέσεις την ερώτησή σου;
    ή
    2. Πως θα απενεργοποιήσεις την επιλογή να λαμβάνεις e mail από τα θέματα που παρακολουθείς;

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads