s
Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008 - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17
  1. #11
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Θα συνεχισω με την δικηγορια του διαβολου zeta

    Απο την στιγμη που χρησιμοποιεις τεχνητα μεσα για να κανεις τον αλλον να αισθανθει κατι που πολυ απλα ΔΕΝ αισθανεται δεν ειναι κακο ??

    Και γιατι να εμπιστευτει τα ματζουνια της καθε κυρα Κατινας αντι να παει σε ενα επαγγελματια ψυχολογο η σε σεξολογο η γενικος σε καποιον σοβαρο επαγγελματια για να θεραπευτει αμα εχει πραγματικο προβλημα

    -Δεν υπαρχουν καλα και κακα ματζουνια
    Η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι ολα τα ματζουνια ειναι κακα zeta

    Εισαι διατεθιμενη να γινεις πειραματοζωο της καθε κυρας Κατινας ??

    Ο καθενας μαλλον εχει την δικια του γνωμη στο τι ειναι καλο...



    Μαλιστα λιγο προκλητικο οπως το εθεσες οποτε θα σου απαντησω στο ιδιο υφος

    Eσυ εχεις βγει παραεξω απο μενα και εχεις πιο μεγαλη εμπειρια δηλαδη??

    No offense αλλα ποσο χρονων εισαι βρε zeta?
    Με ολη της σημασια της λεξεως
    Καταρχάς,δεν είχα προκλητικό ύφος στην τελευταία πρόταση μου αλλά αν το πήρες έτσι συγνώμη.Κατα δεύτερον εννοείται ότι αν κάποιος δεν μπορεί να δημιουργήσει μία σχέση πρέπει να πάει σε κάποιον ειδικό και όχι σε κάποια κυρα κατίνα για να ρίξει κάποιον.Να τα βρεί πρώτα με τον εαυτό του.Αλλά όσον αφορά αυτά που σου είπα, είχαν σχέση με το άρθρο του περιοδικού ότι δεν έλεγε κάτι κακό,μπορείς να το δείς και σαν κάτι που απλά (ίσως) σου προσθέσει κάποια θετική ενέργεια ή σε βοηθήσει σε κάτι.Σε καμία περίπτωση όμως δεν πρέπει απόλυτα να στηριζόμαστε σε τέτοια πράγματα.Δεν είπα εγώ κάτι τέτοιο.Παν μέτρο άριστον.Και εξάλλου είναι και στην παιδεία που διαθέτει ο κάθε ανθρωπος για να καταλάβει πως τα χρησιμοποιεί αυτά τα πράγματα.Εγώ προσωπικά δεν τα χρησιμοποιώ αλλά μαρέσει να διαβάζω για τέτοια πράγματα.Και το άρθρο του περιοδικού δεν έχει σκοπό να βλάψει κάποιον με αυτά που αναφέρει,αν τα κάνει.Αυτό ήθελα να πω.Τώρα το αν είναι κακά ή καλά είναι η προσωπική άποψη του καθένα.Εγώ δεν λέω ότι ειναι καλά 100%,αλλά αυτά που αναφέρονται στο άρθρο του περιοδικού κατά την γνώμη μου είναι ακίνδυνα.Τέλος δεν είπα ότι έχω εμπειρία ΜΟΝΟ εγώ και κανένας άλλος ή ότι κάποιος άλλος δεν μπορεί να έχει παράπανω από εμένα, αλλά από καταστάσεις που έχει τύχει να ακούσω΄,κατέθεσα ότι παραέξω υπάρχουν τα πραγματικά ματζούνια.Γιατί κατά την γνώμη μου ματζούνι δεν θεωρείται κάτι που φτιάχναν παλιά για να μην είναι άπιστοι οι άντρες.Σιγά βρε συ.Και είμαι 20 χρονών.Αυτά:embarrest
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  2. #12

    Re: Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008

    Εγώ πάντως το άρθρο το βρήκα ενδιαφέρον Και επειδή λόγω δουλειάς διαβάζω όλο το περιοδικό έχω δει ότι σχεδόν σε όλες τις περιπτώσεις που έχει κάποια φόρμουλα αναφέρεται ότι ότι και να κάνεις πρέπει να έχεις αγνά κίνητρα και επιδιώξεις για να πετύχεις οτιδήποτε, διαφορετικά κάνεις μια τρύπα στο νερό. Τι σημαίνει αυτό για μένα? Οτι και να πετύχεις κάτι θα νομίζεις ότι το πέτυχες με τη φόρμουλα , ανεξαρτητα από το αν δουλεύουν αυτά τα πράγματα η όχι. Και μέσα εκεί μπαίνει και ο ψυχολογικός παράγοντας που σε βοηθάει να αντιμετωπίσεις μια κατάσταση.
    Πέρα όμως από αυτά όταν βλέπεις τα πράγματα πιο σφαιρικά και αναγνωρίζεις ότι υπάρχουν δυνάμεις που μπορεί να τις βλέπεις αλλά υπάρχουν και δυνάμεις που μπορεί να τις βλέπεις μόνο από το αποτέλεσμα τους βρίσκω λογικό να προσπαθείς να τις ενεργοποιήσεις. Το ζήτημα είναι ποια είναι η ηθική σου, ποιοι είναι οι σκοποί σου από κει και πέρα και το κυριότερο τι μυαλό κουβαλάς γενικά :nuts:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #13
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008

    Τον άντρα σου κεράτωνε και μάγια μη του κάνεις :toung:
    (Για να δώσουμε πάσα και στο άρθρο περι απιστίας :nuts
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  4. #14
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008

    Τήλιο, μέντα, χαμομίλι, τσάι, φασκόμιλο κ.τ.λ., επιτρέπονται ή μπορεί να θεωρηθεί πολιτικά ανορθόδοξη η χρήση τους σε αφεψήματα???:worried: Ποινικοποίηση, ακόμα??!!

  5. #15
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    257

    Re: Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008

    Quote Originally Posted by friary View Post
    Τον άντρα σου κεράτωνε και μάγια μη του κάνεις :toung:
    (Για να δώσουμε πάσα και στο άρθρο περι απιστίας :nuts
    Συμφωνώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    και εγώ δεν πιστεύω στα ματζούνια , ακόμη και στο βιβλίο της Μεϊμαρίδη η ηρωίδα
    ότι κατάφερε το έκανε μετά απο προσπάθεια..........................οτ αν χρειάσθηκε διάβασε έμαθε πράγματα για να μπορέσει να ανταποκριθεί στις απαιτήσεις των κοινωνικών δεδομένων

  6. #16
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008

    Quote Originally Posted by Ζωή και Ζώδια View Post
    Από ό,τι ξέρουμε, ιδιαίτερος συμβολισμός για τον αστεροειδή Αράχνη δεν υπάρχει (αν γνωρίζει κάποιος, ας μας διαφωτίσει και εμάς). Στο κείμενο όμως, αναφέρονται με ακρίβεια οι θέσεις που έχει σε κάθε έναν από τους παρουσιαζόμενους χάρτες. :bigsmile:
    Πραγματι αναφερονται οι θεσεις και γι αυτο απορησα! Επειδη κοιταζοντας τους χαρτες δεν εβλεπα κατι να αντιστοιχει στην Αραχνη, ή ενα αγνωστο συμβολο τελος παντων που θα το ταυτιζα με τον αστεροειδη!

    **Οσο για την κυρια Μεϊμαριδη και το σχολιο μου, εχω να πω, πως τα smilies τα χρησιμοποιουμε για να εκφρασουμε κατι. Και αυτο το εικονιδιο :toung: δεν χρειαζεται επεξηγηση: η εννοια του ειναι ολοφανερη!
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  7. #17
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟ
    Posts
    8

    Re: Ζωή & Ζώδια Φεβρουαρίου 2008

    ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΤΖΟΥΝΙ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΛΩΣΣΑ ΤΗΣ. Ο ΤΡΟΠΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΜΙΛΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ. ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΒΙΒΛΙΟ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΓΕΙΑ, ΝΑ ΘΥΜΗΣΩ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΤΙΝΑ: "ΑΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΕ ΤΙ ΓΛΥΚΟ Ή ΤΙ ΦΟΡΕΜΑ ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΚΕΝΤΙΝΑ, ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ!!"-ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ??
    ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΤΖΟΥΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ... Κ Η DESTE ΒΓΑΙΝΕΙ!!!!


    ΑΓΡΙΜΑΚΙ:dizzy::dizzy:

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads