s
Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 7 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 1 to 10 of 63
  1. #1

    Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Ε αφού εξαντλήσαμε κάποιους εκπροσώπους του Ζωδιακού, ας μιλήσουμε και για τους τρελοΤοξότες! :bigsmile:

    Το ερέθισμα... ιδού:

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Τελικά είναι χαρακτηριστικό των Τοξοτών η βαρεμάρα :toung::embarrest
    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Κατά περιόδους ισχύει αυτό για τη βαρεμάρα. Γιατί είναι και φορές που δουλεύουμε σα σκυλιά.:nuts:
    Η βαρεμάρα καλέ μου Μητσάκο είναι πολύ βασικό σας χαρακτηριστικό.
    Το γεγονός ότι δουλεύετε ωσάν τα σκυλιά είναι γιατί όλα τα αφήνετε την τελευταία στιγμή, λόγω βαρεμάρας, και φυσικό και επόμενο είναι μετά να δουλεύετε σαν κύνες για να προλάβετε!!!


    Βέβαια, δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω το γεγονός ότι ειστε πολύ χιουμορίστες, ότι ψάχνεστε πολύ με ότι καταπιάνεστε, σας αρέσει όπου και αν πηγαίνετε να τριγυρνάτε με έναν χάρτη και να βγάζετε καθημερινό ωρολόγιο τουριστικό πρόγραμμα

  2. #2
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Μπράβο βρε Κία, που άνοιξες το θέμα γιατί οι Τοξότες βαριόμασταν να το ανοίξουμε:toung::toung:

    ...ας πάρουμε τα γκρέιντερ λοιπόν...:toung:

  3. #3

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Γεια σας! Είμαι σχεδόν καινούργια στην παρέα αυτή! :bigsmile:
    Έχω ωροσκόπο Τοξότη και ήλιο στους Διδυμους,
    καταλαβαίνετε λοιπόν πως η ρουτίνα δεν βρίσκεται στο ελεύθερο πρόγραμμα μου!:nuts:
    Ευτυχώς που έχω τον ΚΡΟΝΟ στον κεφάλι μου και θέλω δεν θέλω με προσγειώνει!

    Να πω και τα καλά όμως για τους Τοξότες: αγαπούν την αλήθεια και είναι ειλικρινή άτομα, ψάχνουν τα πάντα και τα μελετούν εις βάθος! Είναι χαρούμενοι και καλοσυνάτοι και τρελένονται για ταξιδια! Με λίγα λογια:toung: συμφωνώ με αυτά που είπατε!:bigsmile::bigsmile:

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Βρε δε λέτε που υπάρχουν και οι Τοξότες να μας φτιάχνουν το κέφι με τη χαζοχαρούμενη διάθεσή τους όταν μιζεριάζουμε :nuts:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  5. #5

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Βρε δε λέτε που υπάρχουν και οι Τοξότες να μας φτιάχνουν το κέφι με τη χαζοχαρούμενη διάθεσή τους όταν μιζεριάζουμε :nuts:
    Συμφωνώ Είναι όμως αξιολάτρευτα "παιδιά" (δεδομένου ότι δεν μεγαλώνουν ποτέ) Οι πιο αισιόδοξοι άνθρωποι στο ζωδιακό. Εχμ, αδυναμίες
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    16

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Είμαι σχετικά παλιά στο συνάφι, αλλά καινούργια στην παρέα. Γειά σας λοιπόν.Και θα αρχίσω βγάζοντας στη φόρα τα άπλυτά μας (ναι... για τα τοξοτίσια μιλάω). Πολυλογάδες, ακατάστατοι, αρκετές φόρες επιφανειακοί σε ότι δε μας ενδιαφέρει, λίγακι ξερόλες παραταύτα,αναζητούμε την προσοχή, ειλικρινείς σε σημείο που χαρακτηριζόμαστε αγενείς, υπερβολικοί (ως ζώδια της φωτιάς) αλλά γενναιόδωροι, πιστοί φίλοι, προκλητικά φιλελεύθερα άτομα, με αισιοδοξία και κατανόηση προς τους άλλους, οπαδοί της προσωπικής εξέλιξης και της αυτογνωσίας, ενθουσιώδεις και ζωντανοί άνθρωποι που λατρεύουμε το χιούμορ και την έξυπνη επικοινωνία (μια καλή συζήτηση πάντα εξιτάρει).

    ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ.....:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile : ΛΟΙΠΌΝ θα ήθελα να μάθω και τα υπόλοιπα ζώδια πώς μας βλέπουν;;;;και δεν εννοώ με κυάλια ή οτιδήποτε άλλο....

  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    16

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    βλέπω ότι τα υδροχοάκια μας έχουν αδυναμία και καλά κάνουν και εμείς τους έχουμε...(τουλάχιστον πέντε άτομα από το φιλικό μου περιβάλλον είναι υδροχόοι)
    νομίζω ότι κανένα άλλο ζώδιο δε μπορεί να μας ικανοποιήσει τόσο πολύ εγκεφαλικά....

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Μια χαρά παιδιά είναι οι Τοξότες:bigsmile:
    Τους συμπαθώ πάρα πολύ!!! Είναι άπιαστοι
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  9. #9

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Ε ναι. Έχουμε την ίδια αγάπη για την ελευθερία :bigsmile:
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  10. #10

    Re: Ας μιλήσουμε, λοιπόν, και για Τοξότες!!!

    Quote Originally Posted by Aqua_G View Post
    Οι πιο αισιόδοξοι άνθρωποι στο ζωδιακό. Εχμ, αδυναμίες
    E, Δίας είναι αυτός :nuts: Αν δεν είναι οι Τοξότες αισιόδοξοι, δεν είναι κανείς άλλος :toung:

    Quote Originally Posted by christina20 View Post
    βλέπω ότι τα υδροχοάκια μας έχουν αδυναμία και καλά κάνουν και εμείς τους έχουμε...(τουλάχιστον πέντε άτομα από το φιλικό μου περιβάλλον είναι υδροχόοι)
    νομίζω ότι κανένα άλλο ζώδιο δε μπορεί να μας ικανοποιήσει τόσο πολύ εγκεφαλικά....
    Σας έχουμε αδυναμία γιατί αναγνωρίζουμε το καλό χιούμορ
    Αμοιβαία τα αισθήματα!

 

 
Page 1 of 7 1 2 3 4 5 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads